Naudingi patarimai

Veido masažuokliai – kokių rezultatų su jais galima pasiekti?

5/5
2021 05 20

Rūpintis savo kūnu turime kiekvienas – tai meilės sau išraiška. Tačiau kartais per daug skubame ar užsisukame kasdienėje rutinoje, o dėmesys sau lieka minimalus. Jeigu negalite skirti daug laiko savo kūno priežiūrai, rinkitės efektyvias priemones, kurios bus ne tik naudingos, bet ir malonios. Viena tokių – masažas.

moteris masazuoja veida su kvarciniu veido masazuokliu

Masažas aktyvina kraujotaką, šalina toksinus, lygina odą, atstato jos regeneracijos procesus, suaktyvėja limfinė sistema. Todėl nelaukite, kol apie nuovargį praneš paburkę paakiai ar blyški veido oda, rūpinkitės ja nuolatos. Jeigu norite išbandyti veido masažą namuose, išsirinkite ir įsigykite veido masažuoklį.

Mineralinių akmenų voleliai

Populiariausi veido voleliai yra gaminami iš natūraliai gamtoje randamų akmenų – nefrito arba rožinio kvarco. Šie voleliai yra vienodi savo išvaizdos prasme, tačiau skiriasi akmenų energetinės savybės ir jų daromas poveikis.

Mineraliniai akmenys pasižymi energetine verte. Vieni stimuliuoja, kiti – ramina, veikia mūsų asmenybę, suteikia pasitikėjimo savimi, skatina meilę sau, mažina pyktį ir neigiamas emocijas. Todėl prieš renkantis priemones, verta pasidomėti akmenimis ir jų savybėmis.

Rožinis kvarcas turi raminamųjų ir atpalaiduojamųjų savybių. Padeda atsikratyti neigiamų emocijų, negatyvių minčių, išlaikyti vidinę ramybę. Rožinio kvarco veido masažuoklis padės sustandinti odą, sumažinti mimikos raukšles. Šis akmuo dar vadinamas meilės arba širdies akmeniu.

rozinio kvarco veido masazuoklis

Nefritas suteikia pasitikėjimo savimi, vidinės stiprybės ir tvirtybės. Tai energetiškai labai stiprus akmuo. Nefrito akmuo padeda sumažinti veido patinimus, pabrinkimus po akimis, aktyvina kraujotaką. Šis akmuo dar vadinamas jaunystės arba gyvybės akmeniu, todėl jeigu norite kuo ilgiau džiaugtis skaisčia ir lygia oda, rinkitės nefrito akmens veido masažuoklį.

nefrito akmens veido masazuoklis

Įprastai veidui naudojant aliejų ar serumą jis sunkiai įsigeria, nėra patogu paskirstyti. Todėl šių priemonių naudojimą derinkite su veido masažuokliu. Veido volelis tolygiai paskirstys priemonę, serumas geriau ir giliau įsigers į odą, todėl ir rezultatas bus geresnis.

Volelį geriausia naudoti kiekvieną dieną. Jeigu rytais jus ypač vargina veido pabrinkimas, juodi patinę paakiai – volelį palaikykite šaldytuve. Maloni vėsa ne tik atgaivins, bet ir padės sumažinti patinimą. Atlikdami masažą vakare – volelį galite pašildyti. Nuo akmens sklindanti šiluma dar geriau atpalaiduos veido raumenis, nuramins po ilgos ir sunkios dienos. Masažui skirkite apie 10–15 minučių. Taip pat masažus galite derinti tarpusavyje – skirkite po kelias minutes ryte ir vakare. Rytinis masažas suteiks energijos, išbudins, paruoš dienai. Tuo tarpu vakarinis – nuramins, sumažins stresą ir įtampą, padės geriau užmigti.

Masažuoti negalima bet kaip. Kiekvienas judesys turi būti tikslus ir atliktas iki galo. Veido masažuoklį volelį braukite viena kryptimi. Pavyzdžiui, nuo nosies horizontalia linija veskite iki pat ausies centro. Jeigu masažuojate kaktą – volelis turi judėti tiesia linija iki smilkinio, o tada žemyn – iki ausies.

Veido masažuokliu lepinkite visą veidą, kaklą, dekoltė sritį. Ypatingai skirkite dėmesio sritims aplink akis, lūpas.

Po naudojimo veido volelį nuplaukite ir būtinai nusausinkite, kad metalinės volelio dalys nesurūdytų. Masažuokliui negalima naudoti jokių cheminių ploviklių, abrazyvinių medžiagų, nes jos sugadins akmenį.

Taip pat pirkdami masažuoklį rinkitės patikimą pardavėją, kad būtumėte tikri jog perkate tikrą akmenį, o ne padirbtą, kuris bus pagamintas iš plastiko ar padirbto akmens ir tik nudažytas. Beje, nefrito volelis gali būti pagamintas iš pigesnio akmens – serpentino. Šis akmuo taip pat yra natūralus ir panašus į nefritą, tačiau gerokai pigesnis ir mažiau vertingas energetine prasme.

Adatiniai voleliai

Mikroadatinės terapijos metu masažuoklis viršutiniame odos sluoksnyje padaro mažus nematomus įdūrimus, kurie aktyvuoja kolageno ir elastino gamybą. Ši procedūra padeda išlyginti mažus randelius, raukšleles, lygina odą.

Adatiniai voleliai tinkami naudoti viso kūno probleminėms sritims. Reguliarus masažuoklio naudojimas padės atsikratyti strijų, negilių randų, paviršinių raukšlių.

veido masazas adatiniu voleliu

Priklausomai nuo gamintojo, adatėlių ilgis gali būti reguliuojamas, kartu komplektuojamos kelių dydžių galvutės skirtingoms veido ir kūno sritims.

Kiti masažuokliai

Jeigu nenorite masažuoklio su energetiniu akmeniu, o vien žodis adatėlės kelia siaubą, išbandykite kitų rūšių masažuoklius.

Galima rinktis vibro masažuoklius arba masažuoklius su besisukančiais kamuoliukais. Tokie masažuokliai atpalaiduoja raumenis, ramina ir stangrina veido ir kūno odą.

vibro veido masazuoklis

Prieš pradėdami naudoti bet kurį masažuoklį, pirmiausiai atlikite testą. Tą ypač turite padaryti, jeigu jūsų oda jautri. Pamasažuokite nedidelį odos plotelį ir įvertinkite ar per 24 valandas neįvyks odos reakcijų. Jeigu pastebėsite padidėjusį odos jautrumą, bėrimą ar kitus šalutinius veiksnius, pasikonsultuokite su odos specialistu dėl tolimesnio naudojimo.

Veido masažuoklis Payot Face Moving Revitalizing kaina ir informacija | Veido masažuoklis Payot Face Moving Revitalizing | pigu.lt
€ 2440 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
Veido masažuoklis 3D Energy beauty bar kaina ir informacija | Veido masažuoklis 3D Energy beauty bar | pigu.lt -20%
€ 1149 5/5 € 1449
Į krepšelį
Metalinis 3D veido masažuoklis 9.6cm kaina ir informacija | Metalinis 3D veido masažuoklis 9.6cm | pigu.lt GERA KAINA!
€ 845 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
Metalinis 3D veido masažuoklis 12cm kaina ir informacija | Metalinis 3D veido masažuoklis 12cm | pigu.lt GERA KAINA!
€ 973 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį
GERA KAINA!
Vibruojančių veido masažuoklių rinkinys, 2vnt. kaina ir informacija | Vibruojančių veido masažuoklių rinkinys, 2vnt. | pigu.lt
€ 1728 5/5 Atsiimkite rytoj
Į krepšelį

Visgi prisiminkite, kad bet kokia priemonė ir jos naudojimas nėra panacėja. Veido masažuokliai taip pat stebuklo nesukurs. Rezultatas priklauso nuo jūsų odos būklės, amžiaus, genetikos, naudojimo reguliarumo. O geriausias sprendimas būtų, kad prieš pradėdami naudoti veido masažuoklį, apsilankytumėte pas profesionalų kosmetologą, kuris įvertins jūsų odos būklę, pakonsultuos ir patars, kurią priemonę geriausia rinktis.

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
4 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?