Naudingi patarimai

Geriausi telefonai: TOP10 modelių 2020 metais

4.3/5
2020 06 11

Galima sakyti, kad 2020 metai telefonų rinkoje buvo ypač derlingi – nuo pat metų pradžios stebėjome, kaip žymiausi jų gamintojai pristato gerokai atnaujintas funkcijas, ir, atrodo, kartais net viršija savo galimybių ribas. Jei šiais metais norėsite įsigyti įspūdingais parametrais pasižymintį telefoną, turėsite ne vieną dėmesio vertą variantą – pristatome geriausiųjų TOP10!

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Nors telefonų rinką šiemet papildė ne vienas naujas modelis, daugelis sutinka, kad tai – kone geriausias telefonas „Android“ gerbėjams. Įspūdingas 6,8 colių ekranas, visą dieną veikiantis akumuliatorius ir puikios fotoaparato specifikacijos leidžia mėgautis išskirtine patirtimi. Papildomai reikėtų paminėti ir galimybes praplečiantį „S Pen“ rašiklį bei greitą krovimą – tuomet taps aišku, kodėl šis modelis neapleidžia geriausiųjų sąrašo.

iPhone 11, Pro ir Pro Max

Pradėkime nuo „iPhone 11“ modelio. Pirmiausia į akis krenta tai, jog prie pagrindinės kameros prisijungė dar viena, 12MP turinti ir itin plačius kampus užfiksuoti galinti kamera. Teigiama, kad gamintojams pavyko į šį modelį sudėti daugelį galingų fotoaparatų funkcijų ir pasiūlyti visą šį derinį už gerokai mažesnę kainą. Prie viso to galime pridėti ir solidžią baterijos tarnavimo trukmę bei naują telefono spalvų asortimentą.

Dar labiau nustebins „iPhone 11 Pro“ ir „Pro Max“ telefonai, kurie, be ženkliai padidintos akumuliatoriaus talpos, taip pat pradžiugins ir trečiąja pagrindine kamera, kuri galės „paimti“ ypatingai plačius kampus. Naujasis „A13 Bionic“ čipas užtikrins dar didesnį efektyvumą ir našumą, pagreitės veido atrakinimo sistema, o „Super Retina XDR“ ekranas ir vėl džiugins puikiu kontrastu ir itin natūraliais atspalviais.

Tarpusavyje šie modeliai skiriasi tik maksimalia raiška („11 Pro“ siūlo 2436x1125, o „Pro Max“ - 2688x1242 pikselių), dydžiu („11 Pro“ ekrano įstrižainė yra 5,8, o „Pro Max“ – 6,5 colio), baterijos talpumu bei kaina.

Samsung Galaxy S20, Plus ir Ultra 

Stilingas dizainas, 5G palaikymo galimybė, išskirtinį efektyvumą užtikrinantis „Exynos 990“ mikroschemų rinkinys, 120Hz atsinaujinimo dažnis ir IP68 atsparumas vandeniui – tai ypatybės, kurias galės pasiūlyti visi šie „Samsung“ telefonai. Prekyboje pasirodę pakankamai neseniai, jie labai greitai užkariavo topų viršūnes – jei ieškote įspūdingų specifikacijų, tai Jums bus geriausi telefonai.

Pats paprasčiausias iš visų šių brolių yra „Galaxy S20“ modelis – jis pasižymi gera kaina ir patogumu, todėl susilaukia didelio pirkėjų dėmesio. Visgi, jei galimybių norisi dar daugiau, verta atkreipti dėmesį į „S20+“ modelį: šis telefonas pasiūlys kiek didesnį ekraną, dar sklandesnį darbą ir talpesnę bateriją. Be to, rasite ir papildomą kamerą – ji padės lengviau įvertinti gylį ir atstumą, taip pasiekiant dar įspūdingesnių rezultatų.

Pats didžiausias, funkcionaliausias ir brangiausias bus „Samsung Galaxy S20 Ultra“ modelis, tačiau jei esate fotografijos entuziastai, tikrai liksite sužavėti jo suteikiamomis galimybėmis. Kamerai iš tiesų buvo skirta daugiausiai dėmesio: turėsite galimybę filmuoti 8K raiška, išbandysite įspūdingas priartinimo galimybes ir mėgausitės įspūdingu našumu. Tai viskas, ko Jums gali reikėti!

iPhone SE 2020

Šis telefonas labiausiai patiks tiems, kurie „iPhone“ suteikiamomis galimybėmis nori mėgautis plačiai neatverdami piniginės. Gamintojai „iPhone 7“ ir „iPhone 8“ dizainą primenančiame modelyje sudėjo dalį „iPhone 11“ specifikacijų ir siūlo jas išbandyti už labai sąžiningą kainą. Nors visais aspektais naujiesiems flagmanams šis modelis prilygti negali, galėsite mėgautis puikiu našumu ir daugelio teigiamai įvertintu, sugrįžusiu „TouchID“ namų mygtuku.

Google Pixel 3A

Tai neabejotinai bus geriausi telefonai tiems, kurie nori įspūdingomis kameros specifikacijomis mėgautis už itin nedidelę kainą. Fenomenali kamera puikiai fotografuos tiek dieną, tiek ir naktį, tačiau ir kitos specifikacijos drąsiai galės varžytis su brangiausiais flagmanais. Greita „Android 9.0 Pie“ operacinė sistema, spartus procesorius ir FHD vaizdo kokybė – tai tik dalis to, ką šis modelis gali pasiūlyti.

Xiaomi Mi 9T

Tai – dar vieni telefonai, kurie už nedidelę kainą leis mėgautis įspūdingomis specifikacijomis. Kone labiausiai dėmesį atkreipia iššokanti priekinė kamera, tačiau ne mažiau stebina ir galinių objektyvų rinkinys, sužavėsiantis net fotografijos asus. Čia taip pat rasite ir galingą programinę įrangą, kuri puikiai tiks tiek efektyviems žaidimams, tiek ir kitoms Jūsų atliekamoms užduotims.

Samsung S10 ir S10+

Net ir pasirodžius naujai „Samsung“ telefonų serijai, šie modeliai vis dar neapleidžia savo pozicijų populiariausiųjų sąraše. „Samsung Galaxy S10+“ ir mažesnis jo brolis „Samsung Galaxy S10“ pirmiausia išsiskiria puošniomis dizaino detalėmis, lenktomis stiklinėmis nugarėlėmis ir ekranais, kurie iš esmės užpildo visą priekinę telefono dalį. Visgi, tai tikrai ne tos priežastys, dėl kurių šie flagmanai minimi tarp geriausiųjų – daugiausiai komplimentų susilaukė įspūdingas šių telefonų ekranas, palaikantis HDR bei galintis pasiūlyti QHD+ skiriamąją gebą bei įspūdingą bendrą našumą.

Taip pat išskiriamos ir įvairiapusės kamerų galimybės – abu šie „Samsung Galaxy“ telefonai turi tris galines, o „S10+“ siūlo ir antrą priekinę kamerą. Prie viso to galime pridėti ir spartųjį „Exynos 9820“ procesorių ir net 8GB RAM atmintį.

Be jau minėtosios papildomos priekinės kameros, šie telefonai skiriasi savo dydžiu („S10“ ekrano įstrižainė yra 6,1, o „S10+“ – 6,4 colių) ir baterijos pajėgumu, kur vėlgi lyderiu tampa „Samsung Galaxy S10+“ telefonas. Tiesa, šio modelio kaina taip pat yra šiek tiek didesnė.

OnePlus 7 Pro

Itin palankiai vertinama iššokanti šio telefono priekinė kamera, kurią vis dažniau galime pastebėti ir kitų gamintojų sprendimuose. Tačiau privalumų šiame modelyje neabejotinai pavyks surasti ir daugiau. Įspūdingas, itin natūralias spalvas atkuriantis ekranas, stilingas dizainas, spartus veikimas ir greitas įkrovimas neleidžia kelti klausimų, kodėl būtent šis „OnePlus“ telefonas atsidūrė tarp geriausiųjų.

Huawei P30 ir P30 Pro

Bene daugiausiai komplimentų iš šių modelių susilaukė „Huawei P30 Pro“ telefonas, turintis 6,47 colių ekrano įstrižainę ir 1080x2340 pikselių skiriamąją gebą. Labiausiai giriama jo kamera, sužavėsianti net ir pačius fotografijos meistrus: trys pagrindinės kameros, įspūdingas optinis priartinimas ir puikios galimybės fotografuoti esant prastam apšvietimui padėjo šiam modeliui įsitvirtinti rinkoje. Prie viso šio sąrašo būtina pridėti ir ypač greitą 40W įkrovimą bei nepaprastą 4200mAh talpos bateriją.

Norintiems šiek tiek pataupyti ar įsigyti mažesnio dydžio (6,1 colių įstrižainės) telefoną, puikiai tiks kitas, tokią pačią skiriamąją gebą turintis modelis – „Huawei P30“ telefonas. Nors optinis priartinimas, RAM skaičius, baterijos talpa ir atsparumas dulkėms bei vandeniui negali pavyti didesniojo brolio, šis modelis vis vien giriamas dėl nepriekaištingos išvaizdos, trijų kokybiškų kamerų ir daug kur pasigendamo 3,55mm ausinių lizdo.

Motorola Moto G7 Power

Tai – paskutinis, tačiau tikrai ne prasčiausias modelis, kuriam taip pat pavyko užsitarnauti savo vietą tarp geriausiųjų. Kone labiausiai dėl to reikėtų dėkoti išskirtinei baterijai – jos talpa siekia net 5000mAh. Visų kitų specifikacijų pilnai pakaks bet kokioms Jūsų atliekamoms užduotims. Jei ieškote paties geriausio kainos ir kokybės santykio, Jums tikrai pavyko jį surasti.

Susipažinus su tokiu išmaniųjų telefonų sąrašu, sunku spėlioti, kas mūsų laukia kitais metais – panašu, kad norėdami nustebinti, gamintojai turės labai pasistengti. Visgi, pasirinkimo netrūksta ir dabar – priklausomai nuo poreikių ir biudžeto, kiekvienas galės atrasti sau tinkamą variantą.

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.3/5
15 Klientų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?