Pieno produktai

(5)

Kokybiškas pienas ir įvairūs jo produktai palankia kaina siūlomi internetu, Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Dažnai vykstančios akcijos ir išpardavimai. Tai – vieni populiariausių gaminių, kuriuos noriai įtraukiame į savo valgiaraštį. Ne paslaptis, kad pieno produktai turi daugybę mūsų organizmui naudingų medžiagų, tad juos vartoti – ne tik skanu, bet ir sveika. Šiuos gaminius pritaikysite tiek pagrindiniams patiekalams, tiek įvairiems pagardams: jų pasirinkimas virtuvėje leis ryžtis naujiems eksperimentams ir atradimams. Įsitikinkite tuo patys – pieno produktus įsigyti dar niekuomet nebuvo taip paprasta ir patogu!

Lydytas sviestas Ghee, 500ml kaina ir informacija | Pieno produktai | pigu.lt NAUJIENA € 548 € 001 / (g/l) 5d. 22val.
Prekės ženklas: Gold Master Grynasis kiekis: 500 (g/l) Kilmės šalis: Lenkija
Į krepšelį
NAUJIENA
Lydytas sviestas BIONATURALIS, 325 ml kaina ir informacija | Pieno produktai | pigu.lt NAUJIENA € 999 € 3330 / (g/l)
Prekės ženklas: Bionaturalis Grynasis kiekis: 0.3 (g/l) Kilmės šalis: Nyderlandai
Į krepšelį
NAUJIENA
Kietas sūris „Džiugas“ 40% rieb. s.m. brandintas 12 mėn. Mild fiks., 180 g kaina ir informacija | Pieno produktai | pigu.lt € 359 € 1994 / (g/l) 5d. 22val.
Prekės ženklas: Džiugas Grynasis kiekis: 0.180 (g/l) Kilmės šalis: Lietuva
Į krepšelį
Kietasis sūris Džiugas, 40%, 180 g kaina ir informacija | Pieno produktai | pigu.lt NAUJIENA € 399 € 002 / (g/l) 5d. 22val.
Prekės ženklas: Džiugas Grynasis kiekis: 180 (g/l) Kilmės šalis: Lietuva
Į krepšelį
NAUJIENA
Lydytas sviestas Finck Naturkost, 480 g kaina ir informacija | Pieno produktai | pigu.lt NAUJIENA € 1995 € 004 / (g/l)
Prekės ženklas: Finck Naturkost Grynasis kiekis: 480 (g/l) Kilmės šalis: Vokietija
Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 231 įvertinimas. Žiūrėti visus

Pieno gaminiai

Tikriausiai pastebėjote, kad didžiąją dalį mūsų mitybos raciono sudaro pieno produktai – mūsų šalyje tai tikrai yra gana dažnas pasirinkimas. Jie gali tapti tiek pagrindiniais patiekalais, tiek svarbiais ingredientais gaminant kitus kulinarinius šedevrus. Dėl jų naudos organizmui taip pat nereikėtų abejoti – jei nuspręsite juos įtraukti į kasdienį savo meniu, ir patys netruksite tuo įsitikinti.

Pieno produktų nauda

Pienas ir iš jo gaminami produktai turi mūsų sveikatai naudingų baltymų, kurie būtini ląstelių augimui, susidarymui ir atsistatymui. Be to, šiuose produktuose galima rasti vitaminų A,D ir B – kadangi pats pienas yra skystas, organizmas juos lengvai įsisavina. Tokie gaminiai taip pat naudingi mūsų kaulams, kadangi jų sudėtyje neretai galima aptikti ir svarbių mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis, fosforas bei kalis. Tad nesunku įsitikinti, kad šie produktai tikrai verti atsidurti kasdienėje mūsų mityboje. Atidžiau susipažinę su prekių aprašymais, naudingų komponentų surasite ir dar daugiau.

Be to, pieno gaminiai vertinami ir dėl savo universalumo gaminant įvairiausius patiekalus. Juos lengva derinti, o skonis dažniausiai taip pat nepalieka abejingų – tuo įsitikinti leis šiuos produktus jau ragavusiųjų apžvalgos ir atsiliepimai. Tik nuo Jūsų fantazijos priklausys, kokiose situacijose galėsite juos pritaikyti, tačiau jei dažnai ryžtatės įvairiems eksperimentams, pienui visuomet surasite vietos savo virtuvėje.

Pieno produktai internetu

Ieškantiems, kur pieną ir jo gaminius galima įsigyti žema kaina, siūlome apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Dažnai vykdome įvairias akcijas ir išpardavimus: jų metu patikusius produktus galima įsigyti gerokai pigiau. Be to, tai padaryti galima vos per keletą minučių – internetu užsakius gardžiausiai atrodančius gaminius, pieno produktai į namus pristatomi kaip įmanoma efektyviau. Juos taip pat galite atsiimti mūsų prekių atsiėmimo centruose, įsikūrusiuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Už šį pristatymo būdą nereikės mokėti papildomai.