Sveiki atvykę į Pigu.lt LEGO® parduotuvę

lego

LEGO® dovanų ieškiklis

Pasirinkite amžių:
Pasirinkite kainą:
Pasirinkite temą:

Rinkitės LEGO® produktus

Rinkitės pagal pomėgius

Rinkitės pagal amžių

LEGO konstruktoriai

LEGO® bendrovė įsikūrė 1932 metais ir dar nuo tų laikų puoselėja tas pačias vertybes – jie kuria geros kokybės žaidimus, kurie praturtina vaikų gyvenimą ir pakloja jiems pamatą tolimesniam, suaugusiųjų gyvenimui. Per daugiau kaip 80 metų nedidelės dailidės dirbtuvės tapo modernia pasauline įmone, kuri šiuo metu yra viena didžiausių žaislų gamintojų.

LEGO® gamintojai įsitikinę, kad žaidimas yra pagrindinis mažylių augimo ir vystymosi elementas, kuris skatina jų vaizduotę ir kūrybiškumą. Tad visi LEGO® konstruktoriai ir kaladėlės yra pagrįsti filosofija, jog mokymasis ir vystymasis turi vykti per žaidimą. Įsitraukę į smagų konstravimą, vaikai galės pademonstruoti savo meistriškumą, įveikti sudėtingesnius iššūkius ir tokiu būdu pasiekti galutinį džiuginantį rezultatą. Kartu su LEGO® konstruktoriais laukia smagus nuotykių jaudulys, linksmas entuziazmas ir malonumas savo kūriniais nustebinti save ir kitus. Tik geriausia yra pakankamai gerai – tai viena pagrindinių LEGO® grupės vertybių, todėl visuomet itin daug dėmesio skiriama aukštai kokybei ir saugumo standartų užtikrinimui. Dėl šios priežasties visi LEGO® konstruktoriai yra atidžiai testuojami, kad mažiesiems teiktų tik pačias geriausias emocijas ir lavintų jų sugebėjimus.

Kokybė šiuo atveju kalba pati už save, o LEGO® gamintojams tai yra nuolatinis tobulėjimo iššūkis. Žaislų koncepcijos nuolat tobulinamos, atsižvelgiama į pačias populiariausias šiuolaikines tendencijas, todėl LEGO® konstruktoriaivisuomet aktualūs ir įdomūs visiems vaikučiams. LEGO® kaladėlės yra svarbiausias šios įmonės produktas ir nors žaidimų struktūra nuolat tobulinama, šis elementas visuomet išlieka toks pats.

LEGO kaladėlės

Visos LEGO® kaladėlės yra vienos sistemos dalis – tai reiškia, kad jas lengvai galima suderinti ir sujungti daugybe skirtingų būdų. Kuo daugiau LEGO® kaladėlių – tuo daugiau galimybių kūrybiškoms idėjoms, tad teks pasirūpinti, kad vaikučiams niekuomet nepritrūktų spalvingų detalių ar mėgstamiausių personažų figūrėlių. Mažųjų laukia struktūrinės sistemos, loginės ir neribotos kombinacijos – nors visa tai skamba pakankamai sudėtingai, iš tikrųjų LEGO® konstruktoriai leidžia pasinerti į fantazijos ir smagių nuotykių kupiną pasaulį, kuris tuo pačiu lavina ir vaikučių sugebėjimus. Pagrindinį dėmesį LEGO® gamintojai skiria vaikams ir jų poreikiams – DUPLO kaladėlės yra didesnės, pritaikytos vaikučiams nuo 1,5 metų, tad jie jau nuo mažų dienų gali mokytis jas jungti tarpusavyje ir kurti pirmuosius savo fantazijos statinius. Smagių užsiėmimų čia atras ir vyresnieji – tiek berniukai, tiek ir mergaitės.

Konstruktoriai

LEGO® konstruktoriai tinka kiekvienam, kuris mėgsta statyti kūrybingus statinius ar mielai žaidžia vaidmenų žaidimus – tokiu būdu mažyliai pradeda geriau pažinti save ir juos supantį pasaulį. LEGO® kūrėjai pripažįsta suaugusiųjų svarbą vaikų gyvenime ir yra įsitikinę, kad visame pasaulyje tėvus vienija vienas tikslas – padėti vaikams prisitaikyti nuolat kintančiame pasaulyje. Tad ir Jūs galite prisidėti prie smagių mažylių žaidimų, tokiu būdu sustiprindami ir tarpusavio ryšį, ar tiesiog pasirūpinti, kad jie turiningai leistų laisvalaikį kartu su įdomiausiais LEGO® konstruktoriais.

LEGO produkcija internetu

Kviečiame užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę ir susipažinti su čia esančiu gausiu šių žaidimų asortimentu. Čia LEGO® kaladėlės ir konstruktoriai parduodami gera kaina, tad priklausomai nuo vaikų amžiaus, surasite jiems labiausiai tiksiančius ir patiksiančius užsiėmimus. Visą LEGO® produkciją galite užsisakyti internetu, todėl net neišeidami iš namų galėsite įsigyti mažiesiems patikusius konstruktorius ar kitas LEGO® prekes. Vaikams reikia linksmybių, o tėveliai nori padaryti juos pačiais laimingiausiais, tad jeigu šiai LEGO® kūrėjų minčiai pritariate ir Jūs – suteikite mažiesiems galimybę pasimėgauti kūrimo džiaugsmu ir patirti pasididžiavimą įveikus pirmuosius iššūkius. Gyvenime jų pasitaikys ir daugiau, tačiau nuo mažens lavinami įgūdžiai ateityje visuomet padės priimti teisingus sprendimus ir nepabijoti šiek tiek eksperimentuoti.

LEGO, the LEGO logo, the Minifigure, DUPLO, BIONICLE, LEGENDS OF CHIMA, DIMENSIONS, the FRIENDS logo, the MINIFIGURES logo, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO and NEXO KNIGHTS are trademarks of the LEGO Group. ©2016 the LEGO Group.