Šviestuvai ir apšvietimo įranga

Apšvietimo įranga ir šviestuvai: lubiniai, pakabinami, įmontuojami, sieniniai, staliniai, vaikiški, toršerai ir kiti, pigiau siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Šie kiekvienuose namuose sutinkami aksesuarai ne tik užtikrina jaukią aplinką, bet ir tampa ypatingai svarbia bendro interjero dalimi, kurios tiesiog neįmanoma nepastebėti. Ne paslaptis ir tai, jog eksperimentuodami su apšvietimu, turime galimybę ženkliai pakoreguoti visą kambario atmosferą, suteikiant jai dar daugiau jaukumo ir šilumos. Plati šviestuvų įvairovė suteiks galimybę išplėtoti pačias įvairiausias stilistines idėjas – skirtingi jų tipai ir dizainai pateisins net ir pačių išrankiausiųjų lūkesčius. Užsukite ir įsitikinkite tuo patys: dabar šviestuvai bet kuriuo metu yra pasiekiami internetu. Taupykite savo laiką ir pinigus!

Šviestuvai ir apšvietimo įranga internetu

Prieš įrengdami namuose apšvietimą, gerai apgalvokite visas namų zonas. Nepamirškite, kad svarbiausia apšvietimo paskirtis yra funkcionalumas, o ne vien estetikos pojūčio kūrimas, todėl svarstydami, kokie modernūs šviestuvai namams būtų tinkamiausi, pagalvokite apie tai, kaip ir kam jie bus naudojami. Tad norėdami būti tikri, kad pasirinktas apšvietimas ir apšvietimo lempos visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius, turėtumėte atidžiau susipažinti su kiekvienai namų erdvei keliamais reikalavimais.

Šviestuvai virtuvei ir valgomajam

Geriausiai apšviestos turėtų būti tos erdvės, kur praleidžiate ar planuojate praleisti daugiausiai laiko. Štai virtuvėje ar valgomajame svarbiausios zonos paprastai yra dvi: ta, kur gaminamas maistas, ir ta, kur stovi stalas, prie kurio pietaujate. Tad atitinkamai įrenkite ir šviesos šaltinius. Įmontuojami šviestuvai aukštoms luboms ar LED panelės virš virtuvės spintelių (ar integruotos į jas) suteiks pakankamai šviesos tai virtuvės sričiai, kur ruošiate maistą. Tuo tarpu pakabinamas arba lubinis šviestuvas virš valgomojo stalo apšvies ir išskirs jį tarsi atskirą zoną.

Virtuviniai šviestuvai (burbulai ar kiti variantai) skiriasi ir savo stiliumi, tad turėtumėte apsvarstyti ir šį aspektą. Šioje namų erdvėje nuolat vyksta veiksmas, tad verčiau nesirinkti trapių ar itin ilgų variantų – lubiniai šviestuvai virtuvei bus vienas praktiškiausių pasirinkimų. Tačiau ir tarp jų pavyks atrasti modernių ir stilingų sprendimų!

Vonios apšvietimas

Įmontuojami šviestuvai (klasikiniai ar kiti) bei LED panelės itin praktiškai pritaikomi vonios kambaryje, kadangi yra estetiško dizaino, ypač lengvai montuojami, o naudojami gali būti ir kaip pagrindinis, ir kaip papildomas šviesos šaltinis.

Nors šioje erdvėje visuomet norisi jaukumo, čia taip pat atliekame ir gražinimosi procedūras, todėl, norint užtikrinti patogumą, reikėtų pasirūpinti, kad pakabinami šviestuvai vonios kambariui šviestų kaip įmanoma ryškiau. Jų kokybe ir galimybėmis įsitikinti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai: nesuklysite, jei paskirsite šiek tiek laiko pažinčiai su šia informacija. Tuomet būsite tikri, kad naujieji šviestuvai voniai visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius.

Šviestuvai svetainei

Ši erdvė dažniausiai tampa reprezentacine namų zona, tad tikriausiai sutiksite, jog pirmiausia bet kurie, net ir įleidžiami šviestuvai svetainei turėtų būti dailūs – taip pavyks sukurti žavingą stilių. Dėl to pasirenkami įmantrūs, originaliai atrodantys vidaus šviestuvai (liustros), kurie šiai patalpai suteikia savitumo. Jei interjeras tamsesnis, šioje patalpoje įdomiai atrodyti gali ir juodas šviestuvas – nepabijokite šiek tiek paeksperimentuoti ir liksite maloniai nustebinti galutiniais rezultatais.

Visgi, patariama vien pagrindiniu gaminiu šiame kambaryje neapsiriboti. Prie sofos ar fotelio pastatyti reguliuojami šviestuvai toršerai ne tik bus funkcionalus papildomas šviesos srautas būtent ten, kur jo reikia, bet ir sukurs namuose jaukumo įspūdį. Taigi šiame kambaryje su šviesomis galite drąsiai eksperimentuoti – jų tikrai nebus per daug.

Apšvietimas miegamajame

Miegamojo šviestuvai (prie lovos ar kitose vietose) turėtų būti pakankamai subtilūs ir ne pernelyg ryškūs, jog būtų galima sukurti jaukią ir atpalaiduojančią aplinką. Tačiau dažniausiai vieno šviesos šaltinio kambaryje nepakaks, ypač jeigu kambarys didelis. Tad sprendimas, kokie turėtų būti šviestuvai miegamajam, priklausys nuo Jūsų asmeninių įpročių ir kambario išplanavimo.

Jeigu mėgstate dirbti kompiuteriu ar skaityti lovoje, bene funkcionaliausias bus ant sienos už nugaros pritvirtintas sieninis šviestuvas, kadangi šviesa kris tiesiai į kompiuterio ekraną ar knygą. Ant darbo stalo būtinas yra stalinis šviestuvas - gerai apšviesta zona, kur mokotės ar dirbate, padidins produktyvumą ir nevargins akių. Jeigu namuose turite pamėgtą kampelį skaitymui, jame taip pat pasirūpinkite papildomu šviesos šaltiniu. Atminkite, kad funkcionaliai įrengtas apšvietimas namuose sukurs ir komforto bei jaukumo pojūtį.

Kiti svarbūs pasirinkimo aspektai

Renkantis pagrindinį gaminį svetainėje ar miegamajame gali kilti klausimas, kas geriau - pakabinamas šviestuvas ar lubinis? Derėtų atsižvelgti į lubų aukštį. Aukštesnėms luboms tiks pakabinamas šviestuvas, o žemesnėms rinkitės lubinį - taip erdvė atrodys mažiau apkrauta.

Taip pat, nepriklausomai nuo to, kokiai erdvei reikalingi šie gaminiai, daugeliui aktuali ir šių aksesuarų kaina. Visgi, šiuo atvejų kainų diapazonas iš tiesų platus, o taip pat nestinga ir specialių pasiūlymų. Tad jeigu Jums reikalingi pigūs šviestuvai, akcija ir išpardavimai tikrai padės surasti ir kokybišką, ir nebrangų variantą.

Šviestuvai ir apšvietimo įranga internetu

Gali atrodyti, kad išsirinkti šį aksesuarą yra nelengva užduotis, bet Pigu.lt rasite itin plačią jų įvairovę. Be jau aptartų variantų, čia Jūsų laukia integruoti ventiliatoriai, šviestuvai vaikams, jaunuolio kambariui, laiptų pakopoms ir kitoms namų erdvėms. Tad jeigu Jus domina dienos šviesos šviestuvai garažui, virtuvei ar kita apšvietimo įranga – mūsų asortimente tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Čia taip pat visuomet gausu specialių pasiūlymų, kuomet įvairiausi, pavyzdžiui, į lubas montuojami šviestuvai pigiau parduodami. Taip pat turėsite galimybę pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už savo pirkinius kas mėnesį atsiskaitysite dalimis.

Tikriausiai sutiksite, jog tuomet, kai reikalingi šie aksesuarai, ne visuomet norisi keliauti iki artimiausios parduotuvės. Visgi, dabar tai apie tai galite pamiršti, kadangi šviestuvai internetu įsigyjami itin paprastai – Jums tereikia nuspręsti, kurie variantai Jums tiktų geriausiai ir jie greitu metu bus pristatyti į Jūsų namus. Tad jeigu jau kurį laiką galvojote, kad Jums reikalingi nauji šviestuvai miegamojo kambariui – dabar pats metas juos įsigyti. Atkreipkite dėmesį, kad užsakyti šviestuvai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje ir Mažeikiuose gali būti atsiimami ir šiuose miestuose įsikūrusiuose mūsų prekių atsiėmimo centruose. Iš čia juos atsiimsite nemokamai.

Asortimente yra Opviq, Candellux šviestuvai keičiantys spalvas, virš lovos, stalo ar kitose vietose montuojami bei įvairiais patikimais prekiniais ženklais pažymėti modeliai, kurie padės sukurti jaukią ir stilingą namų aplinką.

Kaip išsirinkti šviestuvus namams?

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamus šviestuvus, lempas "Kaip rinktis šviestuvus?"

Kaip susikurti gerą apšvietimą miegamajame kambaryje?

Dizainerių patarimai, kokie šviestuvai, baldai ir kitos prekės padaro miegamajį jaukesniu "Dizainerių patarimai, kaip susikurti geresnį miegamąjį"