Naudingi patarimai

Microsoft Xbox One S

4.2/5
2017 12 18

Visi žino, jog „Xbox One“ yra puiki, ypač galinga ir universali žaidimų konsolė, su kuria galima ne tik žaisti žaidimus, bet ir mėgautis visomis media grotuvo galimybėmis. Visgi jeigu jaučiate, jog „Xbox One“ neturi kažko, ko jums reikia, tikriausiai jums vertėtų pasvarstyti apie „Xbox One S“ – daug mažesnę, tačiau šiek tiek galingesnę ir dar universalesnę žaidimų konsolę, kuri leis jums mėgautis įvairiais privalumais, kurių nesiūlo jokia kita konsolė ar išmanus televizorius.

Įprastas „Xbox One“ tikrai nėra labai didelis įrenginys, tačiau „One S“ yra net 40% mažesnis už savo pirmtaką, o jo maitinimo šaltinis yra integruotas į pačią konsolę, todėl „One S“ yra tiesiog paprastesnis ir kompaktiškesnis. Be abejo, konsolei dydis paprastai nėra labai svarbus. Tuo tarpu šiais laikais, kai žaidimų konsolės yra skirtos ne tik žaidimams, bet ir filmams bei serialams, 4K bei HDR technologijos palaikymas yra būtinas! Ir „Xbox One S“ jas palaiko!

Atsiliepimai internete tvirtina, jog jeigu turite 4K HDR televizorių, 4K Blu-ray ir HDR technologijos palaikymas žiūrint filmus ar serialus padarys didžiulę įtaką jūsų patirčiai. Tiesa, atsiminkite, jog žaidimams 4K raiška „One S“ konsolėje, deja, nėra tiesiogiai palaikoma.

Xbox One S žaidimo konsolės

Na, o visa kita „One S“ konsolėje kaip ir „Xbox One“. Tačiau tai tikrai nėra blogai – juk „One“ yra nuostabi konsolė! Su savo naujuoju įrenginiu galėsite rinktis vieną iš daugybės įvairiausių žaidimų ir, be abejo, galėsite mėgautis specialiaisiais „Xbox“ ekskliuzyvais: „Halo 5: Guardians“, „Rise of the Tomb Raider“, „Forza Motorsport 6“ ir t.t.

Buvę „Xbox 360“ savininkai, vis dar turintys šiai konsolei kurtus žaidimus, galės juos žaisti ir su savo „One S“, o labiau naujoves mėgstantys galės išmėginti visus „EA“ dar oficialiai neišleistus žaidimus nemokamai. Skamba neįtikėtinai? Taip – juk „Xbox One S“ yra būtent tokia konsolė, kuri geba stebinti.

Su „One S“ galėsite džiaugtis ir visais „Xbox Live“ privalumais – susijunkite su savo draugais ar bet kuriais kitais „Xbox“ ar PC su „Windows 10“ žaidimų entuziastais visame pasaulyje ir žaiskite žaidimus kartu. Taip pat nepamirškite, jog „One S“ nėra eilinė žaidimų konsolė – su ja galėsite naudotis ir „Netflix“, „YouTube“, „Skype“ bei įvairiausiomis kitomis programėlėmis, todėl su šia konsole paversite savo televizorių tikrų tikriausia pramogų sistema.

„Xbox One S“ yra viena iš pažangiausių žaidimų konsolių rinkoje, kurią internetų užsisakyti siūlome jau dabar. Vertėtų prisiminti, jog tik Pigu.lt ši ir kitos konsolės kainuoja pigiau dėl čia nuolat vykstančių akcijų, išpardavimų ir taikomų nuolaidų su specialiais nuolaidų kodais!

Pirkėjams patiko šis įrašas

4.2/5
5 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?