Dovanos vyrams

Populiariausios, geriausios dovanos vyrams Kalėdoms, gimtadieniui ir bet kokioms kitoms progoms itin palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Norint nustebinti viską turinčius vyriškius, tenka nemenkai pasistengti, tačiau kai pasirinkimas toks gausus, tinkamą vyrišką dovaną galima surasti net ir labai išrankiam stipriosios lyties atstovui. Nesvarbu, ar ruošitės sveikinti tėtį, mylimąjį, ar brolį, dovanų įvairove Jums tikrai neteks nusivilti. Kvepalai, kosmetika, aksesuarai, originalūs ir plačiai nusišypsoti priverčiantys sprendimai – tai tik kelios visuomet pasiteisinančios vyriškų dovanų idėjos, tačiau pas mus jų pavyks surasti gerokai daugiau. Visus pasiūlymus galite apžiūrėti internetu – tai padarysite bet kada, vos tik atradę laisvą minutę. Nedelskite ir užsukite apsižvalgyti! 

Vyriškos dovanos internetu

Išreikšti dėmesį ir meilę savo išrinktajam galime įvairiais būdais, tačiau kuo daugiau pastangų įdėsime ieškodamos tinkamiausios dovanos vyrams, tuo didesnį įspūdį pavyks palikti. Pas mus Jūsų laukia pačios įvairiausios dovanų idėjos vyrams, taigi nepriklausomai nuo to, kokį vyriškį ketinate nustebinti, surasite jam ne vieną patiksiantį siurprizą – nieko nelaukite ir patys tuo įsitikinkite!

Geriausios dovanos vyrams: ką pasirinkti?

Dažnai sunku suprasti, kokios dovanos vyrams įdomios, tačiau šiuo atveju svarbu parodyti dėmesį ir leisti suprasti savo išrinktajam, jog domitės jo gyvenimu ir pomėgiais. Dovanų rinkinys vyrui, kvepalai Jam – pasirinkusios šiuos variantus, tikrai galėsite nudžiuginti savo mylimąjį. Tiesa, su kvepalais gali būti ne taip lengva, tačiau jei reikalinga dovana jaunam vyrui ar netgi vyresnio amžiaus vyriškiui, kurį puikiai pažįstate, su tokia užduotimi tikrai lengvai susitvarkysite. Tuo labiau, jog dėl geros dovanos vyrams Kalėdoms ar bet kokiai kitai progai iš tiesų verta pasistengti!

Kur kas paprasčiau bus nuspręsti, kokia bus tinkama dovana vyrui žvejui, medžiotojui – atkreipusios dėmesį į stipriosios lyties atstovo pomėgius, Jo laisvalaikiui galėsime išrinkti tinkamiausius atributus, kurie ne tik leis parodyti dėmesį, bet bus ir praktiškai panaudojami. Tokia dovana aktyviam vyrui bus naudinga, tad lengvai suprasite, jog pasirinkote teisingą variantą. Pagalvokite, ką būsimasis dovanos gavėjas labiausiai mėgsta veikti savo laisvu metu – taip labai greitai sugalvosite bent kelias dėmesio vertas idėjas.

Naudingos dovanos vyrams idėjos gali kilti ir kasdienėse situacijose, todėl jeigu jau kuris laikas ieškote ypatingos, romantiškos dovanos vyrams Valentino dienos proga ar tiesiog norite netikėtai jį nustebinti, atidžiau stebėkite savo išrinktąjį ir tikrai suprasite, ko reikia Jo grožiui ar laisvalaikiui. Net ir stipriosios lyties atstovai neretai prasitaria apie savo norus ir troškimus – tikriausiai net nereikia sakyti, kad tokia išsvajota vyriška dovana tikrai paliks jiems puikų įspūdį.

Norisi, jog dovana būsimam vyrui būtų ypatinga, todėl tenka gerokai pagalvoti, ką būtų galima Jam padovanoti. Tokiais atvejais tinka elegantiškos dovanos vyrams mylimiesiems ar dovanos vyrams rankų darbo – tokie sprendimai atrodo subtiliai, todėl lengvai pavyks išreikšti savo jausmus bei emocijas. Paprasta tuomet, kai vyras turi išskirtinį skonį ir daug dėmesio skiria prabangioms detalėms – tuomet tiks brangios dovanos solidiems vyrams, dar labiau pabrėšiančios jų išskirtinumą. Visgi, prisiminkite, jog šiuo atveju svarbi ne galutinė vertė, bet Jūsų įdėtos pastangos ir kruopščiai apgalvotos detalės – tuomet vyrui dovanos ir tiks, ir tikrai patiks.

Išrinkti tinkamiausią variantą galima ir pagal progą: dovana vyrui trisdešimtmečio proga, su gimtadieniu gali būti ir didesnė – tuomet tiks mobilūs telefonai ir aksesuarai ar kiti panašūs įrenginiai. Ne vienas stipriosios lyties atstovas yra susidomėjęs naujosiomis technologijomis ir jų teikiamomis galimybėmis, todėl kai reikalinga dovana vyrui jubiliejaus, Kalėdų proga, dažnai praverčia kompiuterinė technika ir aksesuarai. Ieškančioms, kokia turėtų būti dovana vyrui Tėvo dienos proga, taip pat turėtų patikti TV, foto, video ir aksesuarai, dovanų rinkiniai vyrams, tuo tarpu neapsisprendžiančioms, kokia tiks dovana vyrų dienai, padės kosmetika Jam ar dažnai pasirenkama dovana vyrui: butelis, chalatas, laikrodis.

Juokingos dovanos vyrams

Ypač sunku nuspręsti, kokia turėtų būti dovana vyrui, turinčiam viską – tuomet atrodo, jog nėra kuo jį nustebinti ir sužavėti. Vis dėlto, tokiais atvejais praverčia originalios dovanos Jam, primenančios nostalgiją keliančius įvykius ar tiesiog priverčiančios smagiai nusikvatoti. Šypseną sukels ir linksmos dovanos vyro dienos proga, kurios ne visuomet būna naudingos, tačiau tikrai smagios. Tokios dovanos vyrui Kalėdoms taip pat yra labai dažnas pasirinkimas – ypač tuomet, kai sveikiname artimus bičiulius ar kolegas.

Visgi, nesvarbu, ar ieškosite dovanos vyrui gimtadienio proga, ar nuspręsite jį nustebinti kitos šventės metu, norėsis, kad Jūsų pasirinktas sprendimas būtų ne tik naudingas, bet ir kokybiškas. Kad ir kokį daiktą nuspręstumėte pasirinkti, nepamirškite į tai atsižvelgti. Nors kartais kokybę įvertinti sunku, atidžiau susipažinę su prekių aprašymais, jų apžvalgomis ir atsiliepimais, daug greičiau nutarsite, kuris variantas iš tiesų yra pats geriausias. Visa tai pareikalaus šiek tiek pastangų, tačiau nekils abejonių, kad dovanos mylimam vyrui ar bet kokiam kitam stipriosios lyties atstovui bus vertos Jūsų išleistų pinigų.

Vyrų dovanos gera kaina

Reikalinga dovana vyro tėvui, broliui, ieškote Naujametinės dovanos vyrams, o galbūt dairotės, kur parduodamos rimtos dovanos pigiau? Nebrangios dovanos vyrams Pigu.lt parduodamos ypač gera kaina, o gausus asortimentas leidžia surasti net ir pačiam išrankiausiam stipriosios lytiems atstovui tinkamą prekę. Nepriklausomai nuo to, ar reikalinga dovana vyrui sukaktuvių, draugystės, vestuvių metinių, jungtuvių proga ar kitoms šventėms – pateiktų prekių sąraše tikrai atrasite viliojančių pasiūlymų.

Dovana vyrui su akcija leis sutaupyti papildomų lėšų – didelių nuolaidų ir specialių pasiūlymų nestokojantys išpardavimai pas mus vyksta itin dažnai. Tai, jog dovanos vyrams internetu gali būti pristatytos į namus itin greitai ir patogiai, padės išvengti kelionės į parduotuves. Tad jeigu nusprendėte nustebinti savo mylimąjį – mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite viską, ko Jam galėtų prireikti. Atkreipkite dėmesį, jog užsakytos dovanos vyrams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje gali būti pristatytos ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus: iš čia jas galėsite atsiimti nemokamai.