Išmanūs namai

Išmanių namų prekės: buitinė technika, apsaugos sprendimai, apšvietimas, elektros prekės, žaislai ir kiti prietaisai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje. Visi šie gaminiai užtikrina, kad išmanūs namai suteiktų Jums dar daugiau komforto, užtikrintų didesnį saugumo jausmą ir netgi padėtų sutaupyti. Pasitelkę juos, daugelį namuose esančių prietaisų galėsite valdyti nuotoliniu būdu, taigi asmeniniams poreikiams pritaikyta aplinka pasirūpinsite iš bet kurios pasaulio vietos. Saugumui pritaikyti įrenginiai praneš apie bet kokius nukrypimus, o kasdien naudojamus prietaisus įjungsite ar išjungsite prie jų net neprisilietę. Kai kurie iš jų buities darbus netgi galės atlikti už Jus, taigi išmanieji namai bus kupini komforto. Čia pavyks atrasti funkcionalumu ir aukšta kokybe garsėjančių įrenginių, kurie patiks ne tik Jums, bet ir Jūsų atžaloms – jei apie daugelį sprendimų anksčiau galėjome tik pasvajoti, dabar jie pavirto visiems prieinama realybe. Susipažinkite su jais bet kuriuo metu – visi išmanūs namų prietaisai greitai ir patogiai yra pasiekiami internetu, net neiškėlus kojos iš namų!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 346 įvertinimai. Žiūrėti visus

Išmanių namų prekės internetu

Kiekvienas savo namuose nori jaustis kuo jaukiau ir komfortiškiau, todėl įrenginėdami ar atnaujindami juos, ieškome funkcionalių, praktiškų ir patogių sprendimų. Tobulėjant technologijoms, išmanūs namai taip pat tapo realybe – naudojantis internetu ir specialiomis programomis, daugelį prietaisų įmanoma valdyti nuotoliniu būdu. Plačią jų įvairovę rasite mūsų parduotuvėje – užsukite apsižvalgyti!

Kuo naudingi išmanūs namai?

Išmanieji namai gali pasiūlyti ne vieną privalumą, tačiau kone labiausiai tokie sprendimai vertinami dėl suteikiamo komforto. Visus įrenginius galima valdyti vienu prietaisu, pavyzdžiui, telefonu ar kompiuteriu. Be to, suteikiama galimybė nuotoliniu būdu keisti jų nustatymus, taip kiekvieną sistemą dar labiau pritaikant asmeniniams savo poreikiams.

Tai veda prie dar vieno privalumo – galimybės sutaupyti papildomų lėšų. Išmanūs namai garsėja energijos efektyvumu, kadangi kiekvienas prietaisas pradeda veikti tik tuomet, kai Jums to reikia. Mažesnės sąskaitos ypač tikėtinos kalbant apie apšvietimo sprendimus, tačiau mažesnio elektros energijos eikvojimo galima tikėtis ir kitose situacijose. Pavyzdžiui, jei pamiršite išjungti tam tikrus prietaisus, tai galėsite padaryti iš bet kurios pasaulio vietos.  

Galiausiai verta paminėti ir tai, jog išmanieji namai garantuoja didesnį jų saugumo lygį. Sistemos automatiškai stebi atitinkamus aplinkos pokyčius ir iš karto į juos reaguoja – apie tai informuojami esate ir Jūs, taigi galima išvengti įvairių nemalonių situacijų. Išmanių namų sprendimai susilaukia vis daugiau pirkėjų dėmesio – jei pasidomėsite jų atsiliepimais ir apžvalgomis, labai greitai įsitikinsite visa suteikiama nauda.

Išmaniųjų namų prekių pasirinkimas

Norint, kad išmanūs namai užtikrintų saugesnį ir patogesnį gyvenimą, atitinkamais sprendimais galima pasirūpinti praktiškai kiekvienoje jų erdvėje. Išmani namų ir buitinė technika užtikrins komforto kupiną kasdienybę: gulėdami lovoje galėsite įjungti kavos aparatą, mėgausitės papildomu funkcionalumu, o kai kurie įrenginiai buities darbus netgi galės atlikti už Jus. Tuo tarpu išmani namų apsauga praneš apie gaisro, įsilaužimų ar bet kokių kitų neįprastų reiškinių pavojų. Juk išmanūs namai privalo būti ne tik jaukūs, bet ir saugūs! Tam skirtos kameros, durų skambučiai, davikliai, detektoriai ir kiti panašūs prietaisai padės savo namus paversti tvirtove.

Išmanus apšvietimas ir elektros prekės leis patogiau valdyti jos resursus ir taip padės nemažai sutaupyti. Keisti apšvietimą ir koreguoti jį priklausomai nuo situacijos dar niekuomet nebuvo taip lengva – labai greitai galėsite tuo įsitikinti. Tuo tarpu išmani sodininkystė užtikrins dar paprastesnę augalų ir kitų sodinių priežiūrą – dėl to rūpintis jais galėsite dar lengviau. Ypač tuomet, jei pavargote patys prižiūrėti pievutę – nuo šiol šį darbą galėsite patikėti efektyviesiems robotams. Dėl to išmanieji namai džiugins ne tik funkcionalumu, bet ir žavia išvaizda.

Galėsite pasirūpinti, kad išmanūs namai dar labiau patiktų ir Jūsų atžaloms. Tai padaryti leis išmanūs žaislai – pasitelkę specialias programėles, mažyliai galės mėgautis naujomis ir neįprastomis galimybėmis, kurios užtikrins atradimų kupiną jų laisvalaikį. Jei norite praturtinti jų kasdienybę, apsižvalgę čia, tikrai galėsite tai padaryti.

Asortimente Jūsų laukia ir kiti išmanūs prietaisai, tokie kaip meteorologinės stotelės, laikrodžiai, dantų šepetėliai, dronai ir kiti panašūs gaminiai. Tačiau visi pasiūlymai vien šiais variantais tikrai neapsiriboja – išmaniųjų namų prekės gali būti skirtos padidintam saugumui, maksimaliam komfortui ar turiningam Jūsų bei atžalų laisvalaikiui. Atidžiau jas apžiūrėkite, paskaitykite prekių aprašymus ir pagalvokite, kaip jų funkcionalumą pritaikysite kasdienybėje – tai padės nutarti, kurie variantai Jūsų atveju būtų patys tinkamiausi.

Išmanių namų įrenginiai pigiau

Ieškantiems, kur išmaniems namams skirtas prekes galima įsigyti gera kaina, siūlome užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti plačią jų įvairovę. Čia netrūks sutaupyti leidžiančių pasiūlymų: pamatę akcijas ir išpardavimus, išmanių namų sprendimus galėsite įsigyti su didele nuolaida. Be to, kai kuriuos iš jų bus galima pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Neteks sugaišti ir brangaus savo laiko, kadangi visi išmanieji namų prietaisai yra parduodami internetu – užsakius patikusius gaminius, beliks sulaukti jų pristatymo pageidaujamu adresu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje išmanių namų prekes galima atsiimti iš mūsų prekių atsiėmimo punktų – tai padarysite išvengdami bet kokių papildomų pristatymo mokesčių.