Шоколад

 • Шоколад
  Распродан
  Зарегистрируйтесь или войдите, и мы сообщим, когда данный товар появится в продаже.

  Описание товара: Шоколад

  Pardavinėju sapnus, svajones, mažytes paguodas, saldžias nekaltas pagundas, kad su trenksmu nusodinčiau gausybę šventųjų ant riešutų ir rytietiškų saldumynų.

  Knyga Šokoladas padovanos Jums saldžią, šiek tiek mistišką, intriguojančią ir dėl to – labai įtraukiančią istoriją, kuri sudomins jau nuo pirmųjų knygos puslapių.

  Vieniša motina Viana Rošė su dukrele Anuka atvyksta į mažą Prancūzijos miestelį, čia jos atidaro šokoladinę „Dangiškieji migdolai“. Klebonas Frensis Reino supranta tai kaip akibrokštą ir įžvelgia tame moralinį pavojų: šokoladinė sumenkino bažnyčios, taigi ir jo, galią parapijiečiams. Tačiau visuomet besišypsančiai Vianai, rodos, tai nė motais: ji gamina skanėstus, bičiuliaujasi su bendruomenės atstumtaisiais, planuoja Šokolado festivalį. Moteris įneša permainų į miestelio gyvenimą, taip sukeldama dar didesnį klebono ir jo parankinių pasipiktinimą. Niekas nežino, kuo šis nesutarimas baigsis: ar pašalietė bus palaužta, o gal ji pakankamai stipri, kad atlaikytų priešiškai nusiteikusios bendruomenės spaudimą?

  Šokoladas – tai istorija apie išorinius ir vidinius konfliktus, nuklydimus, kitoniškumą ir neapykantą, galinčią paskatinti veikti neapgalvotai. Juk kad ir kaip norėtųsi, gyvenimas negali būti vien tik saldus – paskaičius šį kūrinį, nesunku tuo įsitikinti. Kartu tai istorija apie toleranciją, žmogiškumą, tarpusavio santykius, draugystę ir mažus džiaugsmus. Ir, žinoma, šokoladą. Šį kūrinį rekomenduojama paskaityti kiekvienam, kuris savo gyvenime pasiilgo džiaugsmo ir jį teikiančių prieskonių: istorijoje nepritrūks nei spalvų, nei ryškių skonių ar kvapų. Nepraleiskite progos tuo pasimėgauti!

  Joanne Harris (g. 1964) – anglų rašytoja, išgarsėjusi 1999 m. pasirodžius romanui Šokoladas, kuris sulaukė didžiulės sėkmės: Sunday Times perkamiausių knygų sąraše jis atsidūrė pirmoje vietoje, taip pat pelnė ne vieną apdovanojimą. Pagal knygą pastatytas to paties pavadinimo filmas.

  Tai tik įrodo, kokia sėkminga buvo knyga Šokoladas, tačiau tam, kad ji pasiektų knygų lentynas, autorei reikėjo sulaužyti ne vieną taisyklę. O taip pat – atsiriboti nuo komentarų, kuriuos girdėjo tiek iš savo agento, tiek ir iš kitų literatūros ekspertų. Visgi, rašytoja nesiorientavo į pinigus, nepasuko lengviausiu keliu ir rašė būtent dėl to, kad jai pačiai tai daryti buvo smagu – būtent tai ir nulėmė pasaulinę šio kūrinio sėkmę. Nors ja tikinčių buvo nedaug, o ir maistas literatūroje nebuvo itin populiari, ar tuo labiau – mases pritraukianti tematika, taisyklių laužymas ir meilė maistui šią knygą pavertė tokia populiaria, jog jos tiražai yra skaičiuojami milijonais.

  Pačiai autorei ši tematika yra šiek tiek nostalgiška, kadangi jos seneliai turėjo saldumynų parduotuvę, o prosenelė buvo žolininkė ir, kaip teigia rašytoja, turėjo net ir raganiškų galių. Galime tik spėlioti, kiek vaikystėje išgirstų istorijų ji įtraukė į šį kūrinį, tačiau faktas vienas – ši knyga tikrai nepaliks abejingų!

  Общая информация o: Шоколад

  ID товара
  31193926
  Категория
  Количество упаковок товара
  1 шт.
  Размеры и вес упаковки (1)
  0.22 x 0.14 x 0.02 м, 0.5 кг
  Автор
  Издательство
  Язык издания
  Тип обложки
  Твердый
  Количество страниц
  320
  Год публикации
  2018
  Формат
  Традиционная книга
  Продавец
  Сообщить об ошибке в описании товара
  Шоколад цена и информация | Романы | pigu.lt

  Вопросы и ответы о товаре: Шоколад

  Здесь можете задать вопросы покупателям, которые приобрели данный товар, или консультантам Pigu.lt.

  Мнения и комментарии оставляют посетители Pigu.lt. Мнения и комментарии редактированию и проверке не подлежат. Мнения, комментарии и советы могут не совпадать с мнением Pigu.lt. Pigu.lt не несет ответсвенности за их содержание. Правила найдете нажав здесь.

  Не хватает: 10
  Вопрос должен состоять не менее чем из 10 символов
  О данном товаре еще не задано ни одного вопроса. Задайте свой вопрос