Naudingi patarimai

Kokia yra populiariausia „Windows“ sistema 2019 metais?

5/5
2019 04 15

„Microsoft“ kompanija praėjusius metus užbaigė kaip vertingiausia pasaulio įmonė, tačiau tai ne vienintelis jų pasiekimas – kūrėjams pagaliau pavyko pasiekti svarbų „Windows“ operacinių sistemų etapą. Naujausiais duomenimis, pačia populiariausia šios kompanijos operacine sistema tapo „Windows 10“ – tokiems rezultatams prireikė nemažai laiko ir pastangų.

Ilgai laukta šlovės akimirka

Šiuo metu pasaulyje daugiau kaip 700 mln. įrenginių naudoja „Windows 10“ OS: tai kompiuteriai, planšetės, telefonai ir netgi „Xbox One“ konsolės – manoma, kad tokios plačios pritaikymo galimybės ženkliai prisidėjo prie šios sėkmės. Tačiau šiai operacinei sistemai ne vienerius metus (o tiksliau – nuo 2015-tųjų vasaros) teko konkuruoti su tai pačiai kompanijai priklausančia „Windows 7“ sistema. Ši, nors ir sukurta 2009-aisiais metais, iki pat šių dienų išliko stipri ir plačiai naudojama.

Pagrindiniai „Windows 10“ pranašumai

Jei ir Jūs vis dar nesiryžtate atsisakyti „Windows 7“ operacinės sistemos, susipažinkite su „Windows 10“ pranašumais – galbūt būtent jie paskatins priimti šį sprendimą.

1 Operacinė sistema Microsoft Windows 10 Home 64-Bit DVD OEM English International (EN) kaina ir informacija | Operacinė sistema Microsoft Windows 10 Home 64-Bit DVD OEM English International (EN) | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 10300 5/5 2val. 49min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
2 Microsoft Windows 10 Home 64-bit GGK ENG kaina ir informacija | Microsoft Windows 10 Home 64-bit GGK ENG | pigu.lt % 5 € NUOLAIDA NUO 100 €
€ 12300 2val. 49min.
Į krepšelį
5 € NUOLAIDA NUO 100 €
 

Paprasčiau atlikti kelias užduotis vienu metu. Nors tai pakankamai subjektyvus aspektas, visgi, neretai teigiama, jog „Windows 10“ yra kur kas labiau pritaikyta šiuo metu ypač išpopuliarėjusiam „multitaskingui“. Monitoriaus ekraną galėsite padalinti ne tik į dvi, bet ir į keturias dalis, o paspaudę „Windows“ ir „Tab“ mygtukų kombinaciją, matysite gerokai aiškesnius savo atidarytų langų atvaizdus. Dėl šių priežasčių „Windows 7“ išvaizda gana dažnai pavadinama primityvia.

Daugiau saugumo ir atnaujinimų. Labai svarbu atkreipti dėmesį, jog 2020 m. pradžioje nebebus kuriami „Windows 7“ atnaujinimai – tai reiškia, jog ženkliai sumažės ir šios operacinės sistemos saugumo bei našumo lygis. Taip „Microsoft“ ketina įkalbėti dar daugiau kompanijų pakeisti senąją OS naujesne, todėl tikėtina, kad kitais metais išvysime dar labiau išaugusį „Windows 10“ populiarumą.

Šiek tiek daugiau greičio. Nors iki šiol tai nebuvo labai ženklus skirtumas, tačiau pastebėta, jog „Windows 10“ operacinė sistema net ir panašias specifikacijas turinčiuose įrenginiuose šiek tiek greičiau „pabunda“ ir „užmiega“. Tiesa, kai kuriuos programos efektyviau veikė su „Windows 7“ programa, tačiau vertėtų nepamiršti, jog „Windows 10“ ir toliau bus sėkmingai atnaujinama – tai reiškia, jog galime tikėtis dar geresnių rezultatų.

Puikios naujienos žaidėjams. „Microsoft“ žada dar daugiau žaidimų mėgėjus sužavėsiančių funkcijų ir prieigų prie naujų žaidimų, o jeigu jau dabar naudojate „Xbox One“ konsolę, tikriausiai jau spėjote pažinti jos išskirtinumus. Šios operacinės sistemos dėka, „Xbox Live“ turinį galima saugoti ir transliuoti kompiuteryje – tai ypač patogu tais atvejais, kai kyla nesutarimų dėl to, kas naudosis televizoriumi.

Įvertinus šiuos pranašumus, nekyla klausimų, kodėl „Windows 10“ galiausiai tapo populiariausia operacine sistema – anksčiau ar vėliau taip turėjo atsitikti. Jei iki šiol vis dar buvote ištikimi „Windows 7“, dabar pats metas pagalvoti apie pokyčius!

Pirkėjams patiko šis įrašas

5/5
1 Pirkėjo įvertinimas

Kaip šį įrašą vertinate Jūs?