Pagalvės, užvalkalai, apsaugos

(487)
Prekių išdėstymas

Pagalvės lauko baldams

Lietuvoje nuo seno įprasta manyti, jog lauko baldai turi būti tvirti ir ilgaamžiai. Todėl dažnai pasirenkami mediniai ar kieto plastiko gultai, lauko kėdės ar suolai. Taip, tai ilgaamžiai baldai, tvirti, tačiau ne visada patogūs. Kad lauko baldai būtų patogūs ir jaukūs sėdėti, reikalingos pagalvėlės ir paminkštinimai. Ant medinės kėdės padėjus pagalvėlę, kėdei suteikiamas kiek švelnesnis stilius, o ir ant jos patogiau sėdėti. Kieto plastiko gultas apskritai neįsivaizduojamas be specialios jam pritaikytos pagalvės.

Lauko baldų pagalvėlės: ne tik maksimaliam komfortui

Pagalvėlės, paminkštinimai veikia ir kaip apsauga. Ant pintos kėdės ar gulto uždėjus pagalvėlę, šios sėdimoji dalis mažiau išsidėvi, nusitrina, neatsiranda įdubimas. Juk pagalvėlę daug lengviau vėliau pakeisti nei visą kėdę ar gultą.

Taip pat svarbu pagalvoti ir apie tai, kaip prižiūrėsite lauko baldus atšalus orams. Jei neturite galimybės jų perkelti į „saugesnę“ vietą, vertėtų pasirūpinti papildomomis apsaugomis, kadangi ne visos medžiagos gali atlaikyti žvarbius mūsų šalies orus. Tokiais atvejais ypač praverčia lauko baldų uždangalas, padėsiantis išsaugoti dailią šių gaminių išvaizdą net ir šalčiausiomis žiemomis.

Nepamirškite, jog kieme ar terasoje reikalingi ne tik sodo baldai, tačiau svarbu ir pasirūpinti, kad čia būtų saugu. Vienas didžiausių pavojų – uodai ir kiti geliantys vabzdžiai. Sodo pavėsinės tinkleliai yra būtent tai, ko reikia kiekvieniems namams vasaros laikui. Juk būnant pavėsinėje mažiausiai norisi jausti nemalonius uodų įkandimus.

Kaip išsirinkti tinkamiausias lauko pagalvėles ir uždangalus?

Tam, kad lauko kėdžių pagalvėlės ar uždangalai sėkmingai atliktų savo funkcijų, svarbiausia pasirinkti tinkamą jų dydį ir formą. Pagalvėlės iš karto yra pritaikytos tam tikriems baldų tipams (pavyzdžiui, suolams, paletėms ar gultams), todėl išsifiltravus dominančius variantus, beliks atkreipti dėmesį į konkretesnius matmenis. Tokiu pačiu principu reikėtų rinktis ir užvelkamas apsaugas – vienintelis skirtumas tas, jog šiuo atveju išmatavimai nėra tokie aktualūs: svarbiausia, kad užvalkas būtų didesnis nei Jūsų lauko baldai. Jei abejojate dėl kai kurių gaminių kokybės, susipažinkite su kitų pirkėjų atsiliepimais ir apžvalgomis: jie padės priimti teisingą sprendimą.

Be to, pagalvėlės suteikia jaukumo, spalvingi ir tarpusavyje suderinti jų užvalkalai sukuria savitą stilių. Pagalvėlių užvalkalus galima lengvai pakeisti, Pigu.lt asortimente jų išties nemažai, todėl priklausomai nuo nuotaikos, vasaros laiko ar šventės, galima vis papuošti lauko baldus skirtingomis pagalvėlėmis. Šis niuansas ypatingai svarbus: jei puoselėjate harmoningą eksterjerą, lauko baldų pagalvėles turėtumėte derinti prie kitų lauke esančių objektų.

Uždangalai, apsaugos ir pagalvėlės lauko baldams internetu

Lauko pagalvėlės ir uždangalai gera kaina parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje – kviečiame užsukti ir apžiūrėti mūsų pasiūlymus. Čia dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu uždangalai ir pagalvėlės lauko baldams pigiau parduodamos, o taip pat suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Nusprendus atnaujinti lauko baldų išvaizdą ar pasirūpinti jų apsauga, nereikės niekur eiti iš namų: visas reikiamas prekes galėsite užsisakyti internetu. Po užsakymo, gaminiai greitu metu bus pristatyti į Jūsų namus, o jei norėsite, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje (čia įsikūrę mūsų prekių atsiėmimo centrai) savo užsakymą galėsite pasiimti nemokamai.

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt