Laiptai

(18)

Kokybiški, tvirti laiptai: spiraliniai, mediniai, palėpei ir kitoms erdvėms, su turėklais ir be jų, palankia kaina siūlomi internetu, Pigu.lt el. parduotuvėje. Jie ne tik suteikia galimybę patogiai patekti į antrą aukštą ar palėpę, bet tuo pačiu tampa ir svarbia namų stiliaus dalimi. Laiptus paprasta priderinti prie vyraujančio interjero, o esant poreikiui – galima sutaupyti ir papildomos erdvės. Tvirtos konstrukcijos ir gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos užtikrins saugumą, todėl galėsite būti tikri, jog laiptai patikimai tarnaus ilgus metus. Susipažinkite su mūsų pasiūlymais!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 376 įvertinimai. Žiūrėti visus

Laiptai namams

Visi puikiai žinome, už kokią funkciją yra atsakingi laiptai – pasitelkę juos, galime daug patogiau patekti tiek į palėpę, tiek į bet kurį namo aukštą. Šie gaminiai ne tik tampa interjero dalimi, bet ir privalo užtikrinti mūsų saugumą, todėl rinkdamiesi juos, keliame pakankamai aukštus reikalavimus. Jei ir Jūs svarstote, kurie vidaus laiptai bus patikimiausi, pirmiausia apgalvokite kelis pagrindinius aspektus.

Kokį laiptų tipą pasirinkti?

Dažniausiai prekyboje sutinkami spiraliniai ir nuleidžiami laiptai. Antrasis tipas ypač tinka palėpėms ar sandėliukams – tokie laiptai turi specialius liukus ir kai yra nenaudojami, gali būti tiesiog suskleisti. Tuo tarpu spiraliniai laiptai į antrą aukštą tokios funkcijos neturi, tačiau jiems taip pat nereikia daug erdvės. Tvirti jų turėklai užtikrina saugumą ir stabilumą, o stilinga išvaizda lengvai įsilieja į kambario interjerą. Tiesa, tokie vidaus laiptai kainos atžvilgiu yra kiek brangesni – jei norite įsitikinti, kad Jūsų investicijos nenueis veltui, papildomai reikėtų susipažinti su šių gaminių aprašymais, apžvalgomis ir atsiliepimais.

Geriausi laiptai namams: į ką dar reikėtų atsižvelgti?

Svarstant, kurie palėpės laiptai bus tinkamiausi, labai svarbu atsižvelgti į jų matmenis – tuomet montavimo darbai bus kur kas paprastesni. Taip pat skiriasi ir jų gamybos medžiagos, nuo kurių iš esmės priklauso ir stilistika, ir tam tikros ypatybės. Tarp išskleidžiamų gaminių ypač populiarūs mediniai laiptai, kurie gali padėti išplėtoti itin jaukią atmosferą. Tuo tarpu tarp spiralinių variantų dažnai sutinkami laiptai metaliniu karkasu ir medinėmis pakopomis – tokie gaminiai puikiai dera prie modernaus interjero. Iš esmės tiek mediniai, tiek metaliniai laiptai yra pagaminti taip, kad patikimai tarnautų ilgus metus, taigi tik nuo Jūsų vizijos priklausys, kurioms medžiagoms teiksite pirmenybę.

Tuomet, kai pasirenkami vidaus laiptai, kaina taip pat yra labai svarbus kriterijus. Ji priklauso ne tik nuo prieš tai minėto tipo, bet ir nuo prekinio ženklo bei papildomai suteikiamų galimybių. Visuomet rekomenduotina pirmenybę teikti neslidų paviršių, sandarų liuką turintiems ir pakankamai dideles (bent 150 kg) apkrovas atlaikantiems laiptams, tačiau privalumų atrasite ir daugiau. Atsparumas ugniai, oro sandarumas, paslėpti vyriai, spyruoklių atsvaros sistema ir kitos panašios ypatybės suteiks dar daugiau komforto – pagalvokite, kurių iš jų reikėtų Jums.

Namų laiptai pigiau

Tuos, kuriuos domina lenkiški laiptai ar kitų šalių gamintojų produkcija, pakviesime apsižvalgyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia laiptai parduodami palankia kaina, o dažni išpardavimai suteikia galimybę juos įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. Be to, laiptus galite pirkti išsimokėtinai – vykstant lizingo akcijai, tai pavyks padaryti be jokių papildomų palūkanų.

Patikusius laiptus galite užsisakyti internetu: jie pasirinktinai bus pristatyti į Jūsų namus arba į vieną iš mūsų prekių atsiėmimo centrų. Juos rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje: iš čia savo pirkinius galėsite atsiimti nemokamai.