Šviestuvai ir apšvietimo įranga

Šviestuvai ir apšvietimo įranga internetu

Prieš įrengdami namuose apšvietimą, gerai apgalvokite visas namų zonas. Nepamirškite, kad svarbiausia apšvietimo paskirtis yra funkcionalumas, o ne vien estetikos pojūčio kūrimas, todėl ir šviestuvus kiekvienai namų erdvei ir kampeliui rinkitės atitinkamai pagal tai, kaip ir kam ji bus naudojama. Tad norėdami būti tikri, kad pasirinktas apšvietimas ir apšvietimo lempos visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius, turėtumėte atidžiau susipažinti su kiekvienai namų erdvei keliamais reikalavimais.

Šviestuvai virtuvei ir valgomajam

Geriausiai apšviestos turėtų būti tos erdvės, kur praleidžiate ar planuojate praleisti daugiausiai laiko. Štai virtuvėje ar valgomajame svarbiausios zonos paprastai yra dvi: ta, kur gaminamas maistas, ir ta, kur stovi stalas, prie kurio pietaujate. Tad atitinkamai įrenkite ir šviesos šaltinius. Įmontuojami šviestuvai ar LED panelės virš virtuvės spintelių (ar integruoti į jas) suteiks pakankamai šviesos tai virtuvės sričiai, kur ruošiate maistą, o pakabinamas arba lubinis šviestuvas virš valgomojo stalo apšvies ir išskirs jį tarsi atskirą zoną.

Virtuviniai šviestuvai skiriasi ir savo stiliumi, tad turėtumėte apsvarstyti ir šį aspektą. Šioje namų erdvėje nuolat vyksta veiksmas, tad verčiau nesirinkti trapių ar itin ilgų variantų – lubiniai šviestuvai virtuvei bus vienas praktiškiausių pasirinkimų. Tačiau ir tarp jų pavyks atrasti modernių ir stilingų sprendimų!

Vonios apšvietimas

Įmontuojami šviestuvai ar LED panelės itin praktiškai pritaikomi vonios kambaryje, kadangi yra estetiško dizaino, ypač lengvai montuojami, o naudojami gali būti ir kaip pagrindinis, ir kaip papildomas šviesos šaltinis.

Nors šioje erdvėje visuomet norisi jaukumo, čia taip pat atliekame ir gražinimosi procedūras, todėl, norint užtikrinti patogumą, reikėtų pasirūpinti, kad šviestuvai vonios kambariui šviestų kaip įmanoma ryškiau.

Šviestuvai svetainei

Ši erdvė dažniausiai tampa reprezentacine namų zona, tad tikriausiai sutiksite, jog pirmiausia šviestuvai svetainei turėtų būti dailūs – taip pavyks sukurti žavingą stilių. Dėl to pasirenkami įmantrūs, originaliai atrodantys vidaus šviestuvai (liustros), kurie šiai patalpai suteikia savitumo.

Visgi, patariama vien pagrindiniu šviestuvu šiame kambaryje neapsiriboti. Prie sofos ar fotelio pastatytas toršeras ne tik bus funkcionalus papildomas šviesos srautas būtent ten, kur jo reikia, bet ir sukurs namuose jaukumo įspūdį. Taigi šiame kambaryje su šviesomis galite drąsiai eksperimentuoti – jų tikrai nebus per daug.

Apšvietimas miegamajame

Miegamojo šviestuvai turėtų būti pakankamai subtilūs ir ne pernelyg ryškūs, jog būtų galima sukurti jaukią ir atpalaiduojančią aplinką. Tačiau dažniausiai vieno šviesos šaltinio kambaryje nepakaks, ypač jeigu kambarys didelis. Tad sprendimas, kokie turėtų būti šviestuvai miegamajam, priklausys nuo Jūsų asmeninių įpročių ir kambario išplanavimo.

Jeigu mėgstate dirbti kompiuteriu ar skaityti lovoje, bene funkcionaliausias bus ant sienos už nugaros pritvirtintas sieninis šviestuvas, kadangi šviesa kris tiesiai į kompiuterio ekraną ar knygą. Ant darbo stalo būtinas yra stalinis šviestuvas - gerai apšviesta zona, kur mokotės ar dirbate, padidins produktyvumą ir nevargins akių. Jeigu namuose turite pamėgtą kampelį skaitymui, jame taip pat pasirūpinkite papildomu šviesos šaltiniu. Atminkite, kad funkcionaliai įrengtas apšvietimas namuose sukurs ir komforto bei jaukumo pojūtį.

Kiti svarbūs pasirinkimo aspektai

Renkantis pagrindinį šviestuvą svetainėje ar miegamajame gali kilti klausimas, kas geriau - pakabinamas šviestuvas ar lubinis? Derėtų atsižvelgti į lubų aukštį. Aukštesnėms luboms tiks pakabinamas šviestuvas, o žemesnėms rinkitės lubinį - taip erdvė atrodys mažiau apkrauta.

Taip pat, nepriklausomai nuo to, ar reikalingi šviestuvai miegamajam, ar kitiems kambariams, daugeliui aktuali ir šių aksesuarų kaina. Visgi, šiuo atvejų kainų diapazonas iš tiesų platus, tad jeigu Jums reikalingi pigūs šviestuvai, tikrai pavyks surasti ne vieną stilingai atrodantį variantą.

Šviestuvai ir apšvietimo įranga internetu

Gali atrodyti, kad išsirinkti šviestuvą yra nelengva užduotis, bet Pigu.lt rasite visų tipų šviestuvus, taip pat žaismingus šviestuvus vaikų kambariui, šviestuvus - ventiliatorius bei lauko šviestuvus, tarp kurių - ir itin šiuo metu populiarios LED lempučių girliandos. Tad jeigu Jus domina dienos šviesos šviestuvai garažui, virtuvės šviestuvai ar kita apšvietimo įranga – mūsų asortimente tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Čia taip pat visuomet gausu specialių pasiūlymų, kuomet šviestuvai pigiau parduodami.

Tikriausiai sutiksite, jog tuomet, kai reikalingi šviestuvai garažams ar kambariams, ne visuomet norisi keliauti iki artimiausios parduotuvės. Visgi, dabar tai apie tai galite pamiršti, kadangi šviestuvai internetu įsigyjami itin paprastai – Jums tereikia nuspręsti, kurie šviestuvai virtuvei ar kitoms patalpoms tiktų geriausiai ir jie greitu metu bus pristatyti į Jūsų namus. Tad jeigu jau kurį laiką galvojote, kad Jums reikalingi nauji šviestuvai miegamojo kambariui – dabar pats metas juos įsigyti