Dovanų medžioklė!

Dovanų medžioklė!

Ieškokite kavos aparato vos už 1 €! Pigu.lt vyksta žaidimas, kurio metu net 10 vertingų prizų galėsite laimėti vos už 1 €.

Žaidimo taisyklės:

Žaidimo „Dovanų medžioklė“ taisyklės

1. Žaidimas vyksta gruodžio 23 d. 11-14 val.

2. Tikslus žaidimo laikas bus skelbiamas UAB „Pigu“ naujienlaiškyje, elektroninėje parduotuvėje pigu.lt, bei UAB „Pigu“ Pigu.lt socialinio tinklalapio Facebook paskyroje tą pačią dieną, kuomet vyks žaidimas.

3. Šio žaidimo metu net 10 specialiu akcijos ženkliuku pažymėtų prekių galėsite įsigyti už 1 eurą! Už tokią kainą galėsite įsigyti Laimingą prekę (toliau – Laiminga prekė), (t. y. prekę, pažymėtą kaip nurodyta šio žaidimo taisyklėse), toliau – Laiminga prekė, tik jeigu būsite pirmas, kuris ras prekę pažymėtą šio žaidimo taisyklėse nurodytu ženklu.

4. Šie žaidimo specialūs pasiūlymai galios 2020 m. gruodžio 23 d. nurodytomis valandomis (11-14 val.).

5. Žaidimas „Dovanų medžioklė" galioja tik registruotiems klientams, kurie jau yra pirkę ir užbaigę bent vieną užsakymą Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje. Šis užsakymas negali būti žaidimo „Dovanų medžioklė“ prizas (prekė už specialią kainą).

6. Laimingas prekes bus galima įsigyti tik elektroninėje parduotuvėje pigu.lt Lietuvoje. Užsakymams, atliktiems Pigu grupei priklausančiose elektroninėse parduotuvėse 220.lv Latvijoje ir kaup24.ee Estijoje, taip pat užsakymams, atliktiems telefonu arba UAB „Pigu“ atsiėmimo punktuose - žaidimas negalioja.

7. Vienas elektroninės parduotuvės pigu.lt Lietuvoje lankytojas (toliau - lankytojas, pirkėjas), naudodamasis viena paskyra gali šiame žaidime įsigyti tik vieną Laimingą prekę per metus. Šis metų laikotarpis skaičiuojamas nuo paskutinio karto, kai jis laimėjo ir įsigijo prekę žaidimo „Dovanų medžioklė“ metu už specialią kainą. Jeigu vienas lankytojas pateiks daugiau nei vieną užsakymą su Laiminga preke per metus, Laiminga prekė iš užsakymo bus anuliuota.

8. Per metus nuo paskutinio laimėjimo iš vieno IP adreso gali būti įsigyta tik 1 Laiminga prekė. Jei per metus iš vieno IP adreso bus pateiktas daugiau nei vienas užsakymas Laimingai prekei įsigyti – užsakymas bus anuliuotas.

9. Vienos šeimos nariai (sutampa pavardės, pristatymo adresas, arba telefono numeris) vieno žaidimo metu gali laimėti tik vieną Laimingą prekę.

10. Jeigu Laimingą prekę į krepšelį vienu metu įsidės keletas pirkėjų, Laimingoji prekė atiteks pirmam užsakymą užbaigusiam (visus užsakymo žingsnius įvykdžiusiam) pirkėjui.

11. Atsiimant laimingas prekes pirkėjai privalo pateikti asmens dokumentą patvirtinantį laimėtojo tapatybę. Laimingas prekes atsiimti gali tik asmenys nurodyti laimingos prekės pirkimo metu.

12. Įsigydami Laimingą prekę pirkėjai sutinka, kad UAB „Pigu“ naudos pateiktus asmens duomenis (vardą, pavardę) bei įsigytos Laimingos prekės pavadinimą rinkodaros tikslais (skelbs elektroninėje parduotuvėje pigu.lt, socialinio tinklalapio Facebook UAB „Pigu“ paskyroje „Pigu.lt“, naujienlaiškyje ir kt.).

13. Pateikus ir patvirtinus užsakymą pristatymo būdo ar gavėjo keisti negalima.

14. Laimingų prekių yra tik po vieną vienetą (iš viso 10 vienetų laimingų prekių), todėl nespėję pirmieji įsigyti prekės pirkėjai ekrane pamatys užrašą, kad prekės jau nebėra ir užsakymo nebus galima įvykdyti. Siekiant tokią pačią prekę įsigyti už jos pilną kainą, pirkėjas turi pateikti naują užsakymą.

15. DĖMESIO! Jeigu užsisakant Laimingą prekę bus priskaičiuotas € 2,49 administracinis mokestis, per 3 darbo dienas šis mokestis bus grąžinamas atgal į pirkėjo sąskaitą.

16. Žaidime negali dalyvauti UAB „Pigu“ darbuotojai ir jų šeimos nariai.

17. Žaidime negali dalyvauti Juridiniai asmenys.

18. Reklaminėje medžiagoje naudojamos prekės, nebūtinai sutampa su žaidime „Dovanų medžioklė“ dalyvaujančiomis naudojamomis prekėmis. Žaidime gali dalyvauti bet kurios prekės iš Pigu.lt asortimento.

19. UAB „Pigu“  pasilieka teisę atšaukti užsakymą, kilus įtarimui dėl sukčiavimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Klausimas: Ar visos LAIMINGOS PREKĖS atsiranda puslapyje vienu metu?

Atsakymas: LAIMINGOS PREKĖS puslapyje atsiranda ne vienu metu. 10 prekių per 3 valandas.

Klausimas: Ar būtina atidaryti prekės aprašymą, kad pamatytum LAIMINGĄ PREKĘ už € 1?

Atsakymas: Prekės aprašymo atidaryti nėra būtina. Prekės kaina € 1, matoma ir bendrame prekių sąraše.

Klausimas: Buvau atidaręs prekę ir nuolatos atnaujinau puslapį, prekės kaina nepasikeitė į € 1, bet FACEBOOK matau, jog šią LAIMINGĄ PREKĘ įsigijo kažkas kitas.

Atsakymas: LAIMINGOS PREKĖS atsiranda kaip visiškai naujos prekės. Reguliarios prekės ir jų kainos lieka nepakitusios.