ad

Pramoninės svarstyklės

(24)

Tikslios ir patikimos pramoninės svarstyklės: grindinės, platforminės, paletinės ir kitos, ypatingai palankia kaina siūlomos Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie prietaisai greitai ir patogiai leidžia pasverti net ir didesnių gabaritų krovinius – tokius modelius galima pritaikyti sandėliuose ir įvairiausiose pramonės šakose. Atidžiau su jų siūlomomis galimybėmis galite susipažinti internetu – čia pramoninės svarstyklės parduodamos bet kuriuo metu!

NAUJIENA
KEMEK bagažo svarstyklės kaina ir informacija | Pramoninės svarstyklės | pigu.lt € 1789 5/5 Į krepšelį
Pramoninės svarstyklės 150 kg kaina ir informacija | Pramoninės svarstyklės | pigu.lt -23% € 5359 € 6999 Į krepšelį
MATAS MSW22 -6/15kg elektroninės svrstyklės kaina ir informacija | Pramoninės svarstyklės | pigu.lt NAUJIENA € 12400 Į krepšelį
NAUJIENA

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 626 įvertinimai. Žiūrėti visus

Pramoninės svarstyklės internetu

Kaip ir buityje, taip ir pramonėje dažniausiai neapsieinama be svėrimo darbų – jie aktualūs pakuojant siuntinius, ruošiantis statyboms ar atliekant kitas tikslumo reikalaujančias užduotis. Šiems tikslams pasitelkiamos specialios pramoninės svarstyklės, kurios stebina ir savo tikslumu, ir funkcionalumu. Plačią jų įvairovę rasite mūsų asortimente – užsukite apsižvalgyti.

Kokias pramonines svarstykles rinktis?

Pirmiausia reikėtų pradėti nuo to, jog kaip ir kitų tipų svarstyklės, pramoninės taip pat gali būti kelių skirtingų rūšių. Dažniausiai skiriasi jų pastatymo principas: prekyboje dabar galima rasti grindinių, paletinių ir platforminių modelių. Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, paletinės svarstyklės yra pritaikytos palečių svėrimui: atgabenus jas su vežimėliu, itin patogiai galima sužinoti bet kokio krovinio svorį.

Tuo tarpu platforminiai modeliai turi specialią platformą, ant kurios yra užkeliamas ir sveriamas krovinys – tokie prietaisai populiarūs ne tik sandėlyje, bet ir namų ūkiuose. Grindinės svarstyklės taip pat turi šiokią tokią platformą, tačiau ji yra pakankamai žema, jog patogiai būtų galima pasverti tiek tas pačias paletes, tiek bet kokius kitus didelių gabaritų krovinius. Pagalvokite, ką Jums teks sverti dažniausiai – pagal tai ir priimsite sprendimą. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį, kokį svorį gali atlaikyti pramoninės svarstyklės – nuo šio parametro priklausys, kokiems darbams iš tiesų pavyks jas pritaikyti. Masė gali svyruoti nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių kilogramų, tad akivaizdu, kad šios galimybės Jums tikrai turėtų būti labai aktualios.

Skiriasi ir papildomos pramoninių svarstyklių funkcijos. Vienetų skaičiavimas, LCD ekranas, automatinis nulio nustatymas, meteorologinė patikra, įkraunamas akumuliatorius, taros funkcija – tai kelios populiariausios papildomos galimybės, kurias šie prietaisai gali pasiūlyti. Visgi, reikėtų turėti omenyje, jog funkcionalumas neretai turi įtakos ir galutinei vertei – jei svarstant, kurios bus geriausios pramoninės svarstyklės, kaina atlieka svarbų vaidmenį, nepamirškite į tai atsižvelgti. Pagalvokite, kokios galimybės Jums iš tiesų bus reikalingos: pagal tai ir priimsite sprendimą. Tačiau jei funkcionalumo atsisakote tik dėl riboto biudžeto, neskubėkite to daryti – visuomet galima atrasti specialių, sutaupyti padedančių pasiūlymų, kurie patikusias pramonines svarstykles leis įsigyti ženkliai pigiau. Jų niekuomet netrūksta ir mūsų parduotuvėje.

Ne mažiau norisi, kad naujosios pramoninės svarstyklės būtų patikimos ir ilgaamžės. Tai išsiaiškinsite atsižvelgę į korpuso medžiagą, atkreipę dėmesį į prekinį ženklą ir atidžiau susipažinę su konkretaus modelio aprašymais. Papildomai verta paskaityti ir kitų pirkėjų apžvalgas bei atsiliepimus – kuo daugiau informacijos pavyks surinkti, tuo didesnė tikimybė, kad pasirinktas variantas visapusiškai pateisins visus Jūsų lūkesčius. Kitaip tariant, į paieškas įdėtos pastangos pasiteisins su kaupu.

Pramoninės svarstyklės pigiau

Ieškantiems, kur pramoninės svarstyklės siūlomos palankiomis sąlygomis, siūlome apsidairyti Pigu.lt el. parduotuvėje. Čia rasite platų šių prietaisų asortimentą ir ne vieną nemažai sutaupyti leisiantį sprendimą. Itin dažnai vykdome akcijas ir išpardavimus: jų metu taikomos didelės nuolaidos bet kurias pramonines svarstykles leidžia įsigyti kur kas žemesne kaina. Jei pamatysite tokį pasiūlymą, užsukite ir atidžiau susipažinkite su išparduodamomis prekėmis.

Tai padaryti galėsite bet kuriuo Jums tinkamu metu – tuomet, kai reikalingos svarstyklės (prekybinės, pramoninės), jas galima užsisakyti internetu, net neiškėlus kojos iš namų. Procesas užtruks vos kelias minutes, o pirkiniai neilgai trukus bus pristatyti nurodytu Jūsų adresu. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Mažeikiuose, Alytuje, Marijampolėje ir Tauragėje juos nemokamai galėsite atsiimti ir iš šiuose miestuose įsikūrusių mūsų prekių atsiėmimo centrų.