Virtuvės baldai

Kokybiški ir stilingi valgomojo bei virtuvės baldai: spintelės, stalai, kėdės, stalviršiai, komplektai ir jų priedai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Jie turi įtakos ne tik šių erdvių interjerui – nuo šių baldų priklauso ir tai, kaip lengvai galėsime pagaminti kulinarinius šedevrus ir kaip patogiai drauge su artimaisiais degustuosime geriausiai pavykusius patiekalus. Nors jiems keliame daug reikalavimų, gausi įvairovė užtikrina, kad pavyks įgyvendinti net ir slapčiausius savo lūkesčius: tradicijų puoselėtojus sužavės klasikiniai virtuvės baldai, o ieškantys šiuolaikiškų idėjų, galės rinktis kur kas modernesnius baldus. Dydžių pasirinkimas taip pat labai platus, todėl net ir virtuvės baldai mažai erdvei galės būti pasirinkti pas mus. Virtuvės baldai internetu pateikiami su visais tiksliais išmatavimais – tereikia paskirti laiko ir juos išsirinkti. Nepraeikite pro šalį vykstant akcijoms ir išpardavimams: jų metu dauguma virtuvės baldų parduodami pigiau!

Populiariausi virtuvės baldai

Virtuvės baldai internetu

Norisi, jog virtuvėje visuomet būtų galima komfortiškai gaminti maistą ar tiesiog jaukiai pavakarieniauti su kitais šeimos nariais. Būtent dėl to itin svarbu apgalvoti jos išplanavimą ir nuspręsti, kokie virtuvės baldai (be rankenėlių, atskiromis spintelėmis ar kiti) geriausiai pateisins lūkesčius. Kad ir kokio dydžio virtuvė būtų Jūsų namuose, funkcionaliai ir patogiai įsirengti ją gali kiekvienas – tereikia šiek tiek pasukti galvą ir išsirinkti tinkamus modelius. Šie gaminiai skiriasi tiek savo stiliumi, tiek spalvų bei formų įvairove, todėl norint sukurti jaukų, tačiau tuo pačiu ir komfortišką virtuvės interjerą, laukia ne vienas svarbus pasirinkimas – nuo ko tuomet reikėtų pradėti?

Virtuvės baldų dydis

Kadangi maistą ruošiame bene kasdien, ypatingai svarbu, jog visi šie gaminiai turėtų savo vietą. Įrankiai, indai ir reikalingiausi prietaisai visuomet būtų po ranka, o mažiausiai naudojami daiktai padėti atokiau. Kad būtų galima patogiai juos sudėlioti, bus reikalingas ir atitinkamas jų dydis, kuris priklausys ir nuo pačios patalpos dydžio bei išplanavimo.

Laisvai pastatomi ar įmontuojami virtuvės baldai mažai virtuvei turėtų būti pasirenkami itin atsakingai – netgi mažesnis kambarys atrodys pakankamai erdvus, jeigu baldus sustatysite kompaktiškai, išnaudodami kiekvieną laisvą kampelį. Mažoje virtuvėje reikėtų rinktis tokį baldų komplektą, kad spintelės užpildytų erdvę iki pat lubų ir, nors sunkiau pasiekiamos, šios lentynos būtų puiki vieta susidėti ne itin dažnai naudojamiems daiktams. Jeigu neturite atskiro valgomojo arba galimybės virtuvėje pasistatyti didelio valgomojo stalo, įsirenkite barą su pora baro kėdžių – sutaupysite vietos, o virtuvė atrodys moderniai bei šiuolaikiškai. Mažesnėms patalpoms taip pat labai dažnai pasirenkami kampiniai virtuvės komplektai, leidžiantys maksimaliai išnaudoti visą turimą vietą – funkcionalumo nepritrūks, tačiau patalpos erdvės išnaudosite gerokai mažiau.

Didesnei virtuvei įsirengti turite daugiau laisvės, bet ir čia erdvę reikėtų išnaudoti racionaliai. Neapsikraukite nereikalingais baldais ir virtuvės komplekto dydį rinkitės gerai apgalvoję. Nors virtuvės baldų matmenys nebebus tokie svarbūs, vis vien reikėtų įsitikinti, jog pastačius juos visus, užteks vietos ir patogiam praėjimui, ir lengvai maisto gamybai. Čia lygiai taip pat gali būti pritaikomi tiek kampiniai virtuviniai baldai, tiek bet kokie kiti sprendimai. Tuščius tarpus užpildyti visuomet suspėsite, tad neskubėkite ir pasimėgaukite patalpos erdvumu. Tačiau nepamirškite ir būtiniausių poreikių – pagalvoję apie savo ir namiškių gaminimo įpročius, daug lengviau nuspręsite, kokius gaminius šiai patalpai geriausia pasirinkti.

Kiek ir kokių virtuvės baldų Jums reikia?

Kokie virtuvės baldai butui ar namui bus tinkamiausi, priklauso ne tik nuo turimos erdvės, bet ir nuo Jūsų ir kitos šeimos narių poreikių ir pomėgių. Virtuvinės kėdės ir jų skaičius priklausys nuo to, kiek namiškių dažniausiai vienu metu susėda prie stalo, o jeigu dažnai sulaukiate svečių ir turite pakankamai erdvės – tokiais atvejais pasitarnaus valgomojo komplektai. Vienas patogiausių sprendimų yra virtuvės baldų komplektai, kurie iš anksto suderinti stilistiškai, tačiau bet kokiu atveju atskirai teks pasirūpinti stalu ir kėdėmis. Variantų šiuo atveju gali būti pačių įvairiausių, tad apgalvoję savo lūkesčius, greitai ir lengvai atrasite juos pateisinančius modelius. Nenusivilsite net ir tuomet, jei Jus domins nestandartiniai virtuvės baldai (mediniai, metaliniai ar kiti) – pas mus Jūsų laukia skirtingiems poreikiams pritaikytas asortimentas.

Virtuvės baldų stilius

Tuomet, kai reikalingi nauji virtuvės baldai, dizainas tampa vienu svarbiausių pasirinkimų – juk šiuos gaminius namuose keičiame pakankamai retai, o virtuvėje tenka praleisti daug laiko, tad norisi, jog čia visuomet būtų maloni atmosfera. Klasikos mėgėjams tuomet turėtų patikti virtuvės baldai juoda – balta, tuo tarpu ieškantiems išskirtinių akcentų tinka virtuvės baldai raudoni, žalios spalvos – įvairovės šiuo atveju tikrai netrūksta, tad derindami šiuos gaminius su kitais šioje patalpoje esančiais elementais, sukursite ir patogią, ir tuo pačiu dailiai atrodančią virtuvės aplinką. Virtuvės stalai, staliukai ir kitos prekės skiriasi ne tik spalvomis, bet ir formomis, tad šie baldai gali tapti ir ryškiu dėmesį traukiančiu interjero akcentu – viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir fantazijos. Norint įsitikinti, ar tikrai visus lūkesčius pateisins Jus sužavėję virtuvės baldai, atsiliepimai ir kitų pirkėjų apžvalgos leis tai padaryti. Kuo daugiau informacijos turėsite, tuo didesnė tikimybė, kad pasirinkti variantai ilgus metus puoš Jūsų virtuvę ar valgomąjį.

Domina virtuvės baldai mažoms virtuvėms, o galbūt ieškote naujų gaminių didesnėms erdvėms? Pigu.lt galite rinktis iš daugybės stilių ir apdailos kokybiškų virtuvinių stalų, staliukų, kėdžių ar valgomojo komplektų. Asortimente Jūsų laukia virtuvės baldai Eliza, Junona ir kiti pasiūlymai, kuriuos galima įsigyti itin patraukliomis sąlygomis. Čia virtuvės baldai kaina atitinka kokybę, todėl galėsite būti tikri, jog pasirinkti gaminiai patikimai tarnaus ilgus metus. Vis dėlto, visuomet smagu, kai pavyksta sutaupyti, tad jeigu Jūsų prioritetas – pigūs virtuvės baldai, akcija, išpardavimas ir dažnai taikomos didelės nuolaidos padės atnaujinti virtuvės aplinką plačiai neatveriant piniginės.

Dar geriau, kai pavyksta sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų – dabar taip pat pavyks tai padaryti, kadangi visi, pavyzdžiui, L ar U formos virtuvės baldai internetu įsigyjami vos keliais mygtuko paspaudimais. Jums užteks nuspręsti, kokiais baldais norėtumėte papildyti savo virtuvę ir mes pasirūpinsime, jog jie būtų pristatyti tiesiai į Jūsų namus, tad interjerą atnaujinsite net neiškėlę kojos iš namų. Visgi, jei pageidausite, Jūsų užsakyti virtuvės baldai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje galės būti pristatyti ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus – iš čia juos atsiimsite nemokamai.

Funkcionali, kokybiškai ir pagal Jūsų skonį įrengta virtuvė maisto gaminimą pavers maloniu procesu, o valgyti tokioje aplinkoje bus žymiai smagiau!