Naudingi patarimai

5 populiariausi veido priežiūros prietaisai

4.6/5
2020 12 04

Stangresnė, tobulai išvalyta ir atgaivinta veido oda, sumažėjęs patinimas paakiuose, išnykusios pigmentinės dėmės ir mikro raukšlelės. Anksčiau tokiais rezultatais buvo galima pasidžiaugti tik po apsilankymų kosmetologo kabinete. Tačiau, per pastaruosius penkerius metus, rinkoje atsirado pačių įvairiausių veido ir kūno priežiūros prietaisų, kuriuos ėmus naudoti kasdieninėje savo veido priežiūroje galima pasiekti stulbinamų rezultatų. Aptarsime 5 populiariausius veido priežiūros prietaisus dabar siūlomus rinkoje, išanalizuosime jų privalumus, trūkumus ir patarsime kada kuris prietaisas bus veiksmingiausias. 

Veido masažuokliai

Veido masažas, pasitelkiant įvairius tam skirtus įrankius, tampa vis labiau įprastas kasdieninėje veido priežiūroje. Vis daugiau moterų išbando volelius, lazdeles ar Gua sha akmenis. Nors masažavimo technika skiriasi priklausomai nuo to kokį iš šių įrankių pasirinksite, jų daromas poveikis yra itin panašus. 

Kuo naudingi veido masažuokliai? Bendrai kalbant, tokio tipo veido masažuoklius galima įvardinti kaip limfodrenažo įrankius. Jie stangrina odą, išryškina veido kontūrą, padeda kovoti su raukšlėmis, taip pat gerina limfos darbą ir padeda pasišalinti susikaupusiems skysčiams, todėl pastebimai dingsta veido patinimas. Veido voleliai bei Gua sha akmenys įprastai gaminami iš rožinio kvarco, nefrito ar bet kurio kito energetiškai stipraus mineralo. 

mineralinis veido masazuoklis

Bijančioms išbandyti veido volelį, nerimauti tikrai nereikėtų – tiesiog nėra neteisingo būdo kaip jais naudotis. Braukite volelį žandikaulio linija aukštyn ir žemyn, tuomet pereikite prie skruostikaulių. Jei volelis turi ir mažesnį volelio galą – perbraukite juo po akimis, taip pat tarp antakių, o pabaigai nepamirškite ir kaklo srities. Taip pat pravartu žinoti, kad volelį reikia braukti nuo veido centro link kraštų. Norinčioms išbandyti Gua sha akmenį arba veido lazdelę rekomenduotume jau atidžiau pasidomėti masažavimo būdais. Užsirašykite į pamokėles arba pasižiūrėkite specialistų patarimų internete ir išmokite konkrečių masažo technikų. Specialistai rekomenduoja tiek volelį, tiek Gua sha akmenį laikyti šaldytuve, taip greičiau pasijaus masažo poveikis. Taip pat nepamirškite po kiekvieno pasinaudojimo švariai nuvalyti įrankių ar net juos dezinfekuoti. Taip išvengsite nepageidaujamų bakterijų. 

Privalumai ir trūkumai. Veido masažuokliai padeda kovoti su veido nuovargiu, atsikratyti rytinio paakių patinimo. Taip pat, naudojant šiuos akmenis lengviau įsisavins naudojami kremai ir serumai. Vis tik, tikėtis stebuklų nereikėtų, tai tik pagalbinė priemonė veido priežiūrai. 

2 Rožinio kvarco masažuoklis veidui SINCERO SALON 1 vnt kaina ir informacija | Rožinio kvarco masažuoklis veidui SINCERO SALON 1 vnt | pigu.lt GERA KAINA!
€ 2050 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
AKCIJA PRISTATYMUI
4 Veido masažuoklis Revolution Skincare kaina ir informacija | Veido masažuoklis Revolution Skincare | pigu.lt GERA KAINA!
€ 3099
Į krepšelį
GERA KAINA!
5 Obsidiano akmens veido masažuoklis Sincero Salon, 1 vnt. kaina ir informacija | Obsidiano akmens veido masažuoklis Sincero Salon, 1 vnt. | pigu.lt GERA KAINA!
€ 1999 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!

Mikro impulsinis veido masažuoklis

Mikro impulsinė technologija buvo naudojama kaip medicininė priemonė pažeistiems audiniams ir raumenims gydyti nuo 1800 m. Pastebėjus, kad po procedūrų pacientų oda tapo lygesnė ir sumažėjo veido raukšlelių, šis prietaisas imtas naudoti ir grožio industrijoje. Dabar įvairių formų prietaisai su mikro impulsine technologija naudojami ir kasdieninė veido priežiūroje. 

Kuo naudingas mikro impulsinis masažuoklis? Procedūros metu per odą siunčiamos švelnios bangos, kurios stimuliuoja Adenozino trifosfato gamybą, kuri skatina kolageno ir elastino skaidulų regeneraciją. Reguliariai naudojant, oda įgauna stangrumo ir glotnumo, procedūros metu gerinama kraujotaka, sumažėja mikro raukšlelių, stabdomi odos senėjimo procesai. 

mikroimpulsinio veido masazuoklio naudojimas

Kaip tiksliai naudotis masažuokliu pasiskaitykite prie jo pridedamoje instrukcijoje, nes kiekvienas prietaisas yra kiek skirtingas, tad ir jo naudojimosi laikas bei masažo technikos skirsis. 

Privalumai ir trūkumai. Kiekvienas masažas yra naudingas mūsų odai, todėl norintiems neskausmingos procedūros, po kurios dar ir būtų matomi rezultatai, tikrai verta išbandyti šį grožio prietaisą. Vis tik, norint pasiekti rezultatų, turite masažuokliu naudotis kasdien, greitų rezultatų panaudojus vos keletą kartų tikrai nesitikėkite. 

Adatiniai voleliai

Mikroadatinė terapija įprastai atliekama profesionaliuose kosmetologijos kabinetuose, tačiau dabar rinkoje galima rasti namų sąlygoms pritaikytų adatinių volelių, dar kitaip vadinamų mezoterapiniais voleliais. 

Kuo naudinga mikroadatinė terapija? Adatinis volelis procedūros metu padaro mikroskopinių odos žaizdelių, kurioms gyjant skatinama kolageno ir elastino skaidulų regeneracija. Naudojant šį prietaisą pastebimai sumažėja randeliai ant veido, oda tampa lygesnė, elastingesnė ir skaistesnė, naikinamos pigmentinės dėmės. 

adatinis veido volelisadatinio veido volelio naudojimas namuose

Jei nusprendėte mikroadatinę terapiją atlikti namuose, turėtumėte laikytis tam tikrų taisyklių. Nenaudokite šio prietaiso dažniau nei 2-3 kartus per savaitę. Taip pat pasidomėkite perkamo prietaiso adatėlių ilgiu. Namuose nerekomenduojama naudoti ilgesnių nei 0,5 milimetrų ilgio adatėlių, nebent esate profesionalus kosmetologas. Atlikus procedūrą ant veido netepkite jokių stipriai veikiančių veido priemonių. Geriau padenkite veidą lengvu serumu. 

Privalumai ir trūkumai. Akivaizdūs rezultatai gali būti matomi pradėjus vos 2-6 savaitėms. Sutaupysite laiko vizitams pas kosmetologą ir galėsite džiaugtis gražia oda. Vis tik, netinkamai arba per dažnai naudojant prietaisą ir nesilaikant pagrindinių rekomendacijų po procedūros, veido būklė kaip tik gali dar labiau pablogėti. Prietaiso nereikėtų naudoti ir jei turite aktyvią aknė, veido infekciją, sergate diabetu, turite kraujo krešėjimo problemų, egzemą, rozacėją ar ant veido yra iškilių apgamų ir karpų. 

Ultragarsinis veido valymo prietaisas

Tai giluminio veido valymo procedūra, kuriai atlikti pasitelkiamas ultragarsas. Kadangi oda nėra veikiama mechaniškai, toks veido valymas tinka visų tipų odai, net ir itin jautriai ir problematiškai. 

Kuo naudingas ultragarsinis veido valymas? Ši valymo procedūra greitina regeneracinius procesus, reguliuoja odos pH, padeda išvalyti odą limfiniu keliu nepažeidžiant odos kapiliarų. Tinka sergantiems seborėja, turintiems dermatitą ar hiperpigmentaciją. Taip pat kovojantiems su riebia oda, išsiplėtusiomis poromis ir inkštirais.

ultragarsinis veido valymo prietaisas

Privalumai ir trūkumai. Reguliariai atliekant procedūras normalizuojama riebalinių liaukų veikla, mažėja uždegimai, oda tampa lygesnė ir skaistesnė. Skatinant kolageno ir elastino skaidulų regeneraciją, mažėja raukšlelių, oda tampa gyvybinga, mažėja patinimai. Vis tik, norint pamatyti rezultatus, procedūrą reikia atlikti reguliariai

Ultragarsinis veido šveitiklis Gess You Star Face Pro kaina ir informacija | Ultragarsinis veido šveitiklis Gess You Star Face Pro | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4300 15val. 19min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Veido ultragarsinis šveitiklis Gess Star Face Pro Silver kaina ir informacija | Veido ultragarsinis šveitiklis Gess Star Face Pro Silver | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 3500 15val. 19min.
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €

Elektrinis veido odos valymo prietaisas

Veido priežiūros prietaisai tampa vis populiaresni, o ypač elektriniai, mechaniniu būdu valymą atliekantys aparatai. Tokio valymo prietaiso pagalba lengviau ir paprasčiau pašalinti ant veido esančius nešvarumus. Galima išskirti du valymo prietaisų tipus: silikoniniai ir su šereliais. 

elektrinis veido valymo prietaisasveido valymo sepetelis

Kuo naudingas elektrinis veido valymas? Silikoniniai veido valymo prietaisai yra skirti giluminiam odos valymui. Specialūs silikono rutuliukai mechaniškai pašalina riebalų perteklių, makiažo likučius bei kitus po dienos ant veido nusėdusius nešvarumus. Naudojant prietaisą su šereliais taip pat pašalinami veido nešvarumai. Švelniai judėdami, šereliai pašalina ant odos esančias negyvas odos ląsteles tuo pačiu ir lengvai masažuodami odą. 

Privalumai ir trūkumai. Tokio prietaiso pagalba lengviau pašalinsite nešvarumus, paskatinsite mikrocirkuliaciją, po procedūrų oda atrodys skaistesnė, sumažės išsiplėtusių porų. Tačiau, norint pasiekti matomų rezultatų, prietaisą reikėtų naudoti kasdien be išlygų. 

Veido valymo aparatas Garett Beauty Pure Skin kaina ir informacija | Veido valymo aparatas Garett Beauty Pure Skin | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4100 6val. 52min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Veido valymo aparatas Garett Beauty Pure Skin Pro kaina ir informacija | Veido valymo aparatas Garett Beauty Pure Skin Pro | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 5100 6val. 52min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Ultragarsinis veido šveitiklis Gess You Star Face Pro kaina ir informacija | Ultragarsinis veido šveitiklis Gess You Star Face Pro | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4300 6val. 52min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Veido valymo prietaisas ForMe FFC-51 kaina ir informacija | Veido valymo prietaisas ForMe FFC-51 | pigu.lt GERA KAINA!
€ 900 4.7/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
Vakuuminis inkštirų valymo prietaisas Gess Elastic 2in1 kaina ir informacija | Vakuuminis inkštirų valymo prietaisas Gess Elastic 2in1 | pigu.lt % 3 € NUOLAIDA NUO 33 €
€ 4600 3.7/5 6val. 52min. Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 33 €
Ultragarsinis veido šveitimo prietaisas kaina ir informacija | Ultragarsinis veido šveitimo prietaisas | pigu.lt -56%
€ 2199 5/5 € 4999
Į krepšelį
GERA KAINA!
Rodyti daugiau

Kad ir kaip gerai viskas skambėtų ir atrodytų jog reikia tik nusipirkti vieną iš šių prietaisų ir jūsų veidas kaip mat atjaunės ir taps švytintis visur yra privalumų ir trūkumų. Jei turite itin problematišką odą, kamuoja aktyvi aknė, veidas pleiskanoja, raudonuoja ar peršti, pirmiausia apsilankykite pas dermatologą. Galbūt pirmiausia jums reikalingas gydymas, po kurio galėsite imtis tokių papildomų veido priežiūros priemonių. 

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.6/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?