Naudingi patarimai

Buteliukų sterilizatorius – kokį pasirinkti?

2017 11 16

Kūdikiams skirtų buteliukų sterilizatorius vis dažniau sutinkamas daugelio tėvų namuose – juk kiekvienas norime, jog mažylis užaugtų sveikas ir stiprus, todėl norisi įdėti maksimalias pastangas ramiai kūdikystei užtikrinti. Sterilizuojant butelius, galima suteikti naujagimiams apsaugą nuo įvairių pavojingų bakterijų – šiuo laikotarpiu dar tik formuojasi jo imuninė sistema, todėl svarbu pasirūpinti, jog visos besikaupiančios bakterijos būtų sparčiai sunaikintos. Prekyboje šiuo metu galima rasti kelis skirtingus šių gaminių modelius – kurį iš jų verta rinktis?

Dažnai dėmesio susilaukia mikrobangų sterilizatorius buteliams, džiuginantis savo kompaktiškumu ir pasirenkamas tuomet, kai reikia geriausios sterilizacijos priemonės kelionėse. Šis prietaisas sunaikina mikrobus bei bakterijas, panaikina nemalonius kvapus be jokių cheminių medžiagų, o taip pat džiugina ir pakankamai žema šio sterilizatoriaus kaina. Vis dėlto, kompaktiškas dizainas turi ir savų trūkumų – į šį prietaisą tilps šiek tiek mažiau buteliukų, todėl sterilizavimo procedūras teks atlikti dažniau. Prieš perkant šį gaminį, taip pat svarbu įsitikinti, ar jis bus pritaikytas Jūsų mikrobangų krosnelei.

Top 5 Sterilizatoriai

Dar vienas šių prietaisų modelis – elektrinis garų sterilizatorius, kuris kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau yra kur kas talpesnis ir vienu metu leidžia sterilizuoti didesnį kiekį buteliukų. Užteks šį prietaisą įjungti į elektros lizdą ir vos per kelias minutes garų pagalba bus išvalytos visos kenksmingos bakterijos, todėl toks variantas yra išties efektyvus. Vis dėlto, toks sterilizatorius yra šiek tiek didesnis, tad prieš jį įsigyjant, vertėtų pagalvoti, ar turėsite pakankamai laisvos vietos jam pastatyti, o taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, jog reikės skirti ir daugiau dėmesio jo priežiūrai tam, kad jame nepradėtų kauptis kalkės.

Norintiems dar daugiau funkcionalumo, patiks ir elektrinis buteliukų šildytuvas – sterilizatorius, leisiantis ne tik efektyviai sterilizuoti butelius, bet ir pašildyti juose esantį maistą. Dažnai dėmesio susilaukia Tommee Tippee, Avent sterilizatorius, tačiau prekyboje galima rasti ir kur kas daugiau patikimų šių prietaisų gamintojų, tad įvertinę savo poreikius ir šių prekių charakteristikas, lengvai atrasite geriausią sprendimą.

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?