Mus pavogė. Nusikaltimų istorija

 • Mus pavogė. Nusikaltimų istorija
  -24%
  pigueurai-icon
  Регистрируйтесь и после покупки этого товара Вы получите 005 Pigu-Евро
  € 1088 € 1450
  Минимальная сумма заказа продавца Knygynų tinklas VAGA - € 2000. Если Вы хотите приобрести этот товар, пожалуйста, добавьте больше товаров продавца Knygynų tinklas VAGA.

  Продавец: Knygynų tinklas VAGA

  • Похожими товарами сейчас интересуются: 5 чел.
  Cроки доставки:
  выберите свой город НОВИНКА Выберите город! Учитывая Ваш выбор, мы в первую очередь покажем наиболее подходящие для Вас пункты выдачи заказов и сроки доставки.
  МЫ РАБОТАЕМ. После обновления условий карантина, порядок выдачи заказов, поданных онлайн, во всех пунктах выдачи заказов Pigu.lt не меняется.

  Заберите БЕСПЛАТНО в Вильнюсе, в пункте выдачи заказов (ул. Упес 9 (ТЦ «CUP»)

  в четверг, 13 мая (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в Каунасе, в Клайпеде, в пункте выдачи заказов

  в четверг, 13 мая (€ 000)

  Заберите БЕСПЛАТНО в Шяуляй, в Паневежисе, в Алитусе, в Мариямполе, в Мажейкяй, в Таураге, в пункте выдачи заказов

  в пятницу, 14 мая (€ 000)

  Заберите в терминале Pigu в Вильнюсе

  в четверг, 13 мая (€ 099)

  Заберите в терминале LP EXPRESS

  в пятницу, 14 мая (€ 199)

  Доставим на дом

  в пятницу, 14 мая (€ 299)

  Заберите в почтомате Omniva

  18 мая (€ 329)

  Заберите в почтовом отделении Литвы

  17 мая (€ 249)

  Внимание! Сроки доставки являются предварительными, так как cроки обновляются в зависимости от фактического времени размещения заказа. Окончательный срок доставки указан в подтверждении заказа.

  Описание товара: Mus pavogė. Nusikaltimų istorija

  Liudmila Petruševskaja (g. 1938) – rusų prozininkė, dramaturgė, poetė, scenaristė, dainininkė, dailininkė, ilgokai rašiusi ,,į stalčių” – sovietų laikais jos drąsi, atvira ir skaudi  kūryba neatitiko privalomų partinių standartų. 

  Dabar Liudmila Petruševskaja – kelių dešimčių knygų suaugusiems ir vaikams autorė, Puškino (1991), Rusijos Federacijos valstybinės (2002), Bunino (2008) ir kitų premijų laureatė; jos kūryba versta į daugiau kaip tris dešimtis kalbų. 

  Lietuviškai kol kas išleista tik viena  Petruševskajos knyga – autobiografinė  apysaka „Mergaitė iš „Metropolio“ (2011, vertė N. Kvaraciejūtė), būta publikacijų Lietuvos kultūros spaudoje. Tikėtina, kad  romanas  ,,Mus pavogė. Nusikaltimų istorija” Lietuvoje sulauks dėmesio.  Liudmila Petruševskaja mūsų šalyje labiau žinoma kaip dramaturgė, scenaristė ir legendinė asmenybė, visais laikais sugebėjusi išvengti standartinio mąstymo, niekada jokiai valdžiai ar vadovaujančiai struktūrai nepataikavusi ir nesižeminusi.

  ,,Mus pavogė.  Nusikaltimų istorija” (2017)  – romanas, lyg ir turintis detektyvo bei  ,,muilo operos” bruožų, tačiau iš tikrųjų – tai minėtų žanrų ironizavimas, meistriška parodija, priverčianti dar kartą atidžiai pažvelgti į vėlyvuosius sovietinius metus ir paskutinį XX amžiaus dešimtmetį. Romaną sudaro kelios dramatiškos  istorijos, išplaukiančios viena iš kitos, išsiskiriančios, išsiplėtojančios ir vėl susitinkančios. Atokių Rusijos  gyvenviečių nykumas, Maskvos studentijos ar meninės bohemos gyvenimo būdas, ,,aukšto rango” diplomatų  žeminančios pastangos išsilaikyti ,,elite” – visa tai balansuoja ties absurdo riba, įgija grotesko didybę.   

  Romane itin ryškūs moterų charakteriai – su meile ir simpatija žvelgiama į intelektualią filologę Aliną, dailininkų pensininkų lyderę Stirną, iš prastuomenės kilusią valytoją Galiną. Jos kaip moka, taip kaunasi – dėl savęs ir dėl kitų, labiausiai – dėl dviejų Seriožų. Šie du  berniukai vienodais vardais ir pavardėmis, gimę vieną tų pačių metų dieną – tartum šios toks saulės blyksnis nesmagioje, tuštybe ir gobšumu persmelktoje  blogio karalystėje, tartum patvirtinimas: prasideda kitas ir kitoks gyvenimas. 

  Iš rusų kalbos vertė Gintarė Adomaitytė.

  Общая информация o: Mus pavogė. Nusikaltimų istorija

  ID товара
  32512861
  Категория
  Количество упаковок товара
  1 шт.
  Размеры и вес упаковки (1)
  0.21 x 0.14 x 0.02 м, 0.24 кг
  Издательство
  Язык издания
  Тип обложки
  Мягкий
  Количество страниц
  304
  Год публикации
  2020
  Формат
  Традиционная книга
  Продавец
  Сообщить об ошибке в описании товара
  Mus pavogė. Nusikaltimų istorija цена и информация | Романы | pigu.lt

  Вопросы и ответы о товаре: Mus pavogė. Nusikaltimų istorija

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам Pigu.lt.

  Мнения и комментарии оставляют посетители Pigu.lt. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением Pigu.lt. Pigu.lt не несет ответсвенности за их содержание. Правила найдете нажав здесь.

  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос
  Цена:
  € 1088