Virtuvės baldai

Populiariausi virtuvės baldai

Viskas, ko reikia Jūsų funkcionaliai ir patogiai virtuvei – tvirti bei patvarūs virtuvės baldai. Spalvų ir stilių įvairovė leis sukurti pageidaujamą interjerą ir išlaikyti harmoningą stilių, o gausus skirtingų modelių pasirinkimas užtikrins, jog priklausomai nuo poreikių pavyks maksimaliai išnaudoti turimą erdvę. Tad jeigu Jums virtuvėje norisi ne tik estetikos, bet ir ilgaamžių sprendimų, kokybiškus virtuvės baldus rasite mūsų asortimente.

Labiausiai dominančios prekės

Virtuvės baldai inernetu

Norisi, jog virtuvėje visuomet būtų galima komfortiškai gaminti maistą ar tiesiog jaukiai pavakarieniauti su kitais šeimos nariais, tad itin svarbu apgalvoti jos išplanavimą ir nuspręsti, kokie virtuvės baldai geriausiai pateisins lūkesčius. Kad ir kokio dydžio virtuvė būtų Jūsų namuose, funkcionaliai ir patogiai įsirengti ją gali kiekvienas - tereikia šiek tiek pasukti galvą ir išsirinkti tinkamus virtuvės baldus. Šie gaminiai skiriasi tiek savo stiliumi, tiek spalvų bei formų įvairove, todėl norint sukurti jaukų, tačiau tuo pačiu ir komfortišką virtuvės interjerą, laukia ne vienas svarbus pasirinkimas – nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

Virtuvės baldų dydis

Kadangi maistą ruošiame bene kasdien, ypatingai svarbu, jog visi baldai turėtų savo vietą – įrankiai, indai ir reikalingiausi prietaisai visuomet būtų po ranka, o mažiausiai naudojami daiktai padėti atokiau. Kad būtų galima patogiai juos sudėlioti, bus reikalingas ir atitinkamas virtuvės baldų dydis, kuris priklausys ir nuo pačios patalpos dydžio bei išplanavimo.

Virtuvės baldai mažai virtuvei turėtų būti pasirenkami itin atsakingai – netgi mažesnis kambarys atrodys pakankamai erdvus, jeigu baldus sustatysite kompaktiškai, išnaudodami kiekvieną laisvą kampelį. Mažoje virtuvėje reikėtų rinktis tokį baldų komplektą, kad spintelės užpildytų erdvę iki pat lubų ir, nors sunkiau pasiekiamos, šios lentynos būtų puiki vieta susidėti ne itin dažnai naudojamiems daiktams. Jeigu neturite atskiro valgomojo arba galimybės virtuvėje pasistatyti didelio valgomojo stalo, įsirenkite barą su pora baro kėdžių – sutaupysite vietos, o virtuvė atrodys moderniai bei šiuolaikiškai.

Didesnei virtuvei įsirengti turite daugiau laisvės, bet ir čia erdvę reikėtų išnaudoti racionaliai. Neapsikraukite nereikalingais baldais ir virtuvės komplekto dydį rinkitės gerai apgalvoję.

Kiek ir kokiu virtuvės baldų Jums reikia?

Virtuvės baldų pasirinkimas priklauso ne tik nuo turimos erdvės, bet ir nuo Jūsų ir kitos šeimos narių poreikių ir pomėgių. Virtuvinės kėdės ir jų skaičius priklausys nuo to, kiek namiškių dažniausiai vienu metu susėda prie stalo, o jeigu dažnai sulaukiate svečių ir turite pakankamai erdvės – tokiais atvejais pasitarnaus valgomojo komplektai. Vienas patogiausių sprendimų yra virtuvės baldų komplektai, kurie iš anksto suderinti stilistiškai, tačiau bet kokiu atveju atskirai teks pasirūpinti stalu ir kėdėmis. Variantų šiuo atveju gali būti pačių įvairiausių, tad apgalvoję savo lūkesčius, greitai ir lengvai atrasite juos pateisinančius virtuvės baldus.

Virtuvės baldų stilius

Tuomet, kai reikalingi nauji virtuvės baldai, dizainas tampa vienu svarbiausių pasirinkimų – juk šiuos gaminius namuose keičiame pakankamai retai, o virtuvėje tenka praleisti daug laiko, tad norisi, jog čia visuomet būtų maloni atmosfera. Klasikos mėgėjams tuomet turėtų patikti virtuvės baldai juoda – balta, tuo tarpu ieškantiems išskirtinių akcentų tinka virtuvės baldai raudoni, žalios spalvos – įvairovės šiuo atveju tikrai netrūksta, tad derindami šiuos gaminius su kitais šioje patalpoje esančiais elementais, sukursite ir patogią, ir tuo pačiu dailiai atrodančią virtuvės aplinką. Virtuvės stalai, staliukai ir kitos prekės skiriasi ne tik spalvomis, bet ir formomis, tad šie baldai gali tapti ir ryškiu dėmesį traukiančiu interjero akcentu – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir fantazijos.

Domina virtuvės baldai mažoms virtuvėms, o galbūt ieškote naujų gaminių didesnėms erdvėms? Pigu.lt galite rinktis iš daugybės stilių ir apdailos kokybiškų virtuvinių stalų, staliukų, kėdžių ar valgomojo komplektų. Asortimente Jūsų laukia virtuvės baldai Eliza, Junona ir kiti pasiūlymai, kuriuos galima įsigyti itin patraukliomis sąlygomis. Čia virtuvės baldai kaina atitinka kokybę, todėl galėsite būti tikri, jog pasirinkti gaminiai patikimai tarnaus ilgus metus. Vis dėlto, visuomet smagu, kai pavyksta sutaupyti, tad jeigu Jūsų prioritetas – pigūs virtuvės baldai, akcija, išpardavimas ir dažnai taikomos didelės nuolaidos padės atnaujinti virtuvės aplinką plačiai neatveriant piniginės.

Dar geriau, kai pavyksta sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų – dabar taip pat pavyks tai padaryti, kadangi virtuvės baldai internetu įsigyjami vos keliais mygtuko paspaudimais. Jums užteks nuspręsti, kokiais baldais norėtumėte papildyti savo virtuvę ir mes pasirūpinsime, jog jie būtų pristatyti tiesiai į Jūsų namus, tad interjerą atnaujinsite net neiškėlę kojos iš namų. Funkcionali, kokybiškai ir pagal Jūsų skonį įrengta virtuvė maisto gaminimą pavers maloniu procesu, o valgyti tokioje aplinkoje bus žymiai smagiau!

Jūsų peržiūrėtos prekės

Konsultuojame visą parą

Pigu grupė:
Interneta veikals E pood Kaledos.lt