Mobilieji telefonai

Xiaomi mobilieji telefonai

(66)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 555 įvertinimai. Žiūrėti visus

Xiaomi išmanieji telefonai internetu pigiau

Prieš daugiau nei devynerius metus įkurta Xiaomi kompanija ženkliai pakeitė telefonų rinkos taisykles. Siekdami, jog kokybiškos technologijos būtų prieinamos kiekvienam, gamintojai pasistengė, kad telefonų Xiaomi kaina patrauktų visuomenės dėmesį. Tai viena iš priežasčių, kodėl per palyginus neilgą laikotarpį šis prekinis ženklas labai greitai atsidūrė tarp geriausiųjų ir buvo pamėgtas daugelyje pasaulio valstybių. Jei ieškote geriausio puikių specifikacijų ir žemos kainos santykio, Xiaomi Jūsų neapvils!

Xiaomi telefonai: ką ir kaip pasirinkti?

Tuomet, kai pasirenkami Xiaomi telefonai, kaina nėra tas aspektas, pagal kurį reikėtų juos lyginti su kitais prekiniais ženklais, kadangi nugalėtojas šiuo klausimu praktiškai visuomet bus aiškus. Net ir pačias įspūdingiausias specifikacijas turintys telefonai Xiaomi bus bent šie tiek pigesni už kitus rinkos lyderius, jau nekalbant apie paprastesnius jų modelius. Jokios gudrybės čia nėra: kompanija tikslingai stengiasi sumažinti išlaidas (mažiau lėšų skiria reklamai, nekuria lokalių parduotuvių ir t.t.), jog galėtų savo įrangą pardavinėti gerokai pigiau.

Visgi, norėdami įsitikinti, ar telefonas Xiaomi Jums tikrai yra tinkamas pasirinkimas, turėtumėte atidžiau susipažinti su jo specifikacijomis. Efektyvumą nurodantis operatyviosios atminties RAM skaičius, kamerų galimybės, ekrano dydis ir raiška – tai pagrindiniai kriterijai renkantis bet kurį telefoną. Jei turite specifinių poreikių (žaidžiate žaidimus ar norite žiūrėti filmus), atitinkamai reikės įvertinti ir daugiau parametrų, tačiau praktiškai nėra abejonių, jog tarp Xiaomi telefonų surasite Jums tinkamą variantą. Dažnu atveju padėti gali kitų pirkėjų apžvalgos bei atsiliepimai – susipažinę su jais, nesunkiai nuspręsite, kuris telefonas Xiaomi turėtų atsidurti Jūsų kišenėje.

Xiaomi telefonai pigiau

Ieškantiems, kur siūloma itin palanki telefonų Xiaomi kaina, pasiūlysime užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę. Akcijos ir išpardavimai padės nemažai sutaupyti, o jeigu pirksite išsimokėtinai, lizingu, už patikusį telefoną galėsite atsiskaityti dalimis. Xiaomi telefonai užsakomi internetu ir neilgai trukus yra pristatomi Jūsų nurodytu adresu, tačiau taip pat juos nemokamai galite atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose, esančiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.