Naudingi patarimai

Geriausios automobilinės kameros 2021 metais

3.9/5
2020 04 07

Siekiant kuo didesnio saugumo keliuose, tiek vairuotojai, tiek ir pėstieji imasi papildomų priemonių, padedančių apsisaugoti nuo nemalonių eismo įvykių. Vis didesnė dalis vairuotojų savo automobilius aprūpina vaizdo registratoriais, kurie gali pateikti nenuginčijamų įrodymų eismo įvykių metu. Šį kartą aptarsime, į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis automobilinę kamerą ir apžvelgsime populiariausius jų modelius.

Kaip išsirinkti vaizdo registratorių?

Svarstydami, kaip rinktis vaizdo registratorių, daugiausiai dėmesio turėtumėte skirti šiems aspektams:

  • Vaizdo kokybė. Nuo šio parametro priklausys vaizdų ryškumas ir jų detalumas. Patartina rinktis ne mažesnę kaip HD vaizdo kokybę turinčius modelius, tačiau prekyboje rasite ir FHD, ir Super HD variantų.
  • Apžvalgos kampas. Kuo jis bus didesnis, tuo platesnį vaizdo kampą pavyks aprėpti. Optimaliausia rinktis 120-180 laipsnių kampu filmuojančius modelius.
  • Tvirtinimo būdas. Vakuumas leis lengvai perkelti registratorių į kitą vietą, lipni juostelė užtikrins stabilumą, o ant veidrodžio tvirtinami modeliai bus nepastebimi ilgapirščiams. Pagalvokite, kuriai ypatybei teikiate prioritetą.
  • Atminties talpa. Kuo didesnė bus vaizdo registratoriaus vidinė atmintis ar atminties kortelės talpa, tuo rečiau reikės rūpintis informacijos ištrynimu.
  • Antra kamera. Dvi kameras turinčios automobilinės kameros leis užfiksuoti eismo įvykius iš abiejų transporto priemonės pusių, tačiau jų kaina taip pat bus kiek didesnė.
  • Papildomos funkcijos. Ekranas, GPS imtuvas, judesio detektorius, susidūrimo sensoriai – tai dalis papildomų privalumų, kuriuos Jums gali pasiūlyti vaizdo registratoriai. Pagalvokite, kurios iš šių funkcijų iš tiesų Jums bus reikalingos.

TOP vaizdo registratorių modeliai

Norėdami išsirinkti geriausią vaizdo registratorių, pirmiausia susipažinkite su šiais modeliais – jie šiuo metu yra patys populiariausi.

Garmin Dash Cam 66W

Kompaktiškas dizainas, ypatingai platus filmavimo kampas ir daugybė naudingų funkcijų šį vaizdo registratorių paverčia kone geriausiu šių metų modeliu. Puikia kokybe mėgausitės net ir esant prastesniam apšvietimui, o galimybė belaidžiu būdu sujungti net keturias kameras užtikrins, kad automobilis bus matomas iš visų kampų. Jūsų taip pat laukia tokios ypatybės kaip valdymas balsu, vairuotojo įspėjimai, parkavimo režimas, Bluetooth ir Wi-Fi palaikymas bei daugybė kitų naudingų galimybių. Jei ieškote ne tik kompaktiškos, bet ir funkcionalios automobilio kameros, šis modelis Jūsų neapvils.

1 Garmin Dash Cam 66W kaina ir informacija | Garmin Dash Cam 66W | pigu.lt
€ 22900 5/5
Į krepšelį

MIO MiVue C330

Šis vaizdo registratorius už pakankamai nedidelę kainą pasiūlys solidų privalumų sąrašą. Vos tik užvedus automobilį, jis pradės filmuoti 1080p 30 kadrų per sekundę režimu, taigi galėsite būti tikri, kad visa svarbiausia informacija bus užfiksuota. Čia rasite GPS imtuvą, 130 laipsnių apžvalgos kampą, ir 3 ašių G jutiklį, kuris užtikrins, kad net ir po staigaus judesio pasikeitimo informacija automatiškai bus išsaugota. Tiesa, filmuojant tamsoje, vaizdo kokybė gali šiek tiek nuvilti, tačiau jei dažniausiai vairuojate dieną, jokių nesklandumų neturėti kilti.

1 MIO MiVue C330, Juoda kaina ir informacija | MIO MiVue C330, Juoda | pigu.lt
€ 7995 4/5
Į krepšelį

Garmin Dash Cam Mini

Tai – ypatingai mažas, rakto dydžio „Garmin Dash Cam“ šeimos narys, kurį įsigysite už itin palankią kainą. Prikabinę jį prie priekinio stiklo veidrodžio, apie vaizdo registratoriaus egzistavimą tiesiog pamiršite. Tiesa, kompaktiškas dydis byloja, kad čia nerasite daugybės papildomų funkcijų, tačiau pagrindinę savo funkciją jis atliks nepriekaištingai. 1080p HD vaizdai, 140 laipsnių kampo objektyvas ir Wi-Fi ryšys užtikrins patogų naudojimąsi – tai daugiau, nei būtų galima tikėtis.

1 Garmin Dash Cam Mini, black kaina ir informacija | Garmin Dash Cam Mini, black | pigu.lt
€ 7600 4/5
Į krepšelį

Xiaomi 70mai Pro

Šis vaizdo registratorius ne veltui atsidūrė populiariausiųjų sąraše. Už itin žemą kainą galėsite mėgautis išskirtiniu funkcionalumu. Patogus LCD ekranas, parkavimo režimas, balso komandos, apsauga nuo rūko yra tik dalis esminių privalumų. Prie viso to reikėtų pridėti ir itin kokybišką 5MP kamerą ir 1944P raišką. Nesvarbu, ar keliausite saulėta dieną, ar naktį, vaizdų kokybe tikrai neteks nusivilti. Šis vaizdo registratorius siūlo ir pagalbą kelyje – jei išvažiuosite iš savo juostos ar būsite pernelyg arti kliūties, įrenginys Jus apie tai įspės, taigi visapusiškas saugumas bus garantuotas.

Garmin Drive 51 LMT-S

Šis modelis nustebins savo funkcionalumu, kadangi tai – ne tik vaizdo registratorius, bet ir navigacija viename. Dideliame ekrane patogiai galėsite matyti Jums reikalingus maršrutus, išgirsite svarbiausius įspėjimus ir netgi matysite populiariausius lankytinus objektus. Žinoma, rasite ir vaizdo įrašymo funkcijas – filmuota medžiaga bus aukštos kokybės, o taip pat bus rodomas jos laikas, data, vieta ir Jūsų greitis. Jei Jums reikalinga ir automobilio navigacija, tačiau nenorite salone apsikrauti skirtingais įrenginiais, tai bus vienas geriausių pasirinkimų.

Tai – šiuo metu populiariausi, tačiau tikrai ne vieninteliai automobilių kamerų modeliai. Didėjant vaizdo registratorių populiarumui, jų pasiūla taip pat sparčiai plečiasi – jei tarp šių modelių nerasite sau tinkamiausio, dar daugiau dėmesio vertų variantų atrasite Pigu.lt el. Parduotuvėje.

Pirkėjams patiko šis įrašas

3.9/5
34 Pirkėjų įvertinimai

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?