Riešutai, sėklos, džiovinti vaisiai

(101)

Žemės, graikiški riešutai, margainio, chia sėklos, ekologiški, natūralūs džiovinti vaisiai, uogos ir kiti užkandžiai gera kaina parduodami Pigu.lt parduotuvėje. Šie produktai ypač praverčia tuomet, kai norisi sveikai užkąsti – daugelis iš jų neturi nei pridėtinio cukraus, nei daug kalorijų, todėl skanausite be jokios sąžinės graužaties. Riešutai, sėklos ir džiovinti vaisiai gali turėti teigiamos įtakos mūsų sveikatai ir bendrai savijautai, todėl sumanios virtuvės šeimininkės juos dažnai įtraukia į kasdienius receptus. Puikus skonis, daugybė organizmui naudingų maistinių medžiagų ir platus pasirinkimas – tai tik keli, tačiau tikrai ne vieninteliai privalumai, su kuriais turėsite progą susipažinti. Nieko nelaukite ir padarykite tai dabar – riešutai, sėklos ir džiovinti vaisiai bet kuriuo metu greitai ir patogiai yra užsakomi internetu!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
13 992 įvertinimai. Žiūrėti visus

Sveikuoliški užkandžiai

Tuomet, kai norisi lengvai ir pakankamai sveikai užkąsti ar greitai pagardinti įvairiausius patiekalus, ypač pasitarnauja mažesni ar dideli riešutai, sėklos ir džiovinti vaisiai. Be pridėtinio cukraus ir kitų priemaišų, šie produktai tampa puikiais užkandžiais tiek vaikams, tiek ir suaugusiems, kurie rūpinasi gera savijauta ir sveikata. Tarp tokios gausios šių gaminių įvairovės surasite bet kelis, kurių skoniu tikrai liksite sužavėti.

Populiariausios riešutų rūšys

Tarp daugelio mėgstamų užkandžių dažnai dominuoja graikiniai riešutai – kaina tikrai nėra vienintelis jų privalumas. Jie turi naudos mūsų odai ir plaukams, o taip pat lengviau leidžia įveikti bet kokį stresą ir užtikrina produktyvumą dirbant tiek protinį, tiek fizinį darbą. Teigiamos įtakos sveikatai turės ir žemės riešutai, kaina šiek tiek atsiliekantys nuo prieš tai aptartų užkandžių. Jų sudėtyje rasite daugybę organizmui vertingų vitaminų, kurie užtikrins gerą savijautą ir padės išvengti sudėtingų ligų.

Tačiau tai tikrai nėra vieninteliai galimi pasirinkimai – lazdynų riešutai, migdolai, anakardžiai, pistacijos bei jų pagrindu pagaminti kremai ir sviestai sužavės tiek savo maistinėmis savybėmis, tiek ir įstabiu skoniu. Bet kurie iš jų, pavyzdžiui, graikiški riešutai, dovanoms taip pat yra puikus pasirinkimas, kurį įvertins tiek suaugę, tiek ir mažesni šeimos nariai. Jei norite įsitikinti jų kokybe, tai padaryti padės kitų pirkėjų apžvalgos ir atsiliepimai.

Sėklos: kanapių, margainio ir kitos

Pastaruoju metu itin daug dėmesio susilaukia čija (chia) sėklos – lieknėjimui ir įvairių patiekalų gardinimui tai yra vienas geriausių pasirinkimų. Tačiau variantų surasite ir daugiau. Pavyzdžiui, ypatingai naudingos yra tikrojo margainio sėklos, kaina atkreipiančios daugelio pirkėjų dėmesį. Jos apsaugo kepenis ir gali pagerinti jų veiklą, o taip pat savo sudėtyje turi daugybę vitaminų ir tokių medžiagų kaip kalcis, kalis bei magnis. Itin palankiai vertinamos ir kanapių sėklos – akcija leis jas įsigyti dar pigiau. Šie produktai nustebins labai maistinga sudėtimi, stiprins širdį ir netgi padės atsisveikinti su papildomais kilogramais. 

Šaltai džiovintos uogos ir vaisiai

Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo ekologiški džiovinti vaisiai ir uogos, džiovintos šaltyje. Tuomet produktai gali išsaugoti tiek savo skonį, tiek formą bei aromatą. Juos galima naudoti įvairiausiems pagardams ar tiesiog valgyti kaip užkandžius. Liofilizuojami patys įvairiausi produktai: šilauogės, vyšnios, mėlynės, avietės, o taip pat – net ir džiovintų vaisių rinkiniai.

Asortimente Jūsų taip pat laukia ir geriau žinodami produktai, tokie kaip džiovintos slyvos, abrikosai be kauliukų, obuoliai. Juos itin patogu panaudoti įvairioms salotoms, karštiems patiekalams ar gardžiam, pakankamai sveikam užkandžiui. Kaloringumas ir energetinė vertė nurodyta prie visų šių prekių, taigi nesunkiai surasite sau tinkamiausias.

Džiovinti vaisiai, sėklos, riešutai internetu pigiau

Ieškantiems, kur riešutai ir natūralūs džiovinti vaisiai kaina atitinka kokybę, pasiūlysime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Vykstant akcijoms ir išpardavimams, šiuos produktus galima įsigyti itin viliojančiomis sąlygomis, o plati jų įvairovė tenkina net ir išrankiausiųjų gurmanų poreikius. Tuo įsitikinti nesunku, kadangi tuomet, kai Jums reikalingi, pavyzdžiui, riešutai ar margainio sėklos, pirkti visus šiuos produktus galima internetu. Pasirūpinsime, kad prekės kuo greičiau atkeliautų pageidaujamu adresu. Visi šie užkandžiai, pavyzdžiui, sėklos, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatyti ir į mūsų prekių atsiėmimo centrus, kur juos atsiimsite nemokamai.