Graužikams

Prekės graužikams

Augintinis namuose visiems suteikia smagių emocijų, o mes jį apgaubiame meile ir rūpesčiu. Gyvūnėlių gali būti pačių įvairiausių, tad jeigu nusprendėte auginti mielą žiurkėną ar kitą graužiką, Jums pravers specialios prekės graužikams – šių gaminių pasirinkimas itin gausus, tad čia surasite ir produktų visavertei mitybai, ir atributų patogiai augintinių kasdienybei.

Maistas graužikams

Tinkamai pasirinktas graužikų maistas užtikrina gerą šių augintinių savijautą ir sveikatą – subalansuota mityba leis jiems nuolat jaustis žvaliais, todėl pavyks išvengti bet kokių sveikatos sutrikimų. Graužikams skirti produktai dažniausiai yra praturtinti įvairiais vitaminais ir mineralais, o taip pat galima rinktis itin aukštos kokybės gaminius, kurių sudėtyje esančios medžiagos pagerins virškinimo veiklą ir skatins medžiagų apykaitos darbą. Pasirinkimas šiuo atveju priklausys nuo graužiko rūšies, tačiau taip pat atrasite ir universalaus maisto įvairiems augintiniams.

Narvai, jų priedai graužikams

Graužikams narvelis tampa naujaisiais namais, todėl ypač svarbu pasirūpinti kokybišku ir patvariu gaminiu. Jie skiriasi savo dydžiu, formomis ir netgi spalvomis, todėl narvas gali tapti ir namų interjero akcentu. Kuo jis erdvesnis, tuo daugiau naudingų atributų narvelyje pavyks sutalpinti –  hamakas graužikams gali tapti patogia miego vieta, tuo tarpu graužikų ratas užtikrins aktyvų jų laisvalaikį. Dažniausiai šio tipo gyvūnai būna pakankamai guvūs, todėl ratas graužikams leis išlieti susikaupusią energiją ir smagiai leisti kasdienybę. Įdomios veiklos galima sugalvoti ir daugiau – tam puikiai tiks specialiai graužikams pritaikytos kopėtėlės ar žaidimų aikštelės. Į narvą dažniausiai dedamas kraikas, šienas graužikams – taip pavyksta išlaikyti švarią ir higienišką atmosferą.

Nusprendėte aprūpinti augintinį naujais pirkiniais ir ieškote, kur kraikas graužikams parduodamas patraukliomis sąlygomis? Tuomet pakviesime Jus apsilankyti Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje narveliai graužikams ir kitos graužikų prekės siūlomos itin gera kaina, o dažnai vykdomos akcijos suteikia galimybę sutaupyti dar daugiau papildomų lėšų. Įsigyti visus šiuos gaminius galėsite net neišėję iš namų, kadangi prekės graužikams parduodamos internetu – Jums tereikia išsirinkti patikusius gaminius, o mes tuomet pasirūpinsime, kad jie artimiausiu metu būtų pristatyti nurodytu adresu.