Naudingi patarimai

Samsung Galaxy Tab S3

5/5
2017 12 14

Geriausias „Android“ planšetinis kompiuteris rinkoje? Be jokių abejonių tai yra „Samsung Galaxy Tab S3“ – naujausias Pietų Korėjos kompanijos planšečių flagmanas su 9.7 colių ekranu, galinguoju „Snapdragon 820“ procesoriumi, 4GB RAM ir 4G LTE ryšiu (pasirinkus 4G versiją). Tai – ypač universalus planšetinis kompiuteris, netgi galintis pakeisti jūsų kompiuterį už sąlyginai nedidelę kainą.

Unikalus ir elegantiškas dizainas

Šis planšetinis kompiuteris smarkiai primena „Samsung Galaxy S8“ telefoną, kuris yra vienas iš gražiausių rinkoje. Kaip ir minėtas telefonas, „Tab S3“ turi stiklinę nugarėlę bei metalinius apvadus, todėl niekada neabejosite, jog laikote tikrai prabangų įrenginį.

Ekranas, kuris jus sužavės iš karto

„Galaxy Tab S3“ turi net 9.7 colių 1536 x 2048 raiškos „Super AMOLED“ ekraną, kuris yra tiesiog neįtikėtinas. Naudotis „Tab S3“ bus ypatinga patirtis ir atsiliepimai internete patvirtina, jog didžiąją jos dalį sukuria būtent šis ekranas.

Planšetiniai kompiuteriai Samsung Galaxy Tab S3

Nesustabdomai galingas

Mėgstate žaidimus, žiūrite daugybę filmų arba tiesiog norite „Galaxy Tab S3“ naudoti kaip tikrą darbo įrankį? Jokių bėdų – „Snapdragon 820“ keturių branduolių procesorius su „Adreno 530“ GPU ir 4GB operatyviosios atminties užtikrins, kad jūsų planšetinis kompiuteris visada veiks be jokių trikdžių – nesvarbu, ar žaisite „Asphalt 8“, ar naudositės keliomis programėlėmis vienu metu.

Keturi garsiakalbiai, pribloškiantis garsas

„Tab S3“ yra puikus įrenginys filmų ar vaizdo peržiūrai ne tik dėl neįtikėtino ekrano, bet ir dėl keturių garsiakalbių kiekviename planšetės kampe. Galite net neabejoti, jog girdėsite kiekvieną natą, kiekvieną žingsnį ir dūsavimą, kadangi „Samsung“ šiuos garsiakalbius kūrė bendradarbiaudami kartu su garsiąją „AKG“ įmone.

Baterija, kuri jūsų nenuvils

Šis nuostabus įrenginys turi net 6000 mAh talpos bateriją ir ji jums leis žiūrėti vaizdo įrašus net iki 12-os valandų be sustojimo! Taigi, galite neabejoti, jog su „Galaxy Tab S3“ galėsite dirbti net ir visą darbo dieną, nes tai yra įrenginys, sukurtas ne tik pramogoms, bet ir produktyvumui.

Stulbinanti kamera

Norite užfiksuoti svarbų gyvenimo momentą, o gal jums reikia nuskanuoti dokumentą? „Tab S3“ turi puikią 13-os megapikselių raiškos kamerą su LED blykste ir galimybe filmuoti vaizdo įrašus 4K raiška, todėl svarbiausiais momentais ši planšetė jūsų tikrai nenuvils.

Universali planšetė kiekvienam

Jeigu ieškote universalios aukštos klasės planšetės, siūlome „Samsung Galaxy Tab S3“ užsisakyti internetu jau šią sekundę. Nepamirškite, jog Pigu.lt internetinėje parduotuvėje šią ir kitas planšetes galite įsigyti pigiau dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų ir taikomų nuolaidų su specialiais nuolaidų kodais!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?