ad

Išmanieji durų skambučiai, videodomofonai

(28)

Išmanieji durų skambučiai, akutės ir videodomofonai palankia kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Plati pasirinkimo įvairovė ir dažnos akcijos. Šie prietaisai užtikrins dar didesnį namų saugumo lygį: net ir patys nebūdami juose, galėsite stebėti, kas vaikšto aplink Jūsų duris, o jei reikės, su svečiais netgi galėsite pasikalbėti. Panašių galimybių Jūsų laukia ir daugiau: išmanieji durų skambučiai ir vaizdo telefonspynės parduodami internetu, tad juos apžiūrėti galėsite bet kada, kai tik Jums patogu!

ACME SH5210 išmanusis video durų skambutis kaina ir informacija | Domofonai | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 7249 5/5 GREITAS PRISTATYMAS Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Brinno elektroninė durų akutė SHC1000W kaina ir informacija | Domofonai | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 21103 GREITAS PRISTATYMAS Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Vaizdo domofonas EURA VDP-40A3 kaina ir informacija | Domofonai | pigu.lt % AKCIJA PRISTATYMUI € 19493 Į krepšelį
AKCIJA PRISTATYMUI
Bevielis durų skambutis Emos P5718G kaina ir informacija | Durų skambučiai, akutės | pigu.lt € 1929
Tipas: Skambučiai Išmanus įrenginys: Taip Prekės ženklas: EMOS
Į krepšelį
Bevielis durų skambutis Emos P5712 kaina ir informacija | Durų skambučiai, akutės | pigu.lt € 1389 3.7/5
Tipas: Skambučiai Išmanus įrenginys: Taip Prekės ženklas: EMOS
Į krepšelį
Vaizdo telefonspynės monitorius DIGITALas VID-008W kaina ir informacija | Domofonai | pigu.lt -10% € 15790 € 17545 Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 615 įvertinimų. Žiūrėti visus

Išmanieji durų skambučiai, video domofonai internetu

Siekiant gyventi kuo saugesnėje aplinkoje, labai svarbu pasirūpinti, kad į teritoriją nepatektų nekviesti svečiai. Dar patogiau tai padaryti leidžia išmanusis durų skambutis ir vaizdo telefonspynės. Nors gali pasirodyti, kad tokie gaminiai yra ganėtinai paprasti, susipažinę su funkcionalumu garsėjančiais išmaniaisiais jų modeliais, būsite nustebinti suteikiamomis galimybėmis. Plačią tokių prekių įvairovę rasite mūsų parduotuvėje.

Domofonai su kamera ir kitos pasirinkimo galimybės

Daugelio dėmesį pirmiausia atkreipia išmanioji durų akutė – pakeitę ja standartinį gaminį, mėgausitės kur kas didesniu funkcionalumu. Tokie gaminiai turi nedidelį ekranėlį, taigi net ir mažesnio ūgio atžalos visada matys, kas stovi prie durų. Elektroninė durų akutė gali būti susieta ir su Jūsų telefonu: tuomet būsite informuoti apie bet kokį judesį prie durų ir su svečiais galėsite pasikalbėti net ir nebūdami namuose.

Panašiu principu veikia ir telefonspynė su kamera – naudodami ją, taip pat lengvai galėsite visuomet žinoti, kas stovi prie namų durų. Tuo tarpu vertinantiems patogų montavimą, patiks bevielis durų skambutis: kadangi toks gaminys neapribos Jūsų laidais, jį galėsite tvirtinti praktiškai bet kurioje vietoje. Panašių variantų rasite ir daugiau – palyginkite jų funkcijas ir pagalvokite, kurias iš jų pritaikysite praktiškai. Papildomai verta paskaityti kitų pirkėjų apžvalgas ir atsiliepimus: kuo informacijos daugiau, tuo sprendimą priimti yra paprasčiau.

Video telefonspynės pigiau

Ieškantiems, kur išmanieji durų skambučiai ir vaizdo telefonspynės parduodami gera kaina, reikėtų užsukti į Pigu.lt el. parduotuvę ir peržvelgti mūsų pasiūlymus. Čia Jūsų laukia dažnai vykstančios akcijos ir išpardavimai – jų metu šiuos didesnį saugumą užtikrinančius prietaisus įsigysite su didele nuolaida. Be to, kai kuriuos iš jų galėsite pirkti išsimokėtinai, lizingu.

Įsigijimo procesas taip pat bus sklandus, kadangi išmanieji durų skambučiai ir video telefonspynės yra užsakomos internetu ir po to kaip įmanoma efektyviau pristatomos pageidaujamu adresu. Prekes, išvengiant papildomų pristatymo mokesčių, galima atsiimti ir viename iš mūsų prekių atsiėmimo centrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje.