ad

Moto batai

(10)

Vyriški ir moteriški moto batai: krosiniai, sportiniai, trumpi, ilgi ir kiti, gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Plati įvairovė ir dažnos akcijos. Ši avalynė užtikrina dar saugesnes Jūsų keliones: ji tvirtai laiko koją, stebina patvarumu ir stabiliai išsilaiko net ir eismo įvykių metu. Dėl komforto nerimauti taip pat nereikės – moto batai siuvami iš kokybiškų, gerai kvėpuojančių medžiagų. Skirtingi jų tipai leis surasti būtent Jūsų kelionėms pritaikytus apavus, nepriklausomai nuo to, ar ruošiatės išbandyti daugybę nuotykių žadančią bekelę, ar pirmenybę teikiate ramiems pasivažinėjimams. Apžiūrėkite juos bet kuriuo metu – moto batai yra pasiekiami internetu, tad savo saugumu pasirūpinsite vos keliais mygtuko paspaudimais!

Batai Ozone Drive kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 14900 22val. 16min. Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Batai Alpinestars S-MX 6 Plus, Juoda/raudona kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 19700 22val. 16min. Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Enduro motociklininko batai W-TEC MX-1 kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt 0 € € 15099 Į krepšelį
Moto batai 42 kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt € 13900 Į krepšelį
Moto batai 42-46 kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt € 12900 Į krepšelį
Batai Alpinestars Stella Kerry Waterproof kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt 5 € NUOLAIDA NUO 100 € € 16999 22val. 16min. Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
Batai Alpinestars S-MX 6 Plus, Juoda kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt 10 € NUOLAIDA NUO 200 € € 21199 22val. 16min. Į krepšelį
10 € NUOLAIDA NUO 200 €
Moto batai kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt € 14900 Į krepšelį
Moto batai 42-46 kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt € 12900 Į krepšelį
Motociklininko batai Husar kaina ir informacija | Moto batai | pigu.lt NAUJIENA € 14800 Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 619 įvertinimų. Žiūrėti visus

Moto batai internetu

Norint saugiai ir komfortiškai keliauti motociklu, svarbu pasirūpinti kokybiškomis garderobo detalėmis. Vieni iš svarbiausių atributų yra moto batai, kurie užtikrina dar didesnį stabilumą ir nenukrenta nuo kojų eismo įvykių metu. Tokios avalynės pasirinkimas yra pakankamai platus – tinkamiausią išsirinksite apgalvoję kelis pagrindinius aspektus.

Ilgi ar trumpi moto batai?

Nesunku pastebėti, jog asortimente dominuoja dviejų tipų apavai – tai ilgi ir trumpi moto batai. Pirmojo tipo avalynė užtikrina didesnį saugumą, kadangi ji turi papildomą blauzdikaulio apsaugą, o atsisėdus uždengiama didesnė kojos dalis. Tokia konstrukcija garantuoja ir didesnį komfortą tuomet, kai spaudžia šaltukas arba lyja: važiuojant didesniu greičiu, net ir keli centimetrai yra svarbūs, kadangi vėjas ar lietus gali prasiskverbti net per mažiausias skylutes. Didesnį patogumo jausmą turėtų pajusti ir aukštesni vairuotojai, kadangi jiems atsisėdus, kelnės neretu atveju dar labiau pakyla į viršų.

Tuo tarpu trumpesni batai motociklininkams labiausiai mėgstami dėl visapusiško komforto jausmo. Kadangi jie neturi prieš tai minėtos blauzdikaulio apsaugos, saugumo lygis yra kiek žemesnis, tačiau pati avalynė – kur kas lengvesnė. Apžvalgose ir atsiliepimuose dažnai minima, jog su tokiais apavais galima lengviau perjungti pavaras ar nuspausti stabdžius. Be to, patogiau galima vaikščioti ir nulipus nuo motociklo. Akivaizdu, kad privalumų netrūksta abiem šiems tipams, tad sprendimas priklausys nuo to, kokioms ypatybėms Jūs patys teikiate pirmenybę.

Į ką dar atsižvelgti renkantis moto batus?

Apsisprendus dėl ilgio, lauks ir daugiau svarbių niuansų. Vienas iš jų – kokiose situacijose šią avalynę dažniausiai avėsite. Moto batai į tipus yra skirstomi ir pagal šį aspektą. Krosiniai batai, kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, yra skirti nuotykių ir iššūkių nestokojančioms kroso trasoms. Jie pasižymi ypatingai aukštu apsaugos lygiu, kuris ypač praverčia tuomet, kai ruošiamasi važiuoti bekele.

Panašiai kaip ir motokroso batai, sportiniai modeliai užtikrina puikią kojų ir kulkšnių apsaugą. Tačiau jie yra lengvesni – dėl to galima dar patogiau valdyti transporto priemonę. Tokio tipo avalynė gerai sulaiko smūgius ir yra atspari dilimui, tad ją sėkmingai avėsite ne vieną motociklų sezoną. Tuo tarpu touring tipo moto batai džiugina puikiu komforto ir apsaugos lygio deriniu. Su jais patogiai jausitės net ir keliaudami visą dieną, o jeigu reikės pasivaikščioti, tokios avalynės taip pat neteks nusiimti. Apsaugos lygis bus kiek žemesnis nei prieš tai aptartų variantų, tačiau jeigu nesiruošiate važinėti ekstremaliai, saugumo Jums tikrai turėtų pakakti.

Galiausiai verta pagalvoti apie papildomus privalumus, kuriuos moto batai gali pasiūlyti. Antibakteriniai padai, neslystantis jų paviršius, gerai kvėpuojančios, vandeniui nepaveikios medžiagos, reguliuojami užsegimai – tai tik keletas tokių variantų. Žinoma, reikėtų turėti omenyje ir tai, jog papildomas komfortas gali pareikalauti ir didesnių investicijų, todėl iš anksto reikėtų pagalvoti, kiek į šią avalynę ruošiatės investuoti. Tuomet pravartu paieškoti pasiūlymų, kuomet moto batai yra parduodami pigiau – jų niekuomet nestinga mūsų parduotuvėje.

Moto batai: akcija ir kiti specialūs pasiūlymai

Ieškantiems, kur vyriški ar moteriški moto batai parduodami gera kaina, reikėtų užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę. Čia Jūsų lauks platus šios avalynės pasirinkimas ir daugybė pasiūlymų, kurie padės ją įsigyti dar palankesnėmis sąlygomis. Pas mus pastebėsite dažnai vykstančias akcijas ir išpardavimus: jų metu moto batai parduodami su didele nuolaida. Taip pat yra galimybė pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už šią avalynę kas mėnesį atsiskaityti dalimis.

Neteks gaišti ir brangaus savo laiko, kadangi moto batai yra parduodami internetu – užsakius patikusią porą, ji greitu metu yra pristatoma pageidaujamu adresu. Moto batai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje gali būti atsiimti ir iš šiuose miestuose įsikūrusių mūsų prekių atsiėmimo punktų.