Spausdintuvai

(311)

Rašaliniai, lazeriniai, daugiafunkciniai spausdintuvai HP, Epson, Canon, Brother ir kitų gamintojų siūlomi prietaisai pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Ši įranga lengvai pritaikoma tiek biuro, tiek namų reikmėms – tai pats paprasčiausias būdas perkelti reikiamą informaciją ant popieriaus lapo. Šiuolaikiniai spausdintuvai stebina savo funkcionalumu: dabar daugelis iš jų veikia Wi-Fi ryšiu, o kai kurie – atlieka ir skanerio bei fakso funkcijas. Apžiūrėję jų asortimentą, dėmesio vertų variantų rasite kur kas daugiau. Visa tai galėsite padaryti bet kuriuo metu, kadangi spausdintuvai greitai ir patogiai yra užsakomi internetu!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 155 įvertinimai. Žiūrėti visus

Rašaliniai ir lazeriniai spausdintuvai internetu

Kas yra tie spausdintuvai, dabar, veikiausiai, galėtų atsakyti kiekvienas kompiuterio naudotojas – sunku būtų atrasti patogią alternatyvą šiam patogiam prietaisui, tačiau gausi jų pasiūla leidžia apie tai negalvoti ir tiesiog išsirinkti tinkamiausią variantą. Spausdintuvai etiketėms, reklamai, įmonėms, ofisams, fotonuotraukoms, lipdukams, verslui, biurui, namams, nuotraukų gamybai, diskams – tai tik keletas populiariausių šių įrenginių variantų, kuriuos tenka naudoti kiekvieną dieną. Priklausomai nuo to, kam bus naudojamas prietaisas, priklausys ir Jūsų pasirinkimas – svarstant, kurie geriausi spausdintuvai, jų kainos, informacija, atsiliepimai, akcijos ir jų tipai padės priimti galutinį sprendimą.

Nusprendus įsigyti šią kone visuose namuose ir biure esančią prekę pirmą kartą, pasirinkimo gausa gali ir nustebinti. Kuris spausdintuvas yra geresnis, kuris praktiškesnis, kuris sunaudoja mažiau dažų? Populiaresni rašaliniai spausdintuvai, ar lazeriniai? Kuris spausdintuvas tyliau dirba? Kuris iš jų nuotraukas atspausdins kokybiškai? Tai tik keletas paprastų, bet pagrindinių klausimų, į kuriuos reikės surasti tinkamą atsakymą. Jeigu jums reikia greito patarimo, atsakysime, jog kai reikalingas didesnis kopijų skaičius ir itin svarbus spausdinimo greitis, kuo puikiausiai tiks ir padės lazerinis spausdintuvo variantas, tuo tarpu, tais atvejais, kai reikia itin kokybiškai atspausdinti nuotraukas ar kitą pasirinktą grafiką, rekomenduojama pasidomėti, kokie rašaliniai spausdintuvai geriausiai patenkintų šį jūsų poreikį. O norintiems sužinoti išsamesnę informaciją, patarsime skaityti toliau!

Kokį spausdintuvą pasirinkti?

Spausdintuvai A3 lazeriniai kainos atžvilgiu atitinka kokybę, o skirtingi spausdintuvai ir jų rūšys užtikrina, jog tinkamą prekę suras net ir pats išrankiausias pirkėjas – šiuos prietaisus perkame pakankamai retai, tad svarbu, kad su jais būtų galima atlikti visus reikalingus darbus. Kai užduočių daugiau, ypač tinkami multifunkciniai spausdintuvai (daugiafunkciniai spausdintuvai) – jų pagalba bus galima ne tik atspausdinti reikiamus dokumentus, bet pasirūpinti ir kitais darbais. Šie prietaisai ypatingi tuo, jog viename įrenginyje yra spausdintuvai ir skeneriai ar kitos papildomos funkcijos – tuomet beliks nuspręsti, kurio tipo spausdintuvai yra sparčiausi. Ši informacija yra nurodyta prie kiekvienos prekės, tad rinkdamiesi tinkamiausią variantą, turėtumėte atkreipti dėmesį ir į šį parametrą.

Spausdinant namuose, dažniausiai galime ir palaukti, tačiau kai informacijos daug ir jos reikia kuo greičiau, spausdintuvo sparta bus ypač reikalinga. Dažnai naudojantis šiuo prietaisu, svarbus tampa ir patogumo klausimas – dėl šios priežasties sukurti spausdintuvai Wireless (belaidžiai), kurie suteikia dar daugiau laisvės. Rašaliniai ar lazeriniai spausdintuvai WiFi prieigos pagalba gali atspausdinti visą reikiamą informaciją be jokių papildomų laidų, tad ne tik greitai gausite reikalingus dokumentus, bet tuo pačiu darbo vietoje galėsite sukurti tvarkingą atmosferą. Rinkoje šiuo metu galima rasti ir daugiau naujovių, tad spausdintuvai su skeneriu, su WiFi, daugiafunkciniai, lazeriniai ar kiti tradiciniai variantai jau nieko nebestebina.

Geliniai, 3D spausdintuvai skamba kur kas įdomiau, tačiau šiuo klausimu svarbi ne egzotika, o funkcionalumas ir palankios pirkimo sąlygos. Ieškote, kur spausdintuvai pigiau? Spausdintuvai pigiai parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje – kviečiame susipažinti su siūlomų prekių asortimentu ir išsirinkti tinkamiausią. Čia pateikiami spausdintuvai HP, spausdintuvas Canon, spausdintuvas Samsung, spausdintuvas Epson, Xerox, Xpress, spausdintuvai Brother, Minolta, Mimaki ir kitų gamintojų įrenginiai, tad surasti tai, kas reikalinga, bus tikrai nesudėtinga. Spausdintuvo USB laidas, dažai taip pat yra mūsų prekių sąraše, o aukščiau išvardintų ar gamintojų ar Utax, UV spausdintuvai internetu suteikia galimybę įsigyti įrenginius net neišvykus iš namų.

Galutinis sprendimas priklausys ne tik nuo poreikių, bet ir nuo finansinių galimybių – spausdintuvai HP kaina atitinka kokybę, tačiau tai nėra vienintelis variantas, kuris gali būti prieinamas kiekvienam pirkėjui. Spausdintuvai Epson kainos atžvilgiu taip pat traukia pirkėjų akį, o koks variantas bus tinkamiausias Jums, priklausys nuo asmeninių lūkesčių.

Nuotraukų spausdintuvai – tai visiškai kita spausdintuvų kategorija ne tik dėl specifikos ir pačių naudotojų, bet ir dėl popieriaus. Tai visiškai nauja spausdintuvų kategorija, skirta momentinių nuotraukų spausdinimui (Fujifilm ir Polaroid tipo retro / vintage nuotraukoms). Fujifilm Instax mini spausdintuvai – ypač populiarūs jaunimo tarpe, taip pat puikiai tarnauja šventėse (vestuvėse, mergvakariuose, įmonių vakarėliuose, krikštynose, vaiko sutiktuvių vakarėliuose ir kitose šventėse ar pobūviuose). Daugelis telefoninės fotografijos mėgėjų ypač pamėgo mini spausdintuvus dar ir dėl to, jog jie – mobilūs (nešiojami spausdintuvai), telpa į rankinę ir kuprinę ir veikia bet kur ir bet kada Wireless pagalba. Toks spausdintuvas nuotraukoms – ne itin brangus ir suteikia tikrai daug džiaugsmo, nes fotografijomis gėrėtis galite akimirksniu. Tik pagalvokite – ką tik padaryta nuotrauka jau gali būti kabinama ant šaldytuvo ar sienos. Fotospausdintuvai – ateitis, kuri į mūsų duris pasibeldė anksčiau, nei tikėjomės.

Pigu.lt asortimente rasite visus išvardintus spausdintuvų tipus ir dar daugiau įvairių pasirinkimo variantų. Jūsų laukia ir spausdintuvas-skeneris, adatiniai spausdintuvai, spausdintuvai rašaliniai, lipdukų spausdintuvai, spausdintuvai lazeriniai, fotospausdintuvai, mini spausdintuvai, spausdintuvai etiketėms ir dar daugiau!

Spausdintuvai: akcija, nuolaidos, išpardavimai

Spausdintuvai pigiau – dažnas reiškinys tiems, kurie medžioja ir tyko nuolaidų. O tiems, kurie yra tingūs, bet gudrūs, galime pasiūlyti Pigu.lt naujienlaiškį. Užsiprenumeravę mūsų naujienas visada gausite informaciją ne tik apie naujausias prekes, bet ir apie artėjančius ar esamus išpardavimus, įvairias taikomas akcijas ir masines nuolaidas. Ar gali būti geriau? Nuolaidos pačios pas jus ateis, visai nieko nedarant ir nededant pastangų. Viskas ko reikia – prenumeruoti naujienas ir įsigyti spausdintuvą pigiau. Vis dėlto, jeigu kaina pasirodys per didelė, Pigu.lt suteikia galimybę įsigyti prekes lizingu. Jeigu bankas įvertins jūsų pajamas palankiai, galėsite už daiktą susimokėti dalimis ir mėgautis įsigytu pirkiniu. O jeigu netinka lizingo opcija, pasiūlysime inovatyvų ir šiuolaikišką, dažnai pasaulyje naudojamą Easy Pay atsiskaitymą – tai jūsų prekės suma, padalinta į tris lygias dalis, kurias atiduosite trijų mėnesių laikotarpiu. O kas geriausia – tai paslauga, kuri taikoma be jokio pabrangimo ar kitų papildomų mokesčių! Skamba paprastai ir komfortiškai? Tikrai taip – juk Pigu.lt ypač rūpi klientas ir jo gerovė!