Teleskopai ir mikroskopai

(4)

Mikroskopai ir teleskopai: astronominiai, namų, žvaigždėms stebėti ir kitiems dalykams tyrinėti pigiau siūlomi internetu, Pigu.lt el. parduotuvės asortimente. Šie prietaisai leidžia mums pastebėti tai, ko įprastai nematome plika akimi. Teleskopas suteiks galimybę geriau susipažinti su dangaus paslaptimis, o mikroskopas leis iš arčiau panagrinėti itin mažų organizmų gyvenimą. Su šiais prietaisais Jūsų laukia ypatingai daug naujų atradimų ir netikėtų patirčių. Apsidairykite vykstant išpardavimams – akcijų metu, visus juos galima įsigyti ženkliai pigiau! 

Kišeninis mikroskopas, 60x kaina ir informacija | Teleskopai ir mikroskopai | pigu.lt -60% € 799 4val. 10min. Į krepšelį
Išmanusis Wi-Fi teleskopas Media-Tech MT4105 kaina ir informacija | Teleskopai ir mikroskopai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 3999 4val. 10min. Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 30 €
Media-Tech MT4096 kaina ir informacija | Teleskopai ir mikroskopai | pigu.lt 3 € NUOLAIDA NUO 30 € € 2199 4/5 4val. 10min. Į krepšelį
3 € NUOLAIDA NUO 30 €
Skaitmeninis mikroskopas 1600x USB kaina ir informacija | Teleskopai ir mikroskopai | pigu.lt -16% € 2499 4val. 10min. Į krepšelį

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
16 999 įvertinimai. Žiūrėti visus

Teleskopai ir mikroskopai pigiau

Teleskopai ir mikroskopai nėra sukurti vien astrologams ir biologams, kaip mums dažnai rodo filmai. Iš tiesų, tai tėra įrankiai bet kokiems smalsiems žmonėms. Šie daiktai gali leisti pamatyti daugiau negu tiesiog plika akis. Ar jums niekada nebuvo įdomu pasižiūrėti kaip gyvena vabzdžiai, iš arčiau pamatyti mėnulį ar žvaigždes? Ką gi, jūs visiškai nesate išskirtinis žmogus – mus, žmones, vienija smalsumas, mums visada buvo, yra ir bus įdomu kitų būtybių ir dalykų gyvenimai. Pigu.lt galite rasti įvairių šių prietaisų modelių, kurie padės jums nagrinėti šį pasaulį. 

Koks mikroskopas ar namų teleskopas bus tinkamiausias?

Pasirinkti tinkamą modelį jums padės internete esantys atsiliepimai bei ekspertų apžvalgos. Svarbiausia žinoti savo poreikius, tačiau bet kuriuo atveju galime jums garantuoti, jog tokiu prietaisu sugebėsite sudominti bet kurį žmogų. Teleskopų ir mikroskopų kaina gali būti ganėtinai aukšta, bet garantuojame, jog tai bus pirkinys, vertas kiekvieno jūsų investuoto cento – teleskopai leis jums matyti tolimas žvaigždes, mėnulį, kartais vis pasirodančias įdomybes danguje, tuo tarpu mikroskopai leis pamatyti mažiausius dalykus ir jų gyvenimus – skruzdes, vabzdžius, o su galingesniu mikroskopu galėsite matyti net ir bakterijas ar kitus mikroskopinius gyvius.

Beje, tai tikrai nėra viskas – kai kuriais teleskopais galima stebėti ne tik dangų, bet ir žemės gyvybę, pavyzdžiui toli esančius gyvulius ar ant ypatingai aukštų medžių tupinčius paukščius, voveres. Tiesa, atkreipkite dėmesį į tai, kad tam nėra tinkamas kiekvienas teleskopas, lygiai taip pat kaip kiekvienas teleskopas ar juo labiau kiekvieni žiūronai nėra tinkami žvaigždžių stebėjimui. Kad ir ką pasirinksite, mikroskopą, teleskopą dangui ar teleskopą žemei, tai nepakeis to fakto, jog teleskopai ir mikroskopai gali būti puikiai naudojami ne tik darbui, bet ir įdomiam hobiui, pramogai. Teleskopai ir mikroskopai žmonėms leidžia pamatyti šiek tiek daugiau iš šiek tiek arčiau. Tai yra daiktai, kurie mus savotiškai dar labiau priartina prie žemės, todėl jie yra tokie ypatingi ir smagūs naudoti.

Astronominiai teleskopai gera kaina

Nusprendusiems, kad namuose turėtų atsirasti astronominis teleskopas, pirkti Pigu.lt el. parduotuvėje – vienas paprasčiausių būdų įsigyti šiuos daugybę atradimų žadančius prietaisus. Pas mus dažnai vyksta akcijos ir išpardavimai, kurių metu siūlomos didelės nuolaidos – tai puiki proga patikusį modelį įsigyti gerokai pigiau. Be to, optinis teleskopas (žvaigždėms stebėti ar kitoms veikloms skirtas gaminys) gali būti perkamas ir išsimokėtinai, lizingu. Tuomet kone iš karto galėsite išbandyti šių prietaisų suteikiamas galimybes, o už pirkinius kas mėnesį atsiskaitysite dalimis.

Teleskopai Lietuvoje, Pigu.lt el. parduotuvėje yra užsakomi internetu, taigi Jums nereikės gaišti ir savo brangaus laiko. Nuspręskite, kuris modelis Jums patinka labiausiai ir mes pasirūpinsime greitu jo pristatymu pageidaujamu adresu. Atkreipkite dėmesį, kad teleskopai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose ir Marijampolėje gali būti atsiimami šiuose miestuose įsikūrusiuose prekių atsiėmimo centruose. Iš čia savo pirkinius atsiimsite nemokamai.

Mūsų asortimente Jūsų laukia teleskopas Bresser, Celestron ir kitų patikimų gamintojų siūlomi įrenginiai – užsukite ir išsirinkite tai, kas tinka būtent Jums!