Naudingi patarimai

Kaip rinktis veidrodį?

2017 04 25

Veidrodis gali būti ir įrankis, ir dekoracija. Kai kurie veidrodžiai leis jums idealiai tvarkyti veidą, kiti sukurs didesnio kambario įspūdį, o dar kiti pravers daugybėje kitų gyvenimo atvejų. Bet pasirinkti teisingą dydį, formą ir stilių gali būti gana sudėtinga. Išsirinkti veidrodį padėsime mes, Pigu.lt ekspertai.

Kam naudosite veidrodį?

Veidrodžiai būna kelių tipų: pakabinami, pastatomi ir integruoti į baldus, pavyzdžiui, spintą. Todėl turite žinoti, kam naudosite veidrodį ir tuomet pasirinkimas jau bus daug paprastesnis.

Pakabinami veidrodžiai dažniausiai naudojami dekoracijai, vizualiam kambario erdvės didinimui, jie gali būti kabinami vonioje ar tiesiog kambaryje. Dekoracija veidrodžiais labiau įprasta matyti vintažinio stiliaus namuose, bet apie tai pakalbėsime kiek vėliau.

Pastatomi veidrodžiai dažniausiai naudojami rūbų, papuošalų matavimuisi. Taip, tai irgi gali būti savotiška dekoro detalė, bet dažniau tokie veidrodžiai stovi parduotuvėse negu namuose. Egzistuoja ir labai nedideli pastatomi veidrodžiai, sukurti specialiai makiažo naudojimui, veido tvarkymui.

Integruoti į baldus veidrodžiai yra ganėtinai universalūs – jie gali būti naudojami ir dekoracijai, ir vizualiam erdvės didinimui, ir rūbų ar papuošalų matavimuisi. Toks variantas puikiai tinka neturintiems daug vietos namuose ar tiesiog perkantiems naujus baldus!

Top 10 Veidrodžių

Veidrodis su apšvietimu Venti Nicola Led, sidabrinės spalvos kaina ir informacija | Veidrodis su apšvietimu Venti Nicola Led, sidabrinės spalvos | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 20100 4d. 1val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Pastatomas veidrodis Inspire Milo, baltas kaina ir informacija | Pastatomas veidrodis Inspire Milo, baltas | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 6500 3.7/5 1val. 11min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Veidrodis Inspire Circle, juodas kaina ir informacija | Veidrodis Inspire Circle, juodas | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 4699 5/5 1val. 13min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Pastatomas veidrodis - papuošalų spintelė Songmics 161 cm, baltas kaina ir informacija | Pastatomas veidrodis - papuošalų spintelė Songmics 161 cm, baltas | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 23700 5/5 4d. 1val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Veidrodis Inspire Oblong, juodas kaina ir informacija | Veidrodis Inspire Oblong, juodas | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 8100 3.5/5 1val. 11min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Veidrodis Kalune Design 2117, be rėmo kaina ir informacija | Veidrodis Kalune Design 2117, be rėmo | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 18600 4d. 1val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Veidrodis su plienine kabykla drabužiams Umbra Valla, juodas kaina ir informacija | Veidrodis su plienine kabykla drabužiams Umbra Valla, juodas | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 28100 4d. 1val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Veidrodis Kalune Design 2115, be rėmo kaina ir informacija | Veidrodis Kalune Design 2115, be rėmo | pigu.lt % 0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
€ 17900 5/5 4d. 1val.
Į krepšelį
0 € PRISTATYMAS NUO 99 €
Rodyti daugiau

Raskite idealų dydį

Jeigu nusprendėte, kam naudosite veidrodį, laikas pagalvoti ir apie jo dydį. Kabinate veidrodį virš sofos kaip dekoraciją? Rinkitės kuo didesnį veidrodį, gal netgi tokio paties dydžio, kokio yra sofa – juk jūs norite padaryti drąsų, ryškų pareiškimą, tiesa? Saugiausias pasirinkimas yra maždaug vienu ketvirtadaliu už sofą mažesnis veidrodis – tokiu būdu tai bus ryškus akcentas, bet veidrodis netaps kambario centru.

Tokia pat formulė galioja ir tam atvejui, jeigu virš sofos planuojate kabinti ne vieną, bet kelis veidrodžius. Tiesa, rekomenduojame palikti bent 30 centimetrų vietos tarp veidrodžių ir bet kokių kitų daiktų ar baldų.

Kabinantiems veidrodį virš židinio rekomenduojame ieškoti kažko, kas galėtų būti pakabinta idealiai centre tarp lubų ir židinio viršaus. Veidrodis turėtų užimti beveik visą tą tuščią vietą ir ją užpildyti. Tik turėkite omenyje, kad didesnio veidrodžio kaina irgi yra didesnė, tad pasiruoškite investuoti daugiau.

Improvizuokite su formomis

Veidrodžio formų pasirinkimas yra tiesiog begalinis, tad pasirinkti formą savo namams gali būti tikras iššūkis. Jeigu norite kažko, kas suteiktų jūsų kambariui charakterį, rinkitės neįprastų formų veidrodžius. Jūsų kambarys nedidelis? Gal nesirinkite saugaus sprendimo ir įsigykite milžinišką apvalų veidrodį ir jis kardinaliai pakeis visą kambarį.

Tuščia, visiškai paprasta siena be architektūros detalių puikiai tiks bet kokiam veidrodžiui, bet išskirtinumo suteiktų griežto stačiakampio formos veidrodis. Kartais veidrodžiui netgi nereikia rėmelio, nes jis gali sugadinti tą tobulą paprastumą. Bet rėmas gali suteikti elegancijos ir šiek tiek jūsų norimos nuotaikos: vintažinės, modernios ar bet kokios kitos.

Stiliaus akcentą suteiks rėmas

Pagalvokite, koks yra jūsų namų stilius, ką mėgstate, o ko – ne. Veidrodis gali įsimaišyti į jūsų namų aplinką arba jis gali tapti jūsų kambario centru, pagrindiniu akcentu.

Minimalistiniuose namuose rinkitės veidrodį su plonu rėmu, svarstykite tik apie paprastas formas, kurios vizualiai padidins kambarį. Tai bus efektinga, bet subtilu. Kuo mažiau neįprastos formos bus veidrodis, tuo labiau jis įsilies į aplinką nepritraukdamas dėmesio.

Kaip minėjome, veidrodis gali tapti ir jūsų kambario centru. Neįprasta forma ir ryškūs, stori, išskirtiniai rėmeliai padės tą padaryti. Pakabinkite savo neeilinį veidrodį virš židinio, centre pastatykite staliuką kavai ir jūsų kambarys bus tikrai išskirtinis ir intriguojantis. Tokį veidrodį siūlome derinti su skulptūromis ar paveikslais. Jūsų namai taps tikru meno kūriniu!

Aksesuarai ir sienos su daugybe paveikslų nėra jums? Pasirinkite klasikinės išvaizdos veidrodį su mediniais ar metaliniais rėmeliais, kažką tokio, kas per daug neišsiskirtų, bet papildytų jūsų kambarį. Nepersistenkite ir su dydžiu, juk šiuo atveju veidrodis kambariui būtų kaip prieskonis geram patiekalui.

Parinkite rėmelio spalvą

Visgi nusprendėte užsisakyti veidrodį su dekoratyviniu rėmeliu? Sunkiausia, ko gero, pasirinkti ne rėmelio stilių, bet jo spalvą. Paprastas juodas, baltas arba medžio spalvos rėmas gali tikti praktiškai bet kuriam kambariui. Tuo tarpu šlifuoto metalo, pavyzdžiui, aukso ar sidabro spalvų rėmai tiks formalaus ar modernaus stiliaus dekorui. Galite sužaisti su kontrastais, taip tikrai pritrauksite dėmesio. Paprasčiausiai pasirinkite daug tamsesnę ar šviesesnę spalvą negu jūsų siena arba įsigykite labai ryškios spalvos rėmelį.

Jeigu viską darote nuo nulio – turite nuostabių galimybių

Darantiems remontą pasisekė labiausiai – jūs turite neribotas galimybes ir iš veidrodžio galite „išspausti“ daugiausiai. Prieš jį galite pakabinti žaismingą, ryškų, įspūdingą paveikslą arba netgi galite padažyti sienas skirtingomis (būtinai derančiomis tarpusavyje) spalvomis. Turint įspūdingų idėjų, įdomių augalų ar ornamentuotas grindis, veidrodį galite montuoti net ir ant lubų. Jus gali riboti tik jūsų vaizduotė!

Užsisakyti internetu apsimoka labiau

Veidrodį įsigyti Pigu.lt apsimoka daug labiau. Čia tą galite padaryti pigiau dėl nuolat vykdomų akcijų, išpardavimų, taikomų nuolaidų su specialiu nuolaidos kodu. Tuo tarpu išsirinkti gali padėti ir po kiekviena preke esantys atsiliepimai. Internetu pirkti apsimoka ir dėl prekės atvežimo – mes pasirūpinsime saugiu jos transportavimu, o jums nereikės dėl nieko sukti galvos!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?