Apšvietimo ir elektros prekės

Populiariausios apšvietimo prekės

Apšvietimo ir elektros prekės internetu

Nusprendus atlikti renovacijos ir įrengimo darbus ar tiesiog siekiant sukurti patogesnę namų aplinką, svarbu pasirūpinti tinkamu apšvietimu ir elektros instaliacijos sistema. Tam, kad visi sprendimai pateisintų lūkesčius, reikia atkreipti dėmesį į kiekvieną, net ir smulkiausią šių sistemų detalę, tad tokiais atvejais praverčia apšvietimo ir elektros prekės, kurių pasirinkimas – itin platus.

Apšvietimo prekės

LED apšvietimas jau kurį laiką susilaukia vartotojų dėmesio ir yra vertinamas dėl mažesnių energijos sąnaudų ir efektyvumo. Nusprendus pasirūpinti tokiais šviesos šaltiniais namuose, bus reikalingi įmontuojami šviestuvai, LED panelės bei ypač žavingai atrodančios LED juostos, leidžiančios sukurti išskirtinį kambario dizainą. Šiuo atveju pravers ir maitinimo šaltiniai, užtikrinantys nepriekaištingai veikiantį LED apšvietimą.

Elektros prekės

Nepamirštamos ir įprastos elektros lemputės, kurios taip pat gali būti pačių įvairiausių tipų, tad ir čia surasite LED sprendimams tinkamų gaminių. Tarp elektros prekių dažnai minimi ir elektros jungikliai, rozetės, kurie yra sutinkami kiekvienuose namuose – juos dažniausiai renkamės atsižvelgdami į kambario paskirtį ir asmeninius poreikius, kadangi skiriasi tiek jų dizainas, tiek pritaikymo galimybės. Patogesniam elektros prietaisų valdymui skirti laikmačiai, termostatai, automatiniai išjungikliai, skydeliai, tad tarp tokios gausybės pasirinkimų tikrai atrasite Jūsų atvejui tinkamą variantą.

Papildomi atributai

Pasirūpinus apšvietimu ir elektra, pats metas pagalvoti ir apie papildomus gaminius. Kai pritrūksta rozečių, praverčia prailgintuvai, o kai kuriems prietaisams dažnai būtini elementai, tad šiuo atveju pasitarnaus ir elementų krovikliai. Tuomet, kai norėsis šviesos šaltiniais naudotis bet kur ir bet kada, pasitarnaus žibintuvėliai, prožektoriai – juos panaudosite tiek turistiniuose žygiuose, tiek kasdienėse situacijose.

Ieškote, kur elektros prekės (rozetės, lempos) ir apšvietimui skirti gaminiai parduodami gera kaina? Kviečiame užsukti į Pigu.lt elektroninę parduotuvę, kurioje dažnai vyksta įvairios akcijos, tad jeigu pastebėsite, kad elektros prekės su nuolaida – nepraleiskite progos šių gaminių įsigyti gerokai pigiau. Visa tai galėsite padaryti itin greitai ir paprastai, kadangi elektros prekės internetu užsakomos vos keliais mygtuko paspaudimais – išsirinkite patikusius gaminius ir pirkiniai artimiausiu metu bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus.