Automobiliniai tepalai

Autotepalai

Kiekvienas vairuotojas galėtų patvirtinti, kad geri automobiliniai tepalai – vienas svarbiausių aspektų siekiant užtikrinti sklandžias ir saugias keliones. Tuomet galima išvengti detalių nusidėvėjimo ir džiaugtis ilgesne variklio tarnavimo trukme, tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad skiriasi automobilių tepalų rūšys, todėl pravartu apie jas turėti šiek tiek daugiau informacijos.

Geriausi automobilių tepalai – kaip išsirinkti?

Šiuo metu vienos populiariausių yra visiškai sintetinės alyvos – tokie variantai yra ekologiški, rečiau sutirštėja net ir esant šaltesniems orams, o kai kurie automobilio variklio tepalai netgi leidžia sutaupyti energijos. Visgi, kokybė priklausys nuo gamybos technologijos, tad norėdami išsirinkti tinkamiausią variantą, turėtumėte atidžiau susipažinti su tepalų savybėmis, apžvalgomis ir kitų vairuotojų atsiliepimais.

Automobilių tepalai pasirenkami pagal modelį, todėl turėtumėte žinoti, koks klampumas yra tinkamas Jūsų transporto priemonės varikliui ir atkreipti dėmesį į tai, kokiam kuro tipui pritaikytas tam tikras tepalas.

Automobilinių tepalų kainos taip pat skiriasi – jos dažnai priklauso nuo šių produktų kokybės ir rūšies. Visgi, tai nereiškia, kad pigiausi automobiliniai tepalai bus patys prasčiausi – jei jie atitinka keliamus standartus, o suteikiami privalumai pateisina Jūsų lūkesčius, drąsiai galite išbandyti ir tokį variantą. Tačiau tikėtina, kad aukščiausia kokybe ir efektyvumu pasižymintys lengvųjų automobilių tepalai kaina taip pat skirsis nuo pačių paprasčiausių variantų.

Kitos alyvos ir priedai

Alyvos ir tepalai naudojami ne tik automobiliams – šių priemonių prireikia vejapjovėms ar kitai sodo technikai, tad tikrai atrasite, iš ko pasirinkti. Siekiant užtikrinti tiek šių, tiek lengvųjų transporto priemonių variklių ilgaamžiškumą, dažnai į pagalbą pasitelkiami ir kiti alyvos priedai – šiuo atveju renkantis vertėtų atsižvelgti į prekės paskirtį ir atidžiai susipažinti su jos aprašymu. Pradėję gilintis į šių priedų suteikiamas galimybes, dar kartą įsitikinsite, jog tobulybei ribų nėra!

Automobiliniai tepalai internetu

Domina automobilių tepalo priedai, o gal ieškote, kur auto tepalai pigiau parduodami? Užsukite į Pigu.lt internetinę parduotuvę – čia dažnai vyksta auto tepalų akcijos ir išpardavimai, tad visuomet pavyks surasti palankiausias pirkimo sąlygas.

Automobiliniai tepalai su akcija nėra vienintelis privalumas – norintiems taupyti brangų laiką, taip pat turėsime specialių pasiūlymų. Automobilinė alyva internetu užsakoma itin paprastai, o pasirinkti gaminiai greitu metu yra pristatomi tiesiai į Jūsų namus ar prekių atsiėmimo centrą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Mūsų asortimente yra automobilių tepalai, alyva Castrol, Mobil, Elf, Mannol, Shell ir daugybė kitų kokybiškų gaminių – užeikite ir išsirinkite tai, kas tinka Jūsų automobiliui!

Kuo pasirūpinti kad žiemą variklis neužšaltų?

Patarimai kuo pasirūpinti, kad žiemą neužšaltų variklis "Ką daryti, kad variklis žiemą neužšaltų?"

Kaip užvesti automoblį jeigų užšąla variklis žiemą?

Patarimai, ką daryti jeigu žiemą užšąla variklis, kuo pasirūpinti kad taip nenutiktų "Kaip užvesti šaltą automobilio variklį žiemą?"