Naudingi patarimai

LEGO® City serija

2017 12 11

„LEGO City“ yra praktiškai seniausia „LEGO“ serija, kuri rinkoje atsirado dar aštuntajame dešimtmetyje ir turėjo kelis kitus pavadinimus: „LEGOLAND Town“, „LEGO Town“ ir „LEGO World City“. Tuo tarpu naujausias „LEGO City“ pavadinimas yra naudojamas jau nuo 2005-ųjų ir ši serija yra geresnė negu bet kada anksčiau.

„LEGO“ išlaikė „City“ serijos pagrindą, todėl galėsite būti užtikrinti, jog jūsų vaikai žaidžia beveik tokiais pačiais žaislais, kokiais galimai kadaise žaidėte ir jūs. Tiesa, pokyčių tikrai yra ir šiais laikais „LEGO City“ serija yra tiesiog milžiniška ir joje rasite viską: policiją, gaisrinę, traukinius, lėktuvus, džiungles ir t.t. Taip, įsigijus kelis „LEGO City“ konstruktorius galima pastatyti tikrą miestą!

Populiariausi LEGO® City konstruktoriai

60245 LEGO® City Police Policijos sunkvežimio monstro apiplėšimas kaina ir informacija | 60245 LEGO® City Police Policijos sunkvežimio monstro apiplėšimas | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 6099 5/5 17val. 35min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
60262 LEGO® City Airport Keleivinis lėktuvas kaina ir informacija | 60262 LEGO® City Airport Keleivinis lėktuvas | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 11995 5/5 17val. 35min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
60261 LEGO® City Airport Centrinis oro uostas kaina ir informacija | 60261 LEGO® City Airport Centrinis oro uostas | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 6049 5/5 17val. 35min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
60303 LEGO® City advento kalendorius kaina ir informacija | 60303 LEGO® City advento kalendorius | pigu.lt NAUJIENA
€ 2349
Į krepšelį
NAUJIENA
60214 LEGO® LEGO® City Fire Mėsainių baro gaisro gesinimas kaina ir informacija | 60214 LEGO® LEGO® City Fire Mėsainių baro gaisro gesinimas | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4999 5/5 17val. 35min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
60254 LEGO® City Great Vehicles Lenktyninės valties transporteris kaina ir informacija | 60254 LEGO® City Great Vehicles Lenktyninės valties transporteris | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI
€ 3049 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
60281 LEGO® City Fire Ugniagesių sraigtasparnis kaina ir informacija | 60281 LEGO® City Fire Ugniagesių sraigtasparnis | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2999 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
60253 LEGO® City Great Vehicles Ledų autobusiukas kaina ir informacija | 60253 LEGO® City Great Vehicles Ledų autobusiukas | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2049 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
Rodyti daugiau

Smagu ir tai, jog „LEGO City“ konstruktoriais galės džiaugtis beveik kiekvienas: beveik visiems konstruktoriams rekomenduojamas minimalus amžius yra 5 metai ir tik kai kuriems „City“ serijos konstruktoriams rekomenduojamas amžius yra didesnis (6-8 metai). Be to, „LEGO City“ žaidimų kaladėlių kaina tikrai nėra didelė, o Pigu.lt nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, todėl čia „LEGO City“ konstruktorius galėsite įsigyti dar pigiau.

Užsisakyti vieną iš „LEGO City“ rinkinių internetu verta jau dabar – kadaise tai buvo serija, turinti vos kelias variacijas, tačiau šiais laikais galite sukurti realų miestą. „LEGO City“ serijoje rasite vietoves (pavyzdžiui, džiunglės ar autobusų stotis), transporto priemones (traukiniai, automobiliai, vilkikai), taip pat galėsite atkurti vieną iš daugybės miestuose kartais nutinkančių situacijų – pašėlusias gaudynes, įsilaužimą buldozeriu ar kt.

„LEGO City“ konstruktorių serija žavi savo dydžiu ir universalumu – ji leis jūsų vaikams įsivaizduoti absoliučiai bet kokį scenarijų, o suderinti „LEGO City“ su praktiškai bet kurios kitos „LEGO“ serijos konstruktoriumi irgi neturėtų būti sudėtinga paprasčiausiai dėl to, kad „LEGO City“ yra konstruktorius tikrų miestų kūrybai. O vaiko įsivaizduojamame mieste neabejotinai galima rasti viską!

Neabejojame, jog „LEGO City“ gali patikti net ir suaugusiems – juk kiekvienas kartais norėtų atitrūkti nuo realybės ir pasinerti į savo asmeninį fantastinį pasaulį. O su „LEGO City“ konstruktoriais galima sukurti būtent tokį pasaulį, kokio jūs norėtumėte – jame galėsite pastatyti daugybę kelių, traukinių ar autobusų stotis, galėsite kurti užmiestį su džiunglėmis ir t.t. Įsigijus „LEGO City“ jus ribos tik jūsų fantazija.

O galbūt turite mylimiausią miestą ir norėtumėte jį atkurti su „LEGO“? „LEGO City“ konstruktoriai ir kaladėlės neabejotinai jums leis atkurti savo mylimą vietovę taip, kaip negalėtumėte padaryti su jokia kompiuterine programa ar kitais įrankiais. Tam reikės tik daugybės kaladėlių, laiko ir, žinoma, fantazijos.

Būtent fantazija yra tai, kam buvo sukurti „LEGO“. „LEGO City“ leis jums tapti miesto valdžia ir panaudoti savo vaizduotę naujosios pasaulio sostinės kūrimui. Nesvarbu, kokio miesto norite, su „LEGO City“ galite jį sukurti – net neabejojame, kad jūs ar jūsų vaikai konstruodami miestus su „LEGO City“ praleis valandų valandas, o „City“ kaladėlės nedulkės net ir sukonstravus pirmąjį miestą dėl galimų situacijų simuliavimo bei, žinoma, naujų miesto statybų. Naudojant „LEGO City“ miestus galima statyti pagal „LEGO“ instrukcijas, bet taip pat galima pasitelkti ir tiesiog savo vaizduotę! Tai – ypač universalūs žaislai!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?