Slaugos prekės

(58)

Pirkėjai myli Pigu.lt!

Pirkėjai įvertino: 4.7/5
14 624 įvertinimai. Žiūrėti visus

Slaugos priemonės

Tam, kad savimi pilnai pasirūpinti nebegalinčių asmenų slauga būtų kaip įmanoma sklandesnė ir patogesnė, svarbu ne tik apsišarvuoti kantrybe, bet ir pasirūpinti atitinkamais gaminiais. Kviečiame apžiūrėti, kokios slaugos priemonės tiek Jūsų, tiek ligonio kasdienybę pavers kur kas paprastesne – šiuo atveju tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Slaugos priemonės: ką ir kaip rinktis?

Bene daugiausiai dėmesio tarp šių prekių susilaukia sauskelnės suaugusiems, puikiai sugeriančios skysčius ir neutralizuojančius kvapus. Priimant sprendimą, bene aktualiausi yra sauskelnių suaugusiems dydžiai, kurie priklauso nuo klubų, o kartais – ir nuo kitų ligonio matmenų. Prie visų šių slaugos priemonių yra pateikiami išsamūs aprašymai, leisiantys suprasti, kuris gaminys būtent Jūsų atveju yra pats tinkamiausias.

Labai panašiu principu turėtų būti pasirenkamos ir tokios slaugos priemonės neįgaliesiems kaip įklotai bei paklotai. Tinkamas dydis ir kuo didesnis drėgmės sugėrimo lygis padės užtikrinti maksimalų komfortą. Žinoma, šiuo atveju aktuali ir kaina, kuri priklauso ne tik nuo kokybės, bet ir nuo sauskelnių ar įklotų kiekio – nepamirškite įvertinti ir šio aspekto. Jei dėl vieno ar kito produkto nesate tikri, iš pradžių rinkitės mažesnius įpakavimus: tik išbandę sužinosite, kuris variantas yra pats tinkamiausias.

Tarp visų šių priemonių rasite ne tik ligoniams, bet ir pilnai savimi pasirūpinti galintiems asmenims pritaikytus medicininius produktus – sau tinkamų prekių čia atras tie, kuriems sunkiai sekasi kovoti su knarkimu. Jei jokie kiti metodai knarkimo atsikratyti nepadeda, pasikliovę kitų pirkėjų apžvalgomis ir atsiliepimais, nesunkiai surasite veiksmingas ir daug išlaidų nereikalaujančias priemones.

Slaugos priemonės internetu

Domina slaugos priemonės maudymui, kasdienei priežiūrai, o gal ieškote, kur sauskelnės suaugusiems pigiau parduodamos? Apsižvalgykite Pigu.lt el. parduotuvėje: dažnos akcijos ir išpardavimai čia padės nemažai sutaupyti, o planuodami didesnius pirkinius, už juos galėsite atsiskaityti išsimokėtinai, lizingu.

Taupantiems laiką, patinka ir tai, jog visas slaugos priemones, pavyzdžiui, sauskelnes suaugusiems internetu galima užsakyti bet kuriuo metu: jos bus pristatytos pateiktu adresu. Atkreipkite dėmesį, jog slaugos priemonės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje gali būti pristatytos į mūsų prekių atsiėmimo centrus – iš čia savo pirkinius atsiimsite be jokių papildomų pristatymo mokesčių.