Naudingi patarimai

Realme mobilieji telefonai – jauni, tikri, stilingi ir išskirtiniai

2020 04 07

Anksčiau rinkdamiesi telefono prekinį ženklą galėdavome rinktis vos iš kelių patikimų ir žinomų gamintojų, tačiau dabar verta atkreipti dėmesį ir į naujai besikuriančias įmones. Nors jos negali pasiūlyti ilgametės patirties, jų siūlomi produktai puikiai atitinka šiuolaikinių vartotojų poreikius. Vieni iš tokių gaminių yra Realme mobilieji telefonai, kurie nustebins ypatingai stilingu dizainu ir įspūdingu našumu. Ką dar verta žinoti apie šį prekės ženklą?

Ką gali pasiūlyti Realme prekinis ženklas?

Realme prekinis ženklas buvo sukurtas vos 2018 m. Tai – Kinijos kompanijos Oppo dukterinė įmonė, kuri specializuojasi būtent išmaniųjų telefonų gamyboje. Savo tiksline auditorija ši kompanija laiko jaunus žmones, todėl jų asortimente dominuoja madingi atspalviai ir ypatingai stilingo dizaino produktai. Pati kompanija teigia, kad Realme yra stiliaus ir galios derinys, kuris jauniems žmonėms leis dar geriau pažinti naująsias technologijas ir jų kuriamą grožį. Šie telefonai vos per keletą metų spėjo pasiekti ne vieną pasaulio valstybę ir panašu, kad kol kas įmonė tikrai neketina sustoti.

Populiariausi Realme mobilieji telefonai

Šiuo metu rinkoje galime pastebėti ne vieną šiuo prekiniu ženklu pažymėtą modelį – susipažinkite su populiariausiais.

Realme 5 ir 5 Pro

Pirmiausia šiuose telefonuose dėmesį atkreipia išskirtinis krištolo dizainas. Holografinės spalvos su pjovimo tekstūromis ir ryškiai šviečiantys kampų atspindžiai leidžia neabejoti, kad tokia telefono stilistika iš tiesų bus išskirtinė. Kalbant apie specifikacijas, kaip ir galima tikėtis, Realme 5 yra šiek tiek paprastesnė šios serijos versija. Daugelis atkreipia dėmesį į pakankamai mažą, HD+ skiriamąją ekrano gebą, tačiau ji tikrai nėra problema – nereikės nusivilti nei spalvų gausa, nei jų ryškumu.

4GB RAM užtikrina pakankamai solidų programų našumą – net ir žaidžiant žaidimus, telefonas pernelyg neįkaista. Tokia veikla galėsite užsiimti itin ilgai, kadangi Realme5 turi net 5000mAh talpos bateriją (greitas krovimas nėra palaikomas). Sunku nepastebėti ir 4 galinių kamerų: 12MP, 8MP, 2MP ir 2MP. Nenuvils ir priekinė, 13MP kamera, kuri gali pasiūlyti elektroninį vaizdo įrašų stabilizavimą. Telefonas komplektuojamas su 128GB atminimi, tačiau jei įsigysite „microSD“ kortelę, ją išplėsite iki 256GB.

Prieš tai aptartos specifikacijos biudžetinės klasės telefonui yra daugiau nei geros, tačiau jeigu norisi dar daugiau galimybių už šiek tiek didesnę kainą, apsvarstykite galimybę pirkti Realme 5 Pro telefoną. Gamintojai siūlo šiuos atnaujinimus:

 • Spartesnis „Snapdragon 712 AIE“ procesorius net 35 procentais padidins šių telefonų našumą.
 • Padidinta ekrano skiriamoji geba – šiuose telefonuose galėsime mėgautis FHD+ kokybės vaizdais. Be to, buvo susiaurinti ir juodi telefono kraštai, taigi vaizdas turėtų būti dar platesnis.
 • Atsirado greitojo krovimo funkcija, leidžianti telefoną įkrauti per maždaug 1,5 valandos. Tiesa, buvo šiek tiek sumažinta baterijos talpa – ji siekia 4035mAh.
 • Išskirtinis dėmesys nuotraukų kokybei. Ženkliai pagerintos kamerų galimybės: galinės dabar gali pasiūlyti 48MP, 8MP, 2MP ir 2MP, o priekinė – 16MP. Dėl atnaujintų lęšių, turėsite galimybę fotografuoti iš skirtingų perspektyvų, užfiksuosite dar detalesnius kadrus ir darysite puikias nuotraukas net ir esant prastesniam apšvietimui.

Realme X2 ir X2 Pro

Šios serijos Realme telefonai drąsiai gali konkuruoti su populiariausių gamintojų siūlomais flagmanais. Už pakankamai nedidelę kainą, Jūsų laukia solidus specifikacijų paketas. Pradėkime nuo Realme X2, kuris pirmiausia nustebina ryškiu, įvairiomis spalvomis žaižaruojančiu korpusu. FHD kokybės ekrane yra įmontuotas ir pirštų antspaudų skaitytuvas, o pats stiklas yra saugomas „Gorilla Glass 5“ apsauga nuo įbrėžimų. Jūsų taip pat laukia ir šios galimybės:

 • Iš telefono korpuso viršaus išnyranti priekinė kamera, kuri jau tapo Oppo telefonų išskirtiniu ženklu. Ji leis kadrus užfiksuoti net 32MP kokybe, o keturios galinės kameros atitinkamai pasiūlys 64MP, 8MP, 2MP ir 2MP. Ryškios spalvos, puiki kadrų kokybė tamsiame apšvietime – tai tik dalis to, ką galėsite išbandyti.
 • Atnaujinta atminties saugojimo technologija, užtikrinanti spartesnį duomenų rašymo ir skaitymo greitį. Galėsite dar sklandžiau perjungti programas, nepriklausomai nuo to, kiek jų veiks fone. Be to, galėsite rinktis net 8GB RAM atminties turinčius modelius.
 • Dar geresnė žaidimų patirtis, kurią garantuos „Hyper Boost 2.0“ technologija ir patogi klaviatūra.
 • 4000mAh talpos baterija ir spartaus krovimo funkcija.

Jei galimybių norisi dar daugiau, išbandykite Real X2 Pro telefonus, kurie šiuo metu laikomi vienais geriausių modelių, kuriuos galima gauti už šią vertę. Tai lėmė keletas priežasčių:

 • Super AMOLED ekranas su itin palankiai vertinamu 90Hz atsinaujinimo dažniu.
 • Atnaujintos ir dar labiau patobulintos keturios galinės kameros: 64MP pagrindinė, 13MP teleobjektyvas, 8MP plačių kampų objektyvas ir 2MP portretinio gylio nustatymo jutiklis. Priekinė, iššokanti kamera gali fiksuoti 16MP kokybės kadrus.
 • 4000mAh baterija ir ypatingai spartus krovimas, kuris leidžia telefoną pilnai įkrauti per šiek tiek daugiau nei pusvalandį.
 • „Snapdragon 855 Plus“ procesorius ir 12GB RAM atmintis – išskirtinis našumas bet kokiems Jūsų užsiėmimams.

Jei labiau nei žinomą prekinį ženklą vertinate puikias specifikacijas ir gerą kainą, tarp Realme telefonų tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Gera žinia ta, kad šie gamintojai kol kas neketina sustoti – galime tik spėlioti, kokių naujovių sulauksime šiuose jaunatviškuose modeliuose!

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?