Lauko žaislai

Lauko žaislai internetu

Atėjus pavasariui visi nori išlįsti į lauką ir kuo daugiau savo laisvalaikio praleisti būtent jame. Suaugusiesiems buvimas lauke ir taip yra palaima, tačiau mažiesiems dažnai prisireikia papildomų pramogų, kurios įtikintų gryno oro pranašumu prieš kompiuterio ekraną. Tokiu atveju į pagalbą ateina įvairūs lauko žaislai.

Pasirinkimo galimybės

Internetinė parduotuvė www.pigu.lt siūlo labai platų ir originalų lauko žaislų pasirinkimą už itin žemą kainą. Pas mus galite išsirinkti ir užsisakyti įvairias judėjimo priemones: riedučius, riedlentes, paspirtukus, elektromobilius, įvairių rūšių dviratukus (triratukus, balansinius dviratukus) kuriais galės mėgautis įvairaus amžiaus mažieji.

Žiemos laiku pramogoms siūlome įvairias rogutes. Tokios aktyvios lauko pramogos yra puikiai tinkamas užsiėmimas visai šeimai. Įvairūs žygiai dviračiais suburs tiek mažuosius, tiek tėvelius leisti laiką visiems kartu. Be to, tai puiki priemonė aplankyti gražiausias Lietuvos vietas ir kampelius, kurių mūsų šalyje yra be galo daug.

Be judėjimui skirtų taip pat siūlome ir stacionarius lauko žaislus – tai įvairūs batutai, pripučiami nameliai, sūpuoklės, čiuožyklos ar smėlio dėžės. Nepamiršome ir tradicinių vandens, smėlio ir paplūdimio žaislų. Nėra vaiko, kuriam nepatinka su jais smėlio dėžėje statyti, griauti, gaminti, konstruoti ar tiesiog semti ir pilti smėlį iš vieno indelio į kitą. Tokia veikla ne tik bus labai smagi, tačiau ir lavins mažylio smukliąją motoriką, treniruos jo pirštukus. Tokie lauko žaislai skatina vaiką kurti, išsikelti sau užduotis ir jas sėkmingai įgyvendinti, o kai tėtis ar mama kartu kapstosi smėlio dėžėje, noras būti lauke tik dar didesnis. Tuo tarpu pripučiami žaislai patrauklūs tuo, jog patogiai galima pasiimti su savimi ir į tolimesnę kelionę. Turintiems pakankamo dydžio kiemus tikrai rekomenduotina įsirengti bent vieną iš tokių pramogų – tokiu atveju mažųjų šeimos narių tikrai nereikės prašyti eiti į lauką ar atsitraukti nuo televizoriaus.

Lauke mes galime atrasti daug kitų priemonių, kurių dažniausiai negalime turėti ir naudoti viduje, tai - sniegas, smėlis, vanduo, žolė. Išnaudokime jas vaikų lavinimui! Smėlio / sniego žaislai - mašinėlės, traktoriai, volai, kibirėliai, kastuvėliai ir kitos lauke naudotinos priemonės Jums padės.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Svarbiausia užtikrinti, jog lauko žaislai vaikams iš tikrųjų patiktų, tad rinkdami juos, turėtumėte atkreipti dėmesį į mažųjų pomėgius ir amžių. Prie daugelio iš jų yra nurodytos amžiaus rekomendacijos, tad jei nesate tikti, ar vaikiški lauko žaislai Jūsų atžaloms tikrai patiks, vertėtų jomis pasikliauti.

Taip pat aktuali ir mažylio lytis: nors kai kurie lauko žaislai berniukams ir mergaitėms patinka vienodai, dažnai jie būna papuošti įvairiais iš ekranų atpažįstamais personažais, todėl mažųjų pomėgiai gali šiek tiek išsiskirti. Tokiais atvejais pravartu pasikonsultuoti su jais pačiais – taip tikrai pavyks išsiaiškinti, kurie lauko žaislai mergaitėms ir berniukams paliktų didžiausią įspūdį. Tėveliams dažnai aktuali ir šių pirkinių kaina, tačiau dėl šio aspekto nerimauti nevertėtų, kadangi pas mus vaikų žaislai pigiau parduodami.

Renkantis rekomenduojama išsikelti sau klausimą, kokią naudą vaikučiams turės vienas ar kitas pasirinkimas. Naujų įgūdžių lavinimui puikiai tiks triratukai, balansiniai dviratukai ar riedučiai, o jei norisi, kad jie tobulintų savo kūrybiškumą, Jums turėtų patikti lauko namukai vaikams. Žinoma, kartais tikslas gali būti tiesiog smagi pramoga – juk tam ir skirta vaikystė! Atminkite, kad aktyvaus ir turiningo laisvalaikio impulsas – tai vaiko gyvenimo kokybė.

Lauko žaislai internetu

Ieškantiems, kur pripučiami nameliai vaikams ar kiti smagūs lauko užsiėmimai parduodami palankiomis sąlygomis, pasiūlysime atidžiau apžiūrėti mūsų asortimentą. Išsirinkite Jūsų vaikui labiausiai tinkančius lauko žaislus pas mus pigiau. Dažnai skelbiame įvairias akcijas ir pasiūlymus, kurie leis jums sutaupyti.

Be to, išrinkti įsimintinus mažųjų žaidimus galėsite bet kuriuo patogiu metu, kadangi lauko žaislai internetu užsakomi itin greitai ir paprastai. Jums tereikia nuspręsti, kurie lauko žaislai vaikams patiktų labiausiai ir mes pasirūpinsime greitu jų pristatymu tiesiai į Jūsų namus!

Kaip pasirinkti žaislus kurie būtų įdomūs ir naudingi vaikui?

Patarimai, kokie žaislai lauke bus įdomūs Jūsų vaikui "Populiariausi lauko žaislai vaikams"

Kaip išsirinkti tinkamus žaislus Jūsų mažyliui?

Patarimai, kokius žaislus pirkti mažiesiems "Populiariausi žaislai vaikams iki 3 metų"