Naudingi patarimai

Populiarusis Xiaomi M365 Pro paspirtukas: ar buvo verta atsinaujinti?

4.2/5
2019 07 17

Xiaomi bendrovė iki šiol buvo siejama tik su išmaniaisiais telefonais, tačiau po elektrinio paspirtuko „Mi 365“ sėkmės šis prekinis ženklas įsitvirtino ir šių transporto priemonių sferoje. Šiais metais jie pristatė prieš tai daugybės pagyrų susilaukusio paspirtuko įpėdinį – Xiaomi MiJia M365 Pro, kuris ilgam paliks gilų antspaudą šių gaminių istorijoje. Nors naujasis Xiaomi M365 Pro paspirtukas kaina lenkia savo pirmtaką, kone vieningai sutariama, kad šis modelis vertas tokių investicijų – atliktas ne vienas reikšmingas atnaujinimas, lemiantis itin sėkmingą šių gaminių įsiveržimą į rinką.

Elektrinio paspirtuko Xiaomi M365 Pro dizainas

Šie elektriniai paspirtukai ne veltui vadinami dideliais „žvėrimis“ – 14,2kg sveriantis (palyginimui, kitų modelių svoriai svyruoja tarp 8-12kg) galiūnas yra pakankamai sunkus ir nešdami jį tai tikrai pajausite. Tačiau toks svoris atitinka jo dydį: turėsite galimybę atsistoti ant kur kas didesnio (45x15cm) ir atitinkamai patogesnio pagrindo, o paspirtuko rankeną galėsite reguliuoti pagal save – ji virš pagrindo gali pakilti net 99 centimetrus.

Prie vairo rasite ekraną, po juo – mygtuką, kuriuo galėsite įjungti/išjungti paspirtuką, pasirūpinti šviesomis ar pakeisti greičio režimą, o kairėje pusėje surasite tvirtai užsifiksuojančią paspirtuko kojelę. Modelis yra ypatingai tvirtas ir stabilus – šiuo klausimu gamintojai tikrai nusipelnė komplimentų. Korpuso gamybai naudojami aliuminio lydiniai, užtikrinantys atsparumą bet kokioms oro sąlygoms.

Vizuali Xiaomi M365 Pro išvaizda taip pat nepalieka abejingų – juodas korpusas su raudonomis detalėmis atrodo skoningai, tačiau miesto gatvėse toks modelis tikrai nelieka nepastebėtas.

Null

Kuo dar ypatingas elektrinis paspirtukas Xiaomi M365 Pro?

Jei manote, kad dizainas yra viskas, kuo gali nustebinti šis elektrinis paspirtukas, smarkiai klystate – susipažinkite su svarbiausiomis šios transporto priemonės savybėmis ir specifikacijomis.

Perkėlimo galimybės

Nors šis Xiaomi paspirtukas priklauso „stambesnių“ transporto priemonių kategorijai, jį galite patogiai sulankstyti ir pasiimti su savimi tiek į darbą, tiek į kelionę. Turėtumėte žinoti, jog prie šio modelio negalėsite pritvirtinti spynos, todėl dviračių stovėjimo aikštelėje šio gaminio verčiau nepalikti.

Tačiau dėl saugumo pernelyg nerimauti nereikėtų: naudodami „Xiaomi Home“ programėlę, savo išmaniuoju telefonu paspirtuką galėsite užrakinti. Jei tik kas nors bandys prie jo prieiti, paspirtukas pradės skleisti garsinį signalą, o elektriniu paspirtuku naudotis nebepavyks. Žinoma, nusinešti jį vis dar bus galima, tačiau ilgapirščiai turėtų išsigąsti pirminio garsinio signalo.

Null

Važiavimo programos ir kitos funkcijos

Šis Xiaomi pasididžiavimas turi net 300 W variklį – jei kada naudojotės senesnės kartos paspirtukais, skirtumą neabejotinai pajausite. Du kartus paspaudę mygtuką (tai ne visada patogu, tačiau įmanoma), galėsite keisti vieną iš trijų greičio režimų:

  • Ekonomiškas režimas leis išvystyti 15km/h greitį, kuris pravers tuomet, kai reikės manevruoti judresnėse gatvėse. Be to, pasirinkę šį režimą, su paspirtuku be papildomos įkrovos nuvažiuosite net 45 kilometrus!
  • Standartinis režimas padės pasiekti 20km/h greitį, kuris laikomas optimaliausiu variantu norintiems keliauti ir saugiai, ir efektyviai.
  • Sportinis (arba greičio) režimas leis išvystyti 25km/h greitį, padėsiantį itin smagiai lėkti miesto gatvėmis ar netgi sudėtingesniais keliais!

Tarp nepaminėtų funkcijų yra ir kruizinis valdymas („Cruize Mode“) – jis automatiškai palaiko pastovų greitį, kai nustato, kad ilgą laiką važiuojate panašiu tempu: tai ypač patogu važiuojant ilgesnius atstumus. Norintiems dar daugiau galimybių, rekomenduojama atidžiau panagrinėti mobiliąją programėlę – naudodamiesi ja, galėsite įjungti galinius žibintus, reguliuosite stabdžius, susipažinsite su savo kelionių apžvalgomis ir gausite naudingų ateityje praversiančių įžvalgų.

Baterija

Taip, visoms aukščiau paminėtoms funkcijoms reikia nemažai akumuliatoriaus energijos, tačiau gamintojai apie tai taip pat pagalvojo – kone dvigubai padidinusi baterijos talpą, Xiaomi dabar gali didžiuotis net 12800 mAh talpos akumuliatorių turinčiu paspirtuku. Kaip jau minėta, pasirinkę ekonomišką režimą, be papildomų įkrovų nuvažiuosite net 45 kilometrus – jei dažniausiai paspirtuku keliaujate tik trumpais atstumais, apie krovimą galvoti ilgai nereikės.

Null

Tiesa, kritikai turi komentarų dėl ne visiškai spartaus krovimosi proceso, tačiau gamintojai kaip atsvarą tam siūlo energijos rekuperavimo sistemą – tai reiškia, jog kai riedėsite arba stabdysite, baterija taip pat šiek tiek pasikraus.

Puikus LCD ekranas

Ši nauja Xiaomi paspirtukų detalė taip pat verta atskirų pagyrimų – stebėdami patogioje vietoje įtaisytą ekraną, gausite daug naudingos informacijos. Kalbant detaliau, ekranas parodys Jūsų greitį ir pasirinktą važiavimo režimą, matysite priekinių žibintų signalus ir Bluetooth funkciją, o taip pat realiu laiku galėsite sekti akumuliatoriaus lygį. Be to, pati elektrinio paspirtuko priežiūra taps kur kas paprastesne, kadangi atsiradus net ir menkiausiai problemai ar gedimui, ekrane Jūs iš karto pamatysite apie tai informuojantį sistemos pranešimą.

Null

Xiaomi M365 Pro atsiliepimai

Vos tik atsiradęs rinkoje, elektrinis paspirtukas Xiaomi M365 Pro tapo vienu labiausiai geidžiamų pirkinių, todėl nieko stebėtino, kad apie šį modelį sklando daugybė nuomonių ir atsiliepimų. Be jau girdėtų privalumų, dažnai minimas minimalus triukšmo lygis, nepriklausomai nuo to, koks kelionės režimas yra pasirinktas. Tiesa, didesniu greičiu važiuojant prastesniais keliais triukšmas jaučiamas, tačiau jis tikrai nėra nepakeliams. Daugiausiai pagyrų atitenka įspūdingai baterijai ir funkcionalumui – pirminė gamintojų pateikta informacija sutampa su naudotojų patirtimis.

Xiaomi MiJia M365 Pro ir kiti Xiaomi elektriniai paspirtukai

Pasitaikė ir trūkumų atradusių pirkėjų: kai kuriems iš jų sunkiai sekėsi susitvarkyti su siauresniais posūkiais, kadangi dėl didesnių paspirtuko gabaritų norisi „paimti“ didesnį posūkio kampą. Tačiau tai – tik įpročio klausimas.

Nesvarbu, ar ieškote elektrinio paspirtuko pramogoms, ar kasdienėms kelionėms, Xiaomi M365 Pro daugeliu atveju bus vienas geriausių pasirinkimų. Gamintojai įrodė, kad prierašas „Pro“ atsirado ne veltui – jei norite mėgautis saugiomis, stabiliomis ir ilgomis kelionėmis, naujasis Xiaomi elektrinis paspirtukas Jūsų neapvils! 

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
14 Pirkėjų įvertinimų

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?