Naudingi patarimai

Kokias spalvas į interjerą šiemet atneš Kalėdos

2018 11 05

Artėjant gražiausioms metų šventėms, vis dažniau susimąstome apie tai, kaip šiais metais reikės papuošti namus ─ juk norisi, kad juose netrūktų kalėdinės nuotaikos ir jaukumo. Kasmet norisi įnešti ir šiek tiek naujovių: tokiais atvejais geriausia žaisti su spalvomis, įtraukiant naujus, nebūtinai šioms šventėms būdingus atspalvius. Kurie iš jų per šias Kalėdas bus populiariausi?

Rustic tonai - puikus  kalėdinis interjeras

Visuomenėje, kurioje vyrauja skubėjimas ir stresas, vis daugiau žmonių ieško ramybės ir paprastumo ─ būtent tai ir simbolizuoja populiarusis rustic (kitaip žinomas kaip kaimiškas) stilius. Jei puošdami namus Kalėdoms derinsite šiam dizainui priklausančias, švelnias ir neutralias spalvas su mediena ir žaluma, sukursite ramybe alsuojančia šventišką atmosferą.

Švelnūs romantiški atspalviai -  kalėdinė interjero puošyba

Pastaraisiais metais vis dažniau dekoracijoms nusprendžiama pasirinkti naujas, rečiau su Kalėdomis siejamas spalvas ─ šios šventės taip pat netaps išimtimi. Spėjama, kad ypatingai daug dėmesio susilauks rožiniai tonai ir kitos tradicinės raudonos spalvos alternatyvos: avietiniai, persikiniai ar net raudonojo vyno atspalviai. Kitaip tariant ─ kuo labiau nutolsite nuo tradicijų, tuo labiau pataikysite į šių metų tendencijas.

Natūralumu alsuojančios spalvos -  kalėdinis interjero papuošimas

Tikriausiai dėl to, jog jaučiamės beprarandantys ryšį su gamta, vis dažniau į savo interjerą įtraukiame žaliuojančius augalus ar bent kelis žalios spalvos akcentus ─ tokios mados dar daugiau populiarumo susilaukia šventiniu laikotarpiu.

Ne mažiau dėmesio sulaukti turėtų ir mėlyni tonai, kuriuos rekomenduojama derinti tiek su žaliais, tiek su variniais ar auksiniais atspalviais. Jei praėjusiais metais vyravo pastelinės spalvos, šiais metais jos tampa tamsesnės ir sodresnės ─ jos mums primena neaprėpiamus vandenynus.

Dėmesį prikaustanti spalvinga eglė - pagyvintas  kalėdinis namų interjeras

Tarp populiariausių kalėdinių puošmenų tendencijų šiais metais minima ir itin spalvinga bei gyvybinga šventinė eglutė ─ nesuklysite, jei ją išpuošite kone visomis vaivorykštės spalvomis. Galite surinkti pačius įvairiausius namuose esančius žaisliukus bei pridėti žaižaruojančias lemputes ─ tokiai dekoracijai tikrai nebus lygių!

DecoKing eglutės žaisliukų rinkinys Star, 100 vnt. kaina ir informacija | DecoKing eglutės žaisliukų rinkinys Star, 100 vnt. | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3749 2val. 14min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
DecoKing eglutės žaisliukų rinkinys Lux, 76 vnt. kaina ir informacija | DecoKing eglutės žaisliukų rinkinys Lux, 76 vnt. | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3049
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Polipropileno eglutės viršūnė, balta, 29 cm kaina ir informacija | Polipropileno eglutės viršūnė, balta, 29 cm | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 259 3.3/5 4d. 2val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Kalėdinė dekoracija Butterfly kaina ir informacija | Kalėdinė dekoracija Butterfly | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 369 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
DecoKing plastikiniai eglutės žaisliukai, 16 vnt, balti/juodi kaina ir informacija | DecoKing plastikiniai eglutės žaisliukai, 16 vnt, balti/juodi | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1949 4d. 2val.
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Eglutės žaisliukai, plastikiniai, 3 vnt kaina ir informacija | Eglutės žaisliukai, plastikiniai, 3 vnt | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 1349 4d. 2val. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Eglutės žaisliukai Žvaigždės, 6 vnt kaina ir informacija | Eglutės žaisliukai Žvaigždės, 6 vnt | pigu.lt KAINOS GARANTIJA
€ 449 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
KAINOS GARANTIJA
Rodyti daugiau

Klasikiniai sprendimai

Būtų neteisinga į šį sąrašą neįtraukti tradicinio baltos ir raudonos spalvos derinio ─ kai kalbame apie Kalėdas, būtent šios spalvos pirmiausia iškyla prieš akis. Tad jei šiais metais nesinori eksperimentuoti, nesuklysite pasirinkę klasikinę spalvų schemą: ji namų interjerui suteiks jaukumo, šventiškumo ir subtilios elegancijos. Šiam deriniui visuomet sunku atsispirti!

Metalų magija -  kalėdinis namų puošimas

Auksiniais atspalviais spindintys papuošimai daugybę metų buvo vieni populiariausių kalėdinių akcentų, tačiau dabar dažniau naudojami kiek minkštesni, tačiau vis vien šiluma alsuojantys metalai. Varis, šampano atspalviai, stiklas, alavas ─ visi kartu jie gali sukurti įspūdingą atmosferą. O jei pridėsite ir mirgančias lemputes ir kreminį žvakių spindesį, interjeras taps stebuklingu.

Šių metų populiariausi atspalviai yra pakankamai skirtingi, jog neatsilikdami nuo tendencijų galėtumėte sukurti šventišką namų interjerą. Nuo to ir pradėkite: jei vystysite širdžiai artimas idėjas, įgyvendinti planus bus kur kas paprasčiau, o kalėdinis namų dekoravimas taps puikiu laisvalaikio praleidimo būdu!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?