ad

Lygumų slidinėjimo lazdos

(2)
Lygumų slidinėjimo lazdos Skigo Touring kaina ir informacija | Lygumų slidinėjimo lazdos | pigu.lt € 1995 4.7/5 ATSIIMKITE RYTOJ Į krepšelį
Lygumų slidinėjimo lazdos Skigo XC kaina ir informacija | Lygumų slidinėjimo lazdos | pigu.lt GERA KAINA! € 4499 Į krepšelį
GERA KAINA!

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
17 626 įvertinimai. Žiūrėti visus

Lygumų slidinėjimo lazdos pigiau

Lygumų slidinėjimas puikus būdas vienu metu ir sportuoti, ir maloniai leisti laiką gamtoje besigėrint baltais žiemos peizažais. Jei nuspręsite slidinėti, jums bus reikalingos lygumų slidinėjimo slidės bei lygumų slidinėjimo lazdos, specialūs batai ir galbūt kiti priedai.

Kokios jos būna ir kaip pasirinkti?

Lygumų slidinėjimo lazdos būna įvairios: vienos labiau skirtos mėgėjams, kitos – profesionalams. Gaminamos iš kompozito, anglies arba anglies ir stiklo pluošto, aliuminio. Sau tinkamas reikėtų pasirinkti pagal ūgį ir čiuožimo stilių: jei slidinėjate „čiuožėjo“ slidėmis, rinkitės lazdas, kurių ilgis 20 cm mažesnis už jūsų ūgį, o jei čiuožiate klasikiniu stiliumi, – 30 cm. Jei netyčia nusipirkus lazdas paaiškės, kad šios per ilgos, jas galima patrumpinti, deja, jei įsigysite per trumpas, tokios išeities nebebus. Dar vienas aspektas, į kurį dera atsižvelgti – fizinis pajėgumas. Jei jūsų pečių juosta stipri (tokia būna, pavyzdžiui, pas irkluotojus), pigios ir minkštos lygumų slidinėjimo lazdos jums netiks, nes atsispiriant vibruos ir taip mažins atsispyrimo veiksmingumą. Jei slidinėsite ne itin aktyviai, pirkite aliuminines ar stiklo pluošto lazdas, o jei slidinėjate dažniau, esate fiziškai stipresni, rinkitės tas, kurios pagamintos iš anglies pluošto.

Apie lygumų slidinėjimą. Patarimai

Lygumų slidinėjimas aktyvina kvėpavimo sistemos, širdies bei kraujagyslių darbą, gerina medžiagų apykaitą, padeda deginti kalorijas, palaikyti raumenų tonusą. Slidinėti nereikėtų ilgiau nei 1–1,5 valandos, prieš slidinėjant pavalgyti, kad nepritrūktų energijos, pasiimti termosą su arbata ir užkandžių į žygį, slidinėjant nepatartina kalbėti.

Pradedantiesiems rekomenduojama lygumų slidinėjimu neužsiimti vienam, jei netyčia žygio metu nenutiktų kokių netikėtų situacijų, bet ir laikytis atstumo nuo kitų bendraminčių, kad neliptumėte vieni kitiems ant slidžių, optimalus atstumas turėtų būti 1–2 metrai.

Lygumų slidinėjimo lazdos internetu

Tarp daugelio įvairių el. parduotuvės pigu.lt siūlomų aktyvaus laisvalaikio ir sporto prekių yra ir daug kalnų ar lygumų slidinėjimo inventoriaus: kalnų ir lygumų slidės, kalnų bei lygumų slidinėjimo lazdos, specialūs batai, apkaustai, kiti priedai. Apsipirkti dar niekada nebuvo taip paprasta, saugu ir pigu.